Jump to content
Dogomania

Baron


Ka$ka9141868

Recommended Posts

Nie to że nie chce ale ten pan może sobie nie życzyc Baron jest naprawdę pod dobrą opieką i mi musicie uwieżyc. Piesek jest w zgorzelcu i niedługo będą fotki :loveu: Dzisiaj rozmawiałam z panem i powiedział że ma się dobrze, śpi na swoim posłaniu, ma duże podwórko i kojec ale śpi w domu na zimne dni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ka$ka9141868']Nie to że nie chce ale ten pan [B]może sobie nie życzyć[/B] Baron jest naprawdę pod dobrą opieką i mi musicie uwieżyc. Piesek jest w zgorzelcu i niedługo będą fotki :loveu: Dzisiaj rozmawiałam z panem i powiedział że ma się dobrze, śpi na swoim posłaniu, ma duże podwórko i kojec ale śpi w domu na zimne dni.[/quote]

Może..., czy sobie nie życzy?

Link to comment
Share on other sites

[quote]Nie to że nie chce ale ten pan może sobie nie życzyc Baron jest naprawdę pod dobrą opieką i mi musicie uwieżyc.[/quote]
jasne po co pytac o takie szczególy? lepiej poswiecic czas na szukanie nowego psa:shake: popieram czarne kwiatki w 100%.

[quote]Nie to że nie chce ale ten pan może sobie nie życzyc Baron jest naprawdę pod dobrą opieką i mi musicie uwieżyc. [/quote]
nikt nie ma powodu by Ci nie wierzyć:|

o co chodzi z allegro?

kasia widzę że od rana prężnie działasz na dogo- nie widać tęsknoty za psem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka$ka9141868']Hmm trudno jestem może czarnym kwiatkiem ale mnie to nie obchodzi ja swoje wiem więc nie obchodzi mnie zdanie innych.
nie wiem ale może sobie nie życzyc żeby ktoś do niego przychodził- [B]nie pytałm[/B].[/quote]

I właśnie dlatego, ja również przestałam Ci wierzyć...:shake: A długo miałam nadzieję, że może to wszystko, co piszą Dogomaniacy w związku z Twoją osobą, to nieporozumienie...:shake:

Nie obchodzi Cię, co myślą inni... Ty wiesz swoje... A Baron po raz kolejny zmienił miejsce pobytu... Ale co to Cię obchodzi... Będzie nowy piesek...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']I właśnie dlatego, ja również przestałam Ci wierzyć...:shake: A długo miałam nadzieję, że może to wszystko, co piszą Dogomaniacy w związku z Twoją osobą, to nieporozumienie...:shake:

Nie obchodzi Cię, co myślą inni... Ty wiesz swoje... A Baron po raz kolejny zmienił miejsce pobytu... Ale co to Cię obchodzi... Będzie nowy piesek...:shake:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]szkoda że dopiero tu dotarłam ...:diabloti:...
niestety wszystko to co pisali i pisza Dogomaniacy w temacie Kaśki to prawda...
Dodam tylko ze była ona napalona jak szczerbaty na suchary:angryy:by zaadoptować Nanę ASTkę mieszkającą u Doddy ...
a osóbka Kaski ...taka jak jej avatar ...pustynia :diabloti:intelektu....

Kasiu :diabloti:...i co dobre zapiekanki :cool1:


a co do allegro ...może warto sprawdzić jakiego pieska tam wystawiono :angryy:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']jasne po co pytac o takie szczególy? lepiej poswiecic czas na szukanie nowego psa:shake: popieram czarne kwiatki w 100%.


nikt nie ma powodu by Ci nie wierzyć:|

o co chodzi z allegro?

kasia widzę że od rana prężnie działasz na dogo- nie widać tęsknoty za psem...[/quote]

Na allegro pojawiło się ogłoszenie o oddaniu amstaffa, 4 letniego, bardzo łagodnego, bo państwo wyjeżdżają za granicę.

Za poprzednim psem również nie zauważyłam tęsknoty.

