Jump to content
Dogomania

Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!


Marlena:)

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=5][COLOR=red][B]gdzie jest pies?????[/B][/COLOR][/SIZE]
Człowieku - ile Ty masz lat? Czy zdajesz sobiue sprawe jak to zwierzę potwornie cierpi !!!!!!!!!!!
[B][SIZE=4][COLOR=red]Za chwilę ten pies padnie z powodu sepsy![/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4][B]Przecież miałyście mu podać sedalin ROK TEMU i odłowić go !!![/B][/SIZE]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]

<STRONG><FONT size=4>[U]zadzwoń [/U]

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie będę się z nikim kłócić,tym bardziej z Tobą,bo bardzo Cie szanuję...ale ja tez zasługuję na odrobinę szacunku.
Mam lat 18 i nie poradzę sobie z takim psem,przepraszam Cie bardzo,ze nie jestem bogiem.Nikt mi w tej sprawie pomóc nie chce...na początku były plany,nawet próby odłowienia go przez straż miejską i Tarnobrzeskie stowarzyszenie,ale nie udało się...
Wszyscy mówią: zostaw go,to nie Twoja sprawa,niech gmina sie tym zajmie... CZY JA GO ZOSTAWIŁAM? NIE!!
mój numer telefonu: 723321161

Link to comment
Share on other sites

JEszcze raz dziękuję...
Bardzo potrzebne będzie wsparcie finansowe,

[B][SIZE=4]Konto Fundacji:[/SIZE][/B]
Bank Śląski O/Grodzisk Maz.
88 1050 1924 1000 0022 6878 6056

[SIZE=4][B]Przelewy zagraniczne:[/B][/SIZE]
[SIZE=4]ING Bank Śląski S.A. [/SIZE]
[SIZE=4]Kod SWIFT:[/SIZE]
[SIZE=4]ING Banku: INGBPLPW[/SIZE]
[SIZE=4]IBAN: PL 88 1050 1924 1000 0022 6878 6056[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Logan jedzie do Emira,gdzie, miejmy nadzieję,zdążą mu pomóc...
A ja mam serdeczna prośbę...Widzę,że sporo osób deklaruje wpłaty na niego.Te pieniądze bardzo sie Emirowi przydadza, bo operacja i dalsze leczenie na pewno nie będą tanie,a każdy grosz przekazany na konto Fundacji jest ważny, bo dawany z dobrego serca.
Deklarujemy jednak tylko podanie końcowej kwoty,jaka wpłynie na Logana i kwote wydana prze Fundacje na jego operacje i dalsze leczenie...- zwyczajnie,nie mamy możliwości prowadzenia częstych rozliczeń.
Pamiętajcie prosze o tym.....

Link to comment
Share on other sites

Byłam małej wiary, zrezygnowana - a tu proszę [B]jak powiedzieli tak zrobili[/B] - [U][B]bardzo bardzo dziękuję EMIROWI[/B][/U] :loveu::loveu:- współpraca z takimi ludźmi to zaszczyt i człowiek nabiera od razu wiary w to, że zawsze jest wyjście nawet z najbardziej beznadziejnej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tylko,ze było trudno...bo Logan się nie poddawał. Łapany był na strzałki ze środkiem usypiającym:roll:. Zresztą to nieistotne,ważne,że nareszcie jest bezpieczny i nie zazna już zimna,bólu i głodu...
Teraz czekamy na wieści od Emir:roll:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...