Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa wystawa Poznań 8-9.11.2008


Martach1

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Regina.F']Czy ktoś wie, czy gdzieś może jest lista zgłoszonych psów na wystawę?? szukalam na stronie poznansiego zwiazku, ale tam jedynie sa statystyki..[/quote]

Listy zgłoszonych psów nie będzie:mad:, może będzie lista wystawców....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Ja też :razz:

Teraz mi tylko zostało namawianie taty na to żeby mnie puścił pociągiem do Poznania:razz: :)[/quote]

ja tez sie nie moge doczekac:)
ja musze spojrzec na rozkład autobusów u mnie zebym dojechała na czas:eviltong: bo ostatni miał jechac o którejs tam a byl 30 min później:p ale dobrze chociaz ze mam dobry dojazd i blisko:)

a ile masz lat? mnie rodzice nie chcieli pociągiem puścić jak jechałam do wrocławia i jechałam pks:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']ja tez sie nie moge doczekac:)
ja musze spojrzec na rozkład autobusów u mnie zebym dojechała na czas:eviltong: bo ostatni miał jechac o którejs tam a byl 30 min później:p ale dobrze chociaz ze mam dobry dojazd i blisko:)

a ile masz lat? mnie rodzice nie chcieli pociągiem puścić jak jechałam do wrocławia i jechałam pks:eviltong:[/quote]

Ja mam do dyspozycji i pks i pociąg :eviltong:

Ale tata nie chce się zgodzić :/ i chyba będę tylko w niedzielę a tak bardzo chciała bym też być w sobotę. Mam 13 lat:eviltong: i mieszkam w Barlinku okolice Gorzowa Wlkp :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Ja mam do dyspozycji i pks i pociąg :eviltong:

Ale tata nie chce się zgodzić :/ i chyba będę tylko w niedzielę a tak bardzo chciała bym też być w sobotę. Mam 13 lat:eviltong: i mieszkam w Barlinku okolice Gorzowa Wlkp :P[/quote]

Tosz ty młoda:eviltong: mnie starszej od ciebie rodzice nie chcieli puscic wiec sie wcale nie dziwie ze nie za bardzo chcą cie puścic.. ale moze ich przekonasz:)

ja bede tylko w sobote bo w niedziele nie bedzie mi sie chciało:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']Tosz ty młoda:eviltong: mnie starszej od ciebie rodzice nie chcieli puscic wiec sie wcale nie dziwie ze nie za bardzo chcą cie puścic.. ale moze ich przekonasz:)

ja bede tylko w sobote bo w niedziele nie bedzie mi sie chciało:eviltong:[/quote]

Mama się zgodziła ale tata nie :/
Na mnie tam by czekała koleżanka która by mnie odebrała mną zajęła by się mną :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Mama się zgodziła ale tata nie :/
Na mnie tam by czekała koleżanka która by mnie odebrała mną zajęła by się mną :)[/quote]

u mnie tata sie najpierw zgodziła a potem mama... a tez na mnie kolezanka czekala i nawet u niej spałam bo samej by mnie napewno nie puscili do nieznanego miasta gdzie nikogo nie znam:eviltong:
moze uda ci sie przekonac rodziców:)

jeszcze tydzien tylko..:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

magdaww "jedziemy" czyli zabierasz się z psem???

bo ja mam związane z tym pytanko odnośnie wystawy - czy mogę wejść na nią z psem, którego nie będę wystawiać??? (bo za młody :evil_lol: ) chcieliśmy pokibicować znajomym i zabrać ze sobą psa...

rozumiem, że książeczka + smycz wymagane
coś jeszcze?

czy ktoś kiedyś był w poznaniu z niewystawianym psem i spotkał się z jakimiś nieprzyjemnościami?

Link to comment
Share on other sites

Witam gorąco,
Bardzo apeluje o pomoc w poszukiwaniu szczeniaczka shih-tzu suczki koloru bialo-stalowego.Jestem z Kołobrzegu gdzie hodowle ma P.Leśniewska.Ona nie ma teraz szczeniaczków a ja jestem gotowa juz na powitanie malego szczęścia.
Zaproponowala mi pomoc w postaci przywiezienia szczeniaczka z wystawy w Poznaniu jesli uda mi się znaleźć szczęnię gotowe do odboru w Poznaniu.
Szukam po wszystkich hodowlach i nie mogę znaleźć suczki w odcieniach grafitu,srebrna z przewagą bieli.Wszystkie odcienie popielu jak najbardziej preferowane.
Wstepnie czekam na zdjęcia suni z hodowli Bast z Łodzi ktora bedzie do odbioru za miesiac.Termin jest troche nie pasujący dlatego bardzo prosze o kontakt hodowcow (posiadających na sprzedaż taką suczkę).
Po wplacie zadatku na konto bankowe ustalilabym z Panią Leśniewską odbiór wyczekiwanej przez Nas shihtzaczki:multi:
z góry dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...