Ja mam pytanie numer 2:
- Po co Ci pies, skoro do cholery widzisz, że nie jesteś w stanie zaopiekować się już 2 psem? Dlaczego tak uparcie chcesz go mieć?
Nie wiem jak Ci tu nie pozwolić mieć psa :angryy: Jedynie fizycznie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Czytałam wątek. Bardzo śmierdząca sprawa:shake:
Ale ona oddała psa. może było lepiej oddac niż pies zostałby u niej??
Z tego co czytałam wywnioskowałam że Ka$ka9141868 nie nadawała się na właścicielkę Barona (?) i musiała go oddac bo jej ojciec nie chciał już psa? Może się go bał? Nie wiem trudno powiedziac? Ten jamnik?? Kasiu po co wam jest jamnik?? Naprawdę dobrze się zastanówcie nad braniem drugiego psa :shake: Ja wzięłam ze schroniska pieska 2 miesiące temu na początku były problemy, piesek załatwiał się w domu, gryzł wszystko. Nie oddałam skonsultowałam się ze znajomym trenerem, i piesek nie robi już nic takiego. A co do allegro w sprawie tamtego amstaffa napiszcie na ten paskudny e-mail dowiedzcie się coś na temat tamtego psa...

Link to comment
Share on other sites

wiem co to za aukcja alleghro, tylko czyje to jest konto?
co to za pies? skoro konto kaski to chyba odpowiedz sama sie nasuwa?:shake:
'szkoda'' Baron to nie pies z dogo, przynajmniej na mocy umowy nie mogłaby go oddać byle komu. A tak, podejrzewam że pies przepadł.
HJakieś wielkie szczęście znaleźć od razu właściciela dla asta z problemami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']wiem co to za aukcja alleghro, tylko czyje to jest konto?
co to za pies? skoro konto kaski to chyba odpowiedz sama sie nasuwa?:shake:
'szkoda'' Baron to nie pies z dogo, przynajmniej na mocy umowy nie mogłaby go oddać byle komu. A tak, podejrzewam że pies przepadł.
[/quote]
Mówiła że jest wolontariuszką?? Może jej jakiś znajomy albo ktoś wyjeżdża za granicę a nie ma możliwości założenia ogłoszenia na allegro??
Nie wiem ale nie chce pochopnie oceniac sytuacji ze względu na Kaśkę, może jej ciężko pisac o psie (którego nie ma,) jak wszyscy po prostu jej nie wieżą??
Może mówi prawdę a z nerwów plącze się w zeznaniach, bo każdy z każdej strony na nią naskakuje?? nie wiem nie znam jej więc nie ocenie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasja&Bayer :*']Mówiła że jest wolontariuszką?? Może jej jakiś znajomy albo ktoś wyjeżdża za granicę a nie ma możliwości założenia ogłoszenia na allegro??
Nie wiem ale nie chce pochopnie oceniac sytuacji ze względu na Kaśkę, może jej ciężko pisac o psie (którego nie ma,) jak wszyscy po prostu jej nie wieżą??
Może mówi prawdę a z nerwów plącze się w zeznaniach, bo każdy z każdej strony na nią naskakuje?? nie wiem nie znam jej więc nie ocenie :shake:[/quote]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie wierzę w takie zbiegi okoliczności [/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasja&Bayer :*']Ja też za bardzo nie ale nie oskarżam jej:shake:
Ile ona ma lat?? 12?? 14?? Nie wiem. A gdzie Ty Kasia jesteś teraz??[/quote]


