Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa wystawa Poznań 8-9.11.2008


Martach1

Recommended Posts

[quote name='łapeczek']a z kad jestes ???[/quote]

Z Krakowa, wiec jest kawalek :shake: Najlepsze jest to, ze nawet jak znajde osobe ktora by mnie wziela, to oni nie zgodza sie na taka opcje, bo "nie puszcza mnie z obcym czlowiekiem przez pol Polski" :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zartujesz chyba, moja babcia uwaza mnie za nie do konca normalna ze chce jechac przez pol Polski tylko i wylacznie po to zeby psa pokazac :cool3: Najprawdopodobniej bede musiala odpuscic, ale mam jeszcze troche czasu, wiec bede rodzicow urabiac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']OO jeśli bym nie pojechala to bym miała ogramna prośbe o zdjęcia Westów i Seterów.Jesli by akurat nadarzyla sie tak owa okazjaByłabym bardzo wdzięczna.[/quote]
[B][I]Nic nie obiecuję bo ostatnio pisałam, że obfocę psy na wystawie w Toruniu a tu dupa bo nie wstałam po imprezie :evil_lol: tzn wstałam asle o 13 :roll:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']ja bym zgłosila:eviltong:, chyba że masz bliżej też miedzynarodową (ale Poznań to Poznań:lol:)[/quote]tylko jesli juz to watpie czy tatusiek zgodzilbu sie jechac z mloda, i to jeszcze jako szczeniak a nie mlodziez taki kawal drogi... chyba ze bym sobie transport załatwila...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...