Jump to content
Dogomania

EMIR+Fundacja Niechciane Zapomniane SOS dla Zwierząt-zamyka piekielną pseudohodowlę


oktawia6

Recommended Posts

[quote name='Polis']To nie agresja, tylko [U]TROSKA[/U] o te biedne zwierzęta.
Na waszym banerze jest napis: "[I]STOP OKRUCIEŃSTWU W SCHRONISKACH[/I]"
Na czym to: "STOP" ma polegać? Czy tylko na odbieraniu zwierząt? Czy na doprowadzeniu ich
dręczycieli przed oblicze Temidy i pomoc w przykładnym ukaraniu?
Nie otrzymałem odpowiedzi na zadane pytania:
1. [B]Na jakim etapie procesowym jest obecnie sprawa[/B]?
2. [B]Kiedy zamierzacie wreszcie złożyć wniosek o udział w czynnościach procesowych w [/B]
[B]charakterze oskarżyciela posiłkowego[/B]?
Interesują mnie konkretne odpowiedzi, a nie lakoniczne:"[I]Powyższe oczywiście nie oznacza, że [/I]
[I]Fundacje odpuszczą i nie będą działać w tym, konkretnym przypadku, ale trzeba sobie zdawać [/I]
[I]sprawę, że czasem jest to bicie głową w mur....Miejmy tylko nadzieję, że jak ta kropla, [/I]
[I]będziemy drążyć skałę...."[/I]

Dlatego drążcie skałę, jako oskarżyciel posiłkowy. Macie wtedy większą moc drążenia.[/quote]

Nie otrzymałeś odpowiedzi na zadane pytania i na żadno tej odpowiedzi nie otrzymasz, bo nie mam zamiaru tobie ich udzielic. Jasne?? no!
EMIR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Emir!
Nie panujesz nad swoimi emocjami! A to bardzo niedobrze. Niestety dla ciebie nie jestem małolatem. Zadałem 2 konkretne pytania i nie otrzymałem odpowiedzi. Jak twierdzisz, nie otrzymam.To bardzo zastanawiające.
Widocznie masz coś do ukrycia.
Wobec powyższego pozwoliłem sobie na kontakt z policją w Konstantynowie i co się dowiedziałem, że [B]NIE jest wszczęte ŻADNE dochodzenie w sprawie znęcania sie nad psami z pseudohodowli,[/B] bowiem nie zostało złożone zawiadomienie do protokołu. [B][U]Policja NIC nie prowadzi. Więc dlaczego mamicie ludzi na dogo???[/U][/B] Może był niekompetentny policjant, z którym rozmawiałem i nie zauważył, że wszczęto dochodzenie.;) Jeśli tak, to umieść na dogo powiadomienie o wszczęciu dochodzenia i nr RSD sprawy pseudohodowli.
Jest natomiast wszczęte dochodzenie o nielegalne odebranie zwierząt. (mam nr RSD)
Poza tym pyskówki zostaw dla osób twojego pokroju, bo ja nie pozwolę, aby ktoś mnie obrażał publicznie.
Emir robić wokół siebie chaos, to każdy dureń potrafi, ale żeby zrobić coś konkretnie to niestety niewielu. Niestety ty do nich nie należysz.
Nie należę do żadnej organizacji prozwierzęcej. Jestem tylko sympatykiem i nie w mojej gestii jest interweniowanie. Od tego właśnie jest n.p. twoja fundacja. Z tym, że jeśli coś robisz nieudolnie, to lepiej się za to nie bierz.
Tak z innej beczki, gdzie mogę zapoznać się ze stuatem fundacji EMIR, bo na stronie internetowej go nie ma.
Gdzie mogę zapoznać się z rozliczeniami ze zbiórek n.p. na Ozziego, Krzyczki i inne, bo na stronie też ich nie ma. Czy ma o to zapytać urząd skarbowy?
Widzę EMIR, że coś nie tak jest w działaniu twojej fundacji.
Jesteś OPP i masz obowiązek rozliczyć się z KAŻDEGO grosza.
Czekam. Możesz mi statut i rozliczenie przesłać na PRIVA.
"[I]Pozjadałeś wszystkie rozumy i wymądrzasz się niebotycznie - znasz wiele dzikich hodowli? I co zrobiłeś? Jak zadziałałeś, żeby położyć kres cierpieniu zwierząt i ich wykorzystywaniu ?"[/I] - To twój cytat EMIR".
[B]Cierpienie zwierząt zaczyna się wtedy, gdy nieodpowiedni i nieodpowiedzialni ludzie wezmą je pod swoją "opiekę".
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polis']Emir!
Nie panujesz nad swoimi emocjami! A to bardzo niedobrze. Niestety dla ciebie nie jestem małolatem. Zadałem 2 konkretne pytania i nie otrzymałem odpowiedzi. Jak twierdzisz, nie otrzymam.To bardzo zastanawiające.
Widocznie masz coś do ukrycia.
Wobec powyższego pozwoliłem sobie na kontakt z policją w Konstantynowie i co się dowiedziałem, że [B]NIE jest wszczęte ŻADNE dochodzenie w sprawie znęcania sie nad psami z pseudohodowli,[/B] bowiem nie zostało złożone zawiadomienie do protokołu. [B][U]Policja NIC nie prowadzi. Więc dlaczego mamicie ludzi na dogo???[/U][/B] Może był niekompetentny policjant, z którym rozmawiałem i nie zauważył, że wszczęto dochodzenie.;) Jeśli tak, to umieść na dogo powiadomienie o wszczęciu dochodzenia i nr RSD sprawy pseudohodowli.
Jest natomiast wszczęte dochodzenie o nielegalne odebranie zwierząt. (mam nr RSD)
Poza tym pyskówki zostaw dla osób twojego pokroju, bo ja nie pozwolę, aby ktoś mnie obrażał publicznie.
Emir robić wokół siebie chaos, to każdy dureń potrafi, ale żeby zrobić coś konkretnie to niestety niewielu. Niestety ty do nich nie należysz.
Nie należę do żadnej organizacji prozwierzęcej. Jestem tylko sympatykiem i nie w mojej gestii jest interweniowanie. Od tego właśnie jest n.p. twoja fundacja. Z tym, że jeśli coś robisz nieudolnie, to lepiej się za to nie bierz.
Tak z innej beczki, gdzie mogę zapoznać się ze stuatem fundacji EMIR, bo na stronie internetowej go nie ma.
Gdzie mogę zapoznać się z rozliczeniami ze zbiórek n.p. na Ozziego, Krzyczki i inne, bo na stronie też ich nie ma. Czy ma o to zapytać urząd skarbowy?
Widzę EMIR, że coś nie tak jest w działaniu twojej fundacji.
Jesteś OPP i masz obowiązek rozliczyć się z KAŻDEGO grosza.
Czekam. Możesz mi statut i rozliczenie przesłać na PRIVA.
"[I]Pozjadałeś wszystkie rozumy i wymądrzasz się niebotycznie - znasz wiele dzikich hodowli? I co zrobiłeś? Jak zadziałałeś, żeby położyć kres cierpieniu zwierząt i ich wykorzystywaniu ?"[/I] - To twój cytat EMIR".
[B]Cierpienie zwierząt zaczyna się wtedy, gdy nieodpowiedni i nieodpowiedzialni ludzie wezmą je pod swoją "opiekę". [/B]
[/quote
Poczytaj sobie na stronie [URL="http://www.fundacja-emir.org"]www.fundacja-emir.org[/URL] - to może jakiejś wiedzy nabędziesz.

