Jump to content
Dogomania

Halo, Halo właściciele dogów niemieckich??


ASICA

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szachrajka']no to wyrąbałam posta :p łogromny[/quote]

Spoko, teraz będziesz miała duużo zdjęć do wklejania, dwa psy w domu to więcej pomysłów na zabawę i więcej okazji do pstrykania:p

[quote name='filipinka']ale tutaj sie duzo dzieje, chyba taki sam ruch jak na molosch i oczywiscie nie jestem w stanie byc w temacie :-([/quote]

EEE napewno nie, myślę, że nigdy nie damy rady pobić molosów:evil_lol: Spoko, nasze zaległości nadrobisz w parę minut:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szachrajka']no to wyrąbałam posta :p łogromny[/quote]
spox, przyjdzie mod i wyrowna :evil_lol:

[quote name='Blow']

akard: tak z czystej, suczej ciekawości...[B]Tyś to kto dla Oli[/B] bo nie kojarzę Twej osóbki a paczem...cała obbannerowana i zaavatarowana??:cool3::loveu:[/quote]
Blow wstyd :shake:
Akard dla Oli, to Oli :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Paulinka ekstra ta tabliczka.
Sama bym taką chciała ale jak wstawie Miszeli fotę to chyba nie będzie spełniała swojej roli co??
Buahahahaha[/quote]

Dzieki, mnie sie tez podoba. Wreszcie bede miec taka "osobista" tabliczke :loveu::cool3:

A co do tej "groznosci" to na molosach juz ustalilysmy, ze Tupczynski na tej fotce to bardziej zaprasza do srodka niz straszy :eviltong: wiec dawaj Miszelke ;)

A tak troche obok tematu.

To marzy mi se wizytowka hodowli na kocyku, glutszmatce albo krzeselku na wystawy :p:roll: Musze Domi pomeczyc. Tak przed sezonem i EuDDC :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Przypomniał mi sie dowcip, to tak a propos tabliczek:

[I][B]Na bramce przed domem wisiała tabliczka Uwaga zły pies!. W nocy ktoś dopisał: ale bez zębów. [/B][/I]
[I][B]Rano pies się budzi, patrzy na tabliczkę i ze złością mówi:
- Jak dolwe tego dlania, to go chyba zamamlam na śmielć!

[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Przypomniał mi sie dowcip, to tak a propos tabliczek:

[I][B]Na bramce przed domem wisiała tabliczka Uwaga zły pies!. W nocy ktoś dopisał: ale bez zębów. [/B][/I]
[I][B]Rano pies się budzi, patrzy na tabliczkę i ze złością mówi:
- Jak dolwe tego dlania, to go chyba zamamlam na śmielć!

[/B][/I][/quote]

buahahahahahaha :ylsuper::biggrina: dobre

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']Wita się laik-amator i doziowy fan:diabloti:

akard: tak z czystej, suczej ciekawości...Tyś to kto dla Oli bo nie kojarzę Twej osóbki a paczem...cała obbannerowana i zaavatarowana??:cool3::loveu:[/quote]

:)))) Wtaj Blow :loveu::loveu::loveu: Draka=akard=Czarnoksiężnik :evil_lol::evil_lol:

[quote name='PIKA']


Blow wstyd :shake:
Akard dla Oli, to Oli :evil_lol:[/quote]

;)

[quote name='anea']:grin::roflt::roflt::roflt: miałam napisac to samo :evil_lol:[/quote]

:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filipinka']na molosach to sie baaaaaardzo duuuuuzo dzieje.[/quote]

Dlatego zdecydownanie bardziej wolę to miejsce.
Molosy czasem przeglądam, tak samo, jak kolorową prasę - gdy nie ma nic innego do czytania. I zawsze potem zastanawiam się po jaką cholerę tam zaglądałam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Przypomniał mi sie dowcip, to tak a propos tabliczek:

[I][B]Na bramce przed domem wisiała tabliczka Uwaga zły pies!. W nocy ktoś dopisał: ale bez zębów. [/B][/I]
[I][B]Rano pies się budzi, patrzy na tabliczkę i ze złością mówi:[/B][/I]
[I][B]- Jak dolwe tego dlania, to go chyba zamamlam na śmielć![/B][/I]

[/quote]
BUHAHA swietny :roflt:

[quote name='Blow']
Zawsze wiedziałam, że masz coś z bańką ale żeby od razu rozdwojenie jaźni??:diabloti:[/quote]
Boszzzz to zę Oli ma trzy nicki to od razu mam miec rozdwojenie jaźni :shake:

[quote name='Sylvia_76']Dlatego zdecydownanie bardziej wolę to miejsce.
Molosy czasem przeglądam, tak samo, jak kolorową prasę - gdy nie ma nic innego do czytania. I zawsze potem zastanawiam się [B]po jaką cholerę tam zaglądałam[/B] :lol:[/quote]
moze lubisz komedie :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Pangea, Pika - nie, mnie to nie bawi. Dlatego dziwię się sobie, że tam czasem zaglądam :shake:

Ale dość o rzeczach nieładnych/śmiesznych :)

Przed chwilą wyszłam z psem na spacer. W centrum Warszawy pada śnieg - całkiem spore płatki. Korek oszalał ze szczęścia. Swoją drogą, ciekawe jest to, że kocha śnieg okrutnie, a deszczu się brzydzi (i obraża, gdy każe mu się wyjść na siku gdy pada, minę ma wtedy pt. "Duża, zwariowałaś, przecież PADA, nie widzisz???")

Jak sądzicie, wyciągać już choinkę, czy jeszcze nie? Święta się zbliżają :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Przed chwilą wyszłam z psem na spacer. W centrum Warszawy pada śnieg - całkiem spore płatki. Korek oszalał ze szczęścia. Swoją drogą, ciekawe jest to, że kocha śnieg okrutnie, a deszczu się brzydzi (i obraża, gdy każe mu się wyjść na siku gdy pada, minę ma wtedy pt. "Duża, zwariowałaś, przecież PADA, nie widzisz???")[/quote]

[FONT=Century Gothic]A nas śnieżek dzisiaj ominął i teraz pięknie jest na dworku:loveu:. No cóż właśnie mówią w Teleekspresie, że "astronomiczna" wiosna zaczęła się dzisiaj o 6.40.... I już nad morzem po 30 cm śniegu :siara:[/FONT]

[FONT=Century Gothic]No cóż ja to mam szczęście urodziny w zimie, imieniny zamiast na wiosne, też w zimie :evil_lol:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

u mnie tez zima na calego, moj dogus sie cieszy, ale za długo to na dworku tez nie, dupka mu szybko zmarznie i do domku sie dobija :)
a jak pada deszcz to siła go trzeba z domu wycigac; za to moje niufy uielbiaja i snieg i deszcz hmmm... problem tylko jak wchodza do domku po tych zabawch :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...