Jump to content
Dogomania

SKACZE ze szczęścia! jest OK, ale moze byc gorzej! .. :(


Arika_Dominika

Recommended Posts

Witam :)

Mam pół roczną charcicę polską. Ze szczęścia, jak np. przychodze ze szkoły lub ze sklepu itp. Arika skacze ze szczęścia tylko, że ona skacze bardzo wysoko i czasem podskakuje tak, że na chwile ani jedna jej noga nie jest na podłodze :( Ciesze się, ze tak ona się cieszy jak wracam, tylko boje się iz jak dorośnie i będzie wielka to jest skoczy i my mozemy się przewrócic, ale tez ona moze sobie cos zrobic :( Jest jeszcze mała więc myśle, ze nauczy sie tego. Tylko powiedzcie jak mam jej tego oduczyc.

Z góry dziękki :)

:hand:

_____________

Dominisia i moja charcica polska Ariczka :great: :bluepaw:

gg: 2560415 :hand:

Link to comment
Share on other sites

Ja też radzę wyciągac zgięte kolano też tak robilam z Mają. Tylko musisz uważać żeby nie kopnąć Ariki np. w głowę...

Życzę powodzenia!! Moja też się jeszcze tego nie oduczyła

Dalmati & Maja

ekhm, nie bardzo rozumiem co to ma na celu :roll:

czy ktos mi wytlumaczy ??

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje bardzo :D

Tak to racja, kiedy kucne wskakuje mi na plecy :) Ja wtedy siedam na kanapie i pozwole aby wycieszyła się mną :lol:

Z tym kolanem to dobra rzecz tylko, ze myśle iz Arika pomysli, ze zwariowałam :lol: Bo to tego czasu pozwalaliśmy ( :( )jej skakac ze szczęścia, a teraz pańcia nie pozwala i wyciąga kolano :lol:

Ale spróbuję i też wyprubuję to co powiedziała blackpanthera, ze każe jej usiąźć (u mnie będzie zamiast siedzenie będzie warowanie, bo Aricia umie warowac, a siadac jeszcze nie :D)

Czekam na dalsze propozycje :)

:hand:

_____________

Dominisia i moja charcica polska Ariczka :great: :bluepaw:

gg: 2560415 :hand:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...