Czy dyskredytowanie cudzej pracy, pomaga ci w życiu?
EMIR

Link to comment
Share on other sites

Polis, tak jak już gdzieś pisałam.
[U]Facet ma dostęp do internetu[/U], więc jeżeli faktycznie zależy nam na tych zwierzętach (a mam nadzieję, że jesteśmy po tej samej stronie), zrozum moją prośbę o dyskrecję, dla dobra tej konkretnej sprawy.
Jeżeli chcesz porozmawiać na temat akcji, proszę o kontakt na pv, możemy spotkać się na forum "ukrytym" gdzie na pewno ten**** nie będzie miał dostępu.

Osobiście składałam doniesienie, w trakcie 5 godzinnego czekania na asystę policji.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emir']
Poczytaj sobie na stronie [URL="http://www.fundacja-emir.org"]www.fundacja-emir.org[/URL] - to może jakiejś wiedzy nabędziesz.

Czy dyskredytowanie cudzej pracy, pomaga ci w życiu?
EMIR[/quote]

Czytałem. Mnie interesują dokładne dane, a nie ogólniki.
Nie dyskredytuję, tylko wyjaśniam. Każdy ma prawo wiedzieć. Chyba, że masz coś do ukrycia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']Polis, tak jak już gdzieś pisałam.
[U]Facet ma dostęp do internetu[/U], więc jeżeli faktycznie zależy nam na tych zwierzętach (a mam nadzieję, że jesteśmy po tej samej stronie), zrozum moją prośbę o dyskrecję, dla dobra tej konkretnej sprawy.
Jeżeli chcesz porozmawiać na temat akcji, proszę o kontakt na pv, możemy spotkać się na forum "ukrytym" gdzie na pewno ten**** nie będzie miał dostępu.

