Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa wystawa Poznań 8-9.11.2008


Martach1

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam takie pytanie - w ostatni dzień zapisów wysłałem mailem formularz, kopię rodowodu i potwierdzenie wpłaty (wpłata również poszła w ten sam dzień z wbk->wbk więc była od razu) a do dziś nie dostałem żadnego potwierdzenia. powinienem się już martwić i dzwonić do poznania? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']no niestety ja nie zglosilam.
Obudzilam sie w sobote wieczorem ze ostatni dzien zglaszania, a wplate zrobilabym dopiero w pon... wiec no niestety dalam sobie spokoj[/quote]

Przecież wpłate można zrobić nawet w dniu wystawy a ja wysłałam mailem zgłoszenie w niedziele i jakoś przyjeli mnie, za co dziekuje związkowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='helou']mam takie pytanie - w ostatni dzień zapisów wysłałem mailem formularz, kopię rodowodu i potwierdzenie wpłaty (wpłata również poszła w ten sam dzień z wbk->wbk więc była od razu) a do dziś nie dostałem żadnego potwierdzenia. powinienem się już martwić i dzwonić do poznania? :roll:[/quote]
Jezu, udało się dodzwonić! :eviltong: Cud :lol: Urocza pani powiedziała "proszę zadzwonić w piątek albo we wtorek potwierdzić i proszę powiedzieć, że jest pani na liście". No to skoro jestem na liście, to po kiego mam potwierdzac? Nie rozumiem :lol:
Wysłałam w sobotę skan zgłoszenia, skan rodowodu, dyplomu mł ch pl i potwierdzenie wpłaty - więc chyba logiczne, że skoro potwierdzenie wysłałam, to kasę przelałam DO 20.09, prawda? No nic, zobaczymy jak to będzie 8)

[quote name='sylwiaskalska']Przecież wpłate można zrobić nawet w dniu wystawy a ja wysłałam mailem zgłoszenie w niedziele i jakoś przyjeli mnie, za co dziekuje związkowi.[/quote]
Ale wtedy jest drożej....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...