Jump to content
Dogomania

Pomiechówek


Aleksandra

Recommended Posts

obliczyliśmy, że coursing będzie jakieś 11 km od stacji pkp Pomiechówek :-? kawał drogi.

derwal- przyjeżdżajcie, możecie zabrać tyle psów ile chcecie ;) poza tym możecie (jeżeli może biegać) puścić Fionę w przerwie na próbę- np na bardzo krótkim dystansie, tylko żeby sprawdzić czy chce biegać za folią ;) Moja Dru jako że za młoda na licencję będzie biegła w przerwie (pierwszy raz ją puściliśmy jak miała coś koło 5 miesięcy)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o qrcze! 11 km :( ..."Bajka&Adas" nie ma transortu spowrotem do Wawy i tak podsunełam pomysl, ze moze pociągiem, a tu taki kawał drogi do stacji :( ... Agieszka od Mysi i Oskara miala jechac do Pomiechówka, ale jednak jedzie na zlot bulików.

Derwal,

Ja bede z moją Naomi w celach towarzysko-obserwacyjnych :) . Jej! Tak policzyłam.. Naomi ma juz 5 miechów!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

No to sie ciesze!!! A biegac to ona lubi ale niestety nie moze, bo jest w trakcie kuracji. Najlepszym zas wabikiem jest pusta plastikowa butelka lub wrobelki (niestety czasami Fiona jest szybsza), ale obecnie zacznie przechodzic na foliowe tytki, bo moze jak nie na wystawy to z czasem do biegania sie nada. Struz z niej juz jest dobry.

Link to comment
Share on other sites

no, my też na razie nie mamy transportu, więc może się zdarzyć, że jak już dojdziemy na coursing, to będziemy wypoczywać po 11- km spacerku... ;)

Derwal- możecie ją puścić dosłownie na kilkanaście metrów, żeby tylko zapoznać ją z wabikiem i zachęcić do pogoni (pobawić sie wabikiem i puszczać powoli, po trochu). Tak biegała Sesilka jak miała niewiele ponad 3 miesiące.

Link to comment
Share on other sites

Tilia,

ja bym padła :wink: . Jak Szare beda mialy jescze sile biegac za abikiem po takim spacerku to bede musiala wyszczerbic oczy ze zdziwienia :wink: ,

Żeby tylko w Pomiechówku była ładna pogoda.. od 2 dni w Wawie zimnoo, wczoraj nawet drzewo kolo mojego bloku sie złamało, brr...

Link to comment
Share on other sites

Monika, ja widziałam twojego Pipecika w Pomiechówku, ale Ciebie nie kojarze... qrcze, nie wiedzialam, że pipeta z Bokamaro, a do tego pancia z dogomanii :lol:

Carr, tez nie widziałam :) .

Anna,

no problem, kiedys jak bedzie potrzeba chetnie znów gdzies podrzucimy Ciebie i Adasia :D . (wysłałam Ci wiadomosc na priv, zapomnialas czegos zabrac z samochodu :) )

A wiecie jakie Adaś ma cudne oczka? Podczas drogi, co chwile na niego lookałam, boshe cudne, brązowe z pięknym wyrazem :lol:

Link to comment
Share on other sites

whip, my Cie widzielismy. Twoja mala jest urocza. Chcielismy podejsc, ale najpierw czekalismy na bieg pokazowy Luski. A po naszym biegu Was juz nie bylo. Ale pewnie nie ostatnia to okazja na wspolne spotkanie. W niedziele bedziemy w Krakowie, moze przyjedziecie? :)

Link to comment
Share on other sites

whip, my Cie widzielismy. Twoja mala jest urocza. Chcielismy podejsc, ale najpierw czekalismy na bieg pokazowy Luski. A po naszym biegu Was juz nie bylo. Ale pewnie nie ostatnia to okazja na wspolne spotkanie. W niedziele bedziemy w Krakowie, moze przyjedziecie? :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie widzialam jak Lusia biegła, chyba już pojechałam do domu :( . W Krakowie nie bedizmey, Naomi za młoda, a żeby jechac jako widz za daleko.. szkoda :( . Ale życze powodzenia Lusce! :D W której klasie startujecie? :D

Ja z Naomi zaczynam dopiero we wrzesniu na klubowej chartów, mam nadzieje, że bedziesz tam z Luską :D .

Link to comment
Share on other sites

ups, wyslalam dwa razy :oops:

w Krakowie startujemy w mlodziezy (w sobote Lusia bedzie miala rok), miejmy nadzieje, ze po raz ostatni - brakuje nam 1 zw.ml, chociaz za bardzo sie na to nie nastawiam.

Na klubowke oczywiscie chcemy jechac wiec pewnie sie tam zobaczymy. :D

Pozdrawiam :D

Monika i Lusia

Link to comment
Share on other sites

carragan- oczywiście że ją przyciągnę, tylko... pamiętaj, że ja Ciebie nigdy na żywo nie widziałam ;) Moni zgodziła się zabrać nas z Dru samochodem :) ale się cieszę :) :)

Jakby co ja w kolorowym na głowie i z jedyną szarą ;) jeszcze będzie Szary ale on ze Słowakami.

Link to comment
Share on other sites

Ta,przygotowan juz nie czynimy aczkolwiek Cerigen jest nieco lysy bo zachcialo mi sie Szczura trymowac,a potem go kapac 8) :lol: :lol:

No coz grunt,ze siersc wrocila juz prawie do dawnej "konsystencji" a do niedzieli bedzie juz calkiem dobrze 8)

Tilia jakby co to ja w czarnych spodniach i bordo bluzce 8)

A zreszta poznasz po Cerigenie 8) Zawsze slysze,ze jest dokladnie taki jak opisuje,ale nie wiem czy mam sie z tego powodu cieszyc czy plakac :wink:

A Szara poznam.....O ktorej mniej wiecej przybedziecie na miejsce ? Ja musze byc wczesnie rano,aby rozbic ten nasz oboz ( :wink: ) i jakas ringowke znalezc,ktora by mi i Cerremu odpowiadala o co naprawde trudno jesli ktos ma sprecyzowane zyczenie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Łojej, wy juz planujecie o ktorej bedziecie, a ja jescze mamie nie mowilam, ze ma mnie do Swierklanca podrzucic :wink: ... ale mam juz plan - najpierw zglosze Naomi, potem powiem, ze klasa szczeniąt cholernie droga i bedzie musiala mnie zawiezc! :wink:

ja musze wydrukowac fotki waszych chartoli i powsadzac sbie do portfela, bo po włascielach jakos tak szukanie mi nie idzie :wink:

Tilia,

to tylko jedną Szarą bierzesz? :) Małą, czy Drugą? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Car :) będziemy pewnie po 9. Moja Dru trymowana w kwietniu ale jeszcze i tak sierśc ma krótszą niż Mała (z resztą będzie miała chyba krótszą ale mocniejszą)

whip- do Krakowa i na Warszawę zgłosiłam tylko Dru, za to do świerklańca obowiązkowo obie pójdą :) a co do transportu do Świerklańca to mam nadzieję że pożyczymy samochód od teściowej jak rok temu i się upchniemy do niego hurtowo ;) (4 osoby, 2 szare i borzojka). Możesz spróbować się z nami upchnąć, ale myślę że jak Twoja mama zapchany samochód zobaczy to Cię z nami nie puści ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...