Osobiście składałam doniesienie, w trakcie 5 godzinnego czekania na asystę policji.:shake:[/quote]


To że ma dostep nie znaczy wcale, że zagląda na forum, choć to możliwe.
Poza tym tu nie ma nic do ukrycia. Przecież wszystko jest oficjalne. A na dodatek facet ma mozliwość dokładnego zaznajomienia się z materiałami prowadzonego przeciw niemu postępowania.
Skoro składałaś doniesienie to dlaczego nie ma to odzwierciedlenia w działaniach policji tzn. nie jest wszczęte dochodzenie? Składałaś zawiadomienie (na specjalny druk) tj. do protokołu przyjecia ustnego zawiadomienia o przestępstwie, który powinnas przeczytac i podpisać? Czy policjant tylko z tego sporządził notatkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polis']To że ma dostep nie znaczy wcale, że zagląda na forum, choć to możliwe.
Poza tym tu nie ma nic do ukrycia. Przecież wszystko jest oficjalne.
Skoro składałaś doniesienie to dlaczego nie ma to odzwierciedlenia w działaniach policji tzn. nie jest wszczęte dochodzenie? Składałaś zawiadomienie (na specjalny druk) tj. do protokołu przyjecia ustnego zawiadomienia o przestępstwie, który powinnas przeczytac i podpisać? Czy policjant tylko z tego sporządził notatkę?[/quote]

Składałam zawiadomienie na specjalnym druku, który potem przeczytałyśmy i podpisałyśmy.

Oficjalne może i jest, ale [U]dla dobra tych zwierząt [/U], uwierz , że taka dyskusja, może mieć wpływ na "działania" tego ****. Wpisz w wyszukiwarkę "Fundacja Niechciane i Zapomniane", na pierwszej lub drugiej stronie wyskoczy Ci ten wątek, więc śmiem sądzić, że **** mógł już dawno do niego dotrzeć.

Za chwilę jadę na komendę dowiedzieć się o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']Czyli w czyim interesie występujesz tutaj na wątku? :shake:[/quote]

Oczywiście, że zwierząt interes jest najważniejszy i chciałbym, aby sprawca był ukarany. Dlatego staram sie wam doradzić sposób postępowania.
Facet ma dostęp do materiałów dochodzenia i dokładnego się z nimi zapoznania na podstawie przepisów prawa, o czym oficjalnie jest informowany przez prowadzącego dochodzenie i czy zajrzy na forum (niech zagląda to dowie się opini na swój temat), czy nie to bez znaczenia.
Dla dobra zwierząt nie będę już udzielał tu porad w tej konkretnej sprawie, co nie znaczy, że z uwagą nie będę śledził tego wątku i postępowania w sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Dziwne, że monożą się ci podpowiadacze-aktywiści dopiero po fakcie.
Taaaa, w stukaniu w klawiaturke, to oni mocni są.
Śledzić będą, jakie to żałosne... wścibstwo stoi wyżej niż dobro zwierząt.
Podziwiam Emir, za to, co robi i za fakt, że te steki wypisywanych tu bzdur nie są w stanie zniechęcić jej do działania.

Moriaaa, przykro mi, że musisz się tłumaczyć.
Trzymajcie się!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fx200']A co mi masz do zarzucenia? Właśnie o to chodzi, że czytałem dokładnie. Sam chciałbym wiedzieć co z tą sprawą, bo jak na razie jakaś zmowa milczenia. Czyżby nikt nie miał nic do wyjaśnienia? Chyba to nie jest TOP SECRET?[/quote]

A co ma pisac ktokolwiek jak sprawa jest w toku?

Link to comment
Share on other sites

Sory za offa:oops:
[SIZE=4][COLOR=Red]Uwaga
Dziś o 18;15 na kanale telewizyjnym WOT ukaże się reportaż o [B]KATOWNI PSÓW W KRZYCZKACH[/B]
[COLOR=Blue][B][SIZE=3]Proszę roześlijcie dalej, ludzie powinni się dowiedzieć jakie tam są warunki[/SIZE][/B][/COLOR] :shake:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Także on-line tutaj: [URL="http://ww6.tvp.pl/6724,20080128647263.strona"][SIZE=4][COLOR=blue][B]http://ww6.tvp.pl/6724,20080128647263.strona[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]

A tutaj dyskusja : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100669&page=135[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Wielki pokłon Emirowi za realne działania na rzecz zwierząt[/B][/SIZE] :modla:

Pajace, choćby nie wiadomo jak się sadziły za klawiaturą - pajacami pozostaną. Łowcy sensacji, niech sobie kupią "Detektywa" czy inne "Kroniki sądowe" - tam więcej doznań.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...