Jump to content
Dogomania

Malder-wczoraj umarł- nie potrafię się pozbierać


g.andzia

Recommended Posts

miał dopiero 4 miesiące. nie wiem, jak dalej żyć :( czytam posty ludzi, którzy żyli przez długie lata z psem.. ja byłam z nim tak krótko! Taki był młody, szczęsliwy, radosny, pełen energii.. rozpieszczany, nigdy nie karany, uwielbiany i hołubiony bardziej niż niejedno dziecko.. był z nami w Zakopanem, biegał po Gubałówce, tak radośnie turlał się z góry.. tam pierwszy raz widział śnieg- szalał jak głupi :) nie mogę się pozbierać, cały czas ryczę :( wciąż nie mogę uwierzyć, rozdrapuję wypadek, nie mogę jeść, nie chce mi się żyć :( tak koszmarnie boli
:( nie wiem, jak tu wkleić zdjęcie, ale jak patrzę na jego zdjęcia jakby mi ktoś serce wyrywał

Link to comment
Share on other sites

Tak strasznie żyje sie nam ludziom ze świadomośćią smierci Przyjaciela.Cóż możemy zrobic oprócz rozpaczy, płaczu, wspomnień,rozmyślań.
Nic.
Możemy nadal kochać, pamiętać, oglądać zdjęcia i wierzyć w to, że za TM jest dobre życie.
Możemy kłócic się z losem dlaczego zabrał nam psa?!!!!
Wierzymy ,że za jakis czas spotkamy sie tam na nowo, że nasz pies będzie tam na nas czekał.
A tu na ziemi możemy dzielic się swoim smutkiem, bólem, rozpaczą z bliskimi, możemy płakać, krzyczeć, milczeć.
Możemy byc soba tu na TM.
Bardzo Ci współczuję i jestem myslami z Tobą.
Dla Ciebie Malder
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/253/c2c84ed8dd5f813b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

G.andzia, bardzo Ci współczuję i nie wiem co mogłabym napisać, żeby Ci pomóc? Że sama przeżywałam i przeżywam podobny bół? Wiem, że marna to pociecha, ale też wiem, że to dzięki temu forum, na którym wszyscy rozumiemy jak trudno sie pogodzić ze stratą przyjaciela, łatwiej przez to przejść.
Malder był z Tobą szczęsliwy- to bardzo ważne! Pozostaje wierzyć, ze teraz szaleje po łąkach za Tęczowym Mostem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...