Jump to content
Dogomania

w co sie bawicie z psiakami i czy was wtedy gryzą?


Nayantara

Czy pies gryzie cię jak się z tobą bawi?  

441 members have voted

  1. 1. Czy pies gryzie cię jak się z tobą bawi?

    • Tak, bardzo często
    • Czasami mnie tam podgryzie
    • Nie, jest tak wychowany że mnie nie gryzie
    • inny, jaki?


Recommended Posts

Moja Katia JUŻ nie gryzie. Kiedy była szczeniorkiem i zostawała na kilka godzin w domu sama to obgryzała ściany, futryny i drzwi. Odkąd posmarowaliśmy jej ulubione do gryzienia miejsca czymś gorzkim (zupełnie nie pamiętam nazwy preparatu) skończyły się problemy.

W czasie zabawy nigdy nie gryzła i nie gryzie :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moja kella strasznie gryzie przy zabawie a ma jeszcze te kielki ostre to chodze pogryziona taka..;) a baster nie gryzie wogole przy zabawie :) najczesciej bawie sie z nimi w chowanie zabawek a ona szukaja albo na dworzu ja sie chowam a one mnie szukaja :)

Link to comment
Share on other sites

moja qumpela ma wyżła niemieckiego szorstkowlosego (jeszcze szczeniak) i kota - persa no i jak u niej jestem to pies tylko od czasu do czasu jakies kapcie ciaga :evil_lol: ale kot to w ogole makabra!! rzuca sie na nogi gryzie i drapie wszystko co popadnie :roll: to po prostu maly puchaty diablo-gryzik :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Moja sucz gryzie mnie tylko i wyłącznie wtedy, jak źle wymierzy skok i zamiast patyka/piłeczki/gryzaka złapie moja ręke :) Raz się jej udało rozwalić mi palec do krwi. W normalnym przypadku, przy zabawie bez skoków, jak jej pakuję ręce do pyska "wypluwa" z wyraźnym obrzydzeniem malującym się na pyszczydle ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój jak był młodziutki, tak może do 5 miesiąca gryzł niemiłosiernie. Cały czas chodziłam z kreskami i dziurkami na dłoniach ;) Był na tyle nieprzewidywalny, że nie można było sie do niego nachylić, bo za nos próbował złapać. No ale z czasem, jak sie go karciło i przekierowywało na zabawkę się tego oduczył.
Teraz ma 9 miesięcy i zdarzy mu sie jeszcze podszczypywać, ale to bardzo rzadko. Wie, że całą paszczą nie wolno, to samymi przednimi ząbkami próbuje ;) Ogólnie to jest już dobrze. Do twarzy też już nie skacze. Można sie z ni miziać i najwyżej jak mu nie pasuje to odchodzi ;)
Ciesze się, że już ten gryzący okres mam za sobą. Pocieszałam się zawsze tym, że nie ja jedyna i nie ostatnia muszę przez to przejść :) Uroki posiadania szczeniaczków :)

Link to comment
Share on other sites

no ja oprocz jamniczki (o ktorej juz wczesniej napisalam :diabloti:) mam dwa mixy. Kuba (taki mieszaniec terierka) w porzadku nie gryzie bo to len wiec woli sobie polezec gdzies ale za to Velvet (mix bernardyna) .... raz jak sie z nim bawilam kijkiem to nie wiem czemu ale zamiast kijka zlapal mnie za reke .... auć nie powem zeby to bylo przyjemne i skonczylo sie na rece w bandazach i przerwie w rzucaniu kijkami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...