Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa wystawa Poznań 8-9.11.2008


Martach1

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='owca']magdaww "jedziemy" czyli zabierasz się z psem???

bo ja mam związane z tym pytanko odnośnie wystawy - czy mogę wejść na nią z psem, którego nie będę wystawiać??? (bo za młody :evil_lol: ) chcieliśmy pokibicować znajomym i zabrać ze sobą psa...

rozumiem, że książeczka + smycz wymagane
coś jeszcze?

czy ktoś kiedyś był w poznaniu z niewystawianym psem i spotkał się z jakimiś nieprzyjemnościami?[/quote]
Jedziemy z pieskiem ale nie mam pewności, że mnie z nią wpuszczą, dotychczas nie miałam z tym problemu(na krajówkach). Biorę książeczkę z ważnymi szczepieniami, smycz, wodę i woreczki na odchody.
Do Poznznia blisko nie mamy więc mam nadzieję jednak, że wejdziemy, chce by obyła się z wystawą na hali.

Link to comment
Share on other sites

Informacje dla uczestników wystawy
(...)" 9. Psy agresywne, chore, grzejące się suki oraz[B] psy nie zgłoszone na wystawę[/B] nie mogą być wprowadzone na teren wystawy "(...)
Komitet MWPR Poznań 2008

zwykle na krajówkach( na niektórych miedzynarodowych także) mozna wejśc z innym psem na teren wystawy, ale zwykle jesli jest zastrzeżenie na stronie organizatora to nie mozna...
lepiej zostawić psa w domu , bo co zrobisz z psem na miejscu jesli sie go nie uda przemycic? :shake:

do nas numerki i potwierdzenie dotarły juz dwa tygodnie temu:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Informacje dla uczestników wystawy
(...)" 9. Psy agresywne, chore, grzejące się suki oraz[B] psy nie zgłoszone na wystawę[/B] nie mogą być wprowadzone na teren wystawy "(...)
Komitet MWPR Poznań 2008

zwykle na krajówkach( na niektórych miedzynarodowych także) mozna wejśc z innym psem na teren wystawy, ale zwykle jesli jest zastrzeżenie na stronie organizatora to nie mozna...
lepiej zostawić psa w domu , bo co zrobisz z psem na miejscu jesli sie go nie uda przemycic? :shake:

do nas numerki i potwierdzenie dotarły juz dwa tygodnie temu:multi:[/quote]
Generalnie zależy to od dobrej woli weterynarza przy wejsciu, mi kiedys poradzono, żebym ze szczeniakiem nie przychodziła na sam poczatek wystawy, tylko ze 2 godziny pozniej . Poskutkowalo, wet wpuscil nas bez problemu - ale to bylo w plenerze, nie wiem jak to bedzie w hali. |Ale powiem szczerze, ze nie ryzykowalabym. Może zadzwoń do Zwiazku i niech Ci cos poradza?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']lepiej zostawić psa w domu , bo co zrobisz z psem na miejscu jesli sie go nie uda przemycic? :shake:[/quote]
Dobre pytanie:roll:
Wyślę męża na spacer, piwko i co tylko będzie chciał:evil_lol: Nasza rasa jest jako pierwsza więc nie zabawiłabym długo. Nie będzie tak źle;)

Link to comment
Share on other sites

W tamtym roku ochroniarze za żadne skarby nie chcieli wpuścić nie zgłoszonego psa. Przerobiłam osobiście. Niestety musiałam uciec się do mało eleganckiego sposobu aby z psem wejść i nie wracać o 10.00 rano z powrotem do Wrocławia:roll: W związku z tym raczej nie polecam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Zwykle można na wystawach w plenerze :razz:

Już nie mogę się doczekać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Jakieś specjalne życzenia co do zdjęć??[/quote]
Ja mam życzenie! ja mam:evil_lol:
poproszę siebie na zdjęciu:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']W tamtym roku ochroniarze za żadne skarby nie chcieli wpuścić nie zgłoszonego psa. Przerobiłam osobiście. Niestety musiałam uciec się do mało eleganckiego sposobu aby z psem wejść i nie wracać o 10.00 rano z powrotem do Wrocławia:roll: W związku z tym raczej nie polecam.[/quote]

Ja w zeszłym roku byłam o 7 rano pod wystawa i panowie kazali nam zapłacić tylko za parking i za dwie osoby towarzyszące, ale jakoś weszliśmy w trojkę na jednego psa i parking był za free :P więc polak potrafi :D :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bartek1208']a ile w tamtym roku kosztowało wejście ? Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie od której godziny wystawa jest otwarta dla zwiedzjących?[/quote]

ja znalazłam cos ze ulgowy ma byc 5zł a normalny chyba 15 ale nie jestem pewna czy mam dobre informacje:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bartek1208']Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie od której godziny wystawa jest otwarta dla zwiedzjących?[/quote]
Od której chcesz :cool3:

Właśnie leży u mnie na biurku zeszłoroczny bilet - 12 złotych ;)
Mi się wydaje, że ulgi nie ma, ale dzieci do lat 6(?) mają wstęp wolny.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bartek1208']a ile w tamtym roku kosztowało wejście ? Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie od której godziny wystawa jest otwarta dla zwiedzjących?[/quote]
postuj chwilę pod wejściem i poczekaj, aż ktoś będzie wchodził z kilkoma psami i poproś, żeby Cię przygarnął. Jeden pies=jedna osoba ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...