[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]12/14 latka to nie jest już malutkie dziecko, które nie rozumie co się dzieje...Kasia dobrze sobie zdawała sprawę z tego co robi i młody wiek jej nie usprawiedliwia.
Zresztą gdzie są rodzice? Jako dorośli ludzie powinni byli przewidzieć wszystkie możliwości, przemyśleć decyzje związaną z psem.
Nie powinni byli nigdy się zgodzić na przygarnięcie dorosłego bulla, o którym w zasadzie nikt nic nie wiedział.
Mogli przewidzieć że ich córka jest młoda i może sobie nie poradzić z psem o tak trudnym charakterze.
No ale niee...co ja mówię...po co myśleć, skoro córka chce psa to mieć go będzie bez względu na wszystko...jeśli się nie spodoba to zawsze można oddać :angryy::angryy:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasja&Bayer :*']Mówiła że jest wolontariuszką?? Może jej jakiś znajomy albo ktoś wyjeżdża za granicę a nie ma możliwości założenia ogłoszenia na allegro??
Nie wiem ale nie chce pochopnie oceniac sytuacji ze względu na Kaśkę, może jej ciężko pisac o psie (którego nie ma,) jak wszyscy po prostu jej nie wieżą??
Może mówi prawdę a z nerwów plącze się w zeznaniach, bo każdy z każdej strony na nią naskakuje?? nie wiem nie znam jej więc nie ocenie :shake:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no proszę a 2ga Kasia pojawiła się dziś ...zdążyła obskoczyć kilka wątków i trafić na wątek Barona :cool1:...a ja tu siedzę tyle czasu i niedawno trafiłam ....i proszę jaki obrońca ....same zbiegi okoliczności :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Nie ja tylko mówię że ona tak pisała i postarałam się złożyc to w całośc.

A teraz tak po przemyśleniu to, to się kupy nie trzyma.
Prawda nie jest malutkim dzieckiem więc przynajmniej ona powinna myślec bo ona się psami zajmuje w domu, a nie rodzice- rodzice tylko przyjmują i w razie czego oddają :(
Lubię galerie to zajżałam też tutaj jako na ,,gorący wątek,, I ta minka w tytule sprawdziłam :roll:
Zadowolona nie jestem : (

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasja&Bayer :*']Mówiła że jest wolontariuszką?? Może jej jakiś znajomy albo ktoś wyjeżdża za granicę a nie ma możliwości założenia ogłoszenia na allegro??
Nie wiem ale nie chce pochopnie oceniac sytuacji ze względu na Kaśkę, może jej ciężko pisac o psie (którego nie ma,) jak wszyscy po prostu jej nie wieżą??
Może mówi prawdę a z nerwów plącze się w zeznaniach, bo każdy z każdej strony na nią naskakuje?? nie wiem nie znam jej więc nie ocenie :shake:[/quote]

Błagam...
Może, może , może... Może wujek, może wolontariuszka, może nowy piesek, może..............................................................

A może, to co piszą Dogomaniacy, to prawda? Kłamstwo ma krótkie nogi....
Ludzie wymieniają się informacjami i wyszło szydło z worka...

Wiadomo, że Kasia nie nadawała się na właścicielkę Barona, to jasne...:shake:

Ale pies po raz kolejny zmnieniał dom... :shake: Co dalej dzieje się z Baronem, na razie wiemy tylko, że jest przeszczęśliwy i o 14 zaczyna szkolenie :angryy:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']Błagam...
Może, może , może... Może wujek, może wolontariuszka, może nowy piesek, może..............................................................

A może, to co piszą Dogomaniacy, to prawda? Kłamstwo ma krótkie nogi....
Ludzie wymieniają się informacjami i wyszło szydło z worka...

Wiadomo, że Kasia nie nadawała się na właścicielkę Barona, to jasne...:shake:

Ale pies po raz kolejny zmnieniał dom... :shake: Co dalej dzieje się z Baronem, na razie wiemy tylko, że jest przeszczęśliwy i o 14 zaczyna szkolenie :angryy:.[/quote]
no i te ,,może,, jest okropne.
Chcemy informacje na pewno. I z tego co tu wynika prawdą jest pewnie to co piszecie...
Tylko po co kłamac jak sie wie że dogomaniacy i tak znajdą coś o czym się myśli że to szczegół (dla niektórych ważny i w tym jej problem.)

moim zdaniem to zupełnie za mało informacji na temat tego biednego Barona...
A na temat tego allegro ktoś pisał??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...