Jump to content
Dogomania

Jak mogę zostać Młodym Prezenterem?


psiorka111

Recommended Posts

Hej :):)
Bardzo chciałabym wystąpić w konkursie na Młodego Pezentera na wystawie w Lesznie, która odbędzie się 31.05-01.06.2008.
Czy ktoś z Was może wie kiedy, gdzie i jak mogę się zgłosić?
A! I czy pies musi mieć rodowód ??
I czy pies musi być też od razu wystawiany?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :):)


Pe.Es. I jak mam się do tego przygotować ?? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zgłosić możesz sie wysyłając zgłoszenie do związku kynologicznego.termin masz do 2 maja 2008. na adres 64-100 Leszno ul.Średnia 9,skrytka pocztowa 69 . w razie pytań to masz maila do oddziału w Lesznie : [email][email protected][/email] lub numer tel. (065) 520-30-21
Pies musi mieć rodowód.
i Twojego ostatniego pytania nie rozumiem.Możesz tak bardziej szczegółowo je wytłumaczyć ?:)

mam nadzieje ze pomogłam.pozdrawiam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Melka94']Jeśli chodzi co oto czy musisz go też wystawiać w ringu rasy to nie. Morzesz wystąpić znim tylko w młodym prezenterze:lol:.[/quote]


nom. właśnie o to chodziło xDxD

[quote name='Martynaaaa']Zgłosić możesz sie wysyłając zgłoszenie do związku kynologicznego.termin masz do 2 maja 2008. na adres 64-100 Leszno ul.Średnia 9,skrytka pocztowa 69 . w razie pytań to masz maila do oddziału w Lesznie : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub numer tel. (065) 520-30-21
Pies musi mieć rodowód.
i Twojego ostatniego pytania nie rozumiem.Możesz tak bardziej szczegółowo je wytłumaczyć ?:)

mam nadzieje ze pomogłam.pozdrawiam:lol:[/quote]


pomoogłaaaś :P

Link to comment
Share on other sites

Ja mam pytanie co do tego rodowodu, bo gdybym chciała pokazać sa rasowego, ale po kastracji i na wielu wystawach zgłoszenia na MP są odrazu na wystawie, ale potrzebny jest numerek wystawowy psa jak zgłosić wtedy psa, bo trzeba podać klasę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Ja mam pytanie co do tego rodowodu, bo gdybym chciała pokazać sa rasowego, ale po kastracji i na wielu wystawach zgłoszenia na MP są odrazu na wystawie, ale potrzebny jest numerek wystawowy psa jak zgłosić wtedy psa, bo trzeba podać klasę?[/quote]



eee ja sama nie wiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Ja mam pytanie co do tego rodowodu, bo gdybym chciała pokazać sa rasowego, ale po kastracji i na wielu wystawach zgłoszenia na MP są odrazu na wystawie, ale potrzebny jest numerek wystawowy psa jak zgłosić wtedy psa, bo trzeba podać klasę?[/quote]

Jeśli chodzi o ring eksterieru to wystawianie psów po kastracji jest niemożliwe:shake: Teraz też nie przyjmuje się prezenterów na wystawie,dlatego numerek nie jest Ci potrzebny;)

Link to comment
Share on other sites

No mi się też wydawało że psy z wadami dyskfalifikującymimogą brać tam udział, ale właśnie zastanaiam jak się zgłosić jeśli np. mam 1 psa który pójdzie na normalny ring, a drugiego który niestety ma wade dyskfalifikującą i chciałabym na MP iśc to jak się zapisać, bo zawsze chcieli nr psa, albo czy place tak jakbym zgłaszała normalnego psa czy wogólenie płace?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pati_Lilly']A czy można na MP wystawiać szczeniaka z rodowodem w przygotowaniu? :oops:[/quote]

Jasne, ze tak ;) Jezeli pies ladnie sie zachowuje, to nie ma problemu :diabloti:
Ja pozyczylam swojego szczaniaka gdy mial 5 miesiecy i nikt sie nie przyczepił :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mozna zgłaszać na normalny ring psa z przygotowywanym rodowodem ;) tylko w zgłoszeniu zaznaczasz.




Skoro już tu wszyscy się tak pytają to może ogólnie będziemy tu pytać o wszystko co związane z wątpliwościami wystawowymi? :razz:

Ja jeszcze mam kilka pytań już co do samego przygotowania.
1. Czy polecanie klatki, kennele na wystawy i kiedy uzywać?
2. Jak uspokoić psa na ringu i przed?
3. Jak zakryć tusze psa, gdy nie jest ona w 100% doskonała?
4. Jakich preperatów używać by włos Goldena był gładki, prosty i miał błysk?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
2. Jak uspokoić psa na ringu i przed?[/QUOTE] Z praktyki? Zacząć od uspokojenia siebie :-]
[QUOTE]
1. Czy polecanie klatki, kennele na wystawy i kiedy uzywać?[/QUOTE]
Kiedy pies niema nic pożyteczniejszego do roboty jak siedzieć w budzie i odpoczywać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...