Jump to content
Dogomania

Galeria Buby, Prady i Cziki [*]


C&B

Recommended Posts

[quote name='C&B']Po poznaniu kilku grzywek i kilku innych ozdóbek wydaję mi się, że grzywki są zwykle bardziej dynamiczne niż np. jakiś pekin ;) Możliwe, że się mylę, no i na pewno są ozdóbki które zawstydziłby nie jednego grzywacza :evil_lol: Ale 'wchodząc' w rasę jakiś czas temu zauważyłam, że są to psy, które lubią robić coś z człowiekiem, są aktywne, chętne do zabawy, a np. mój pseudo pekin woli wygrzewać gnaty na słońcu, czasem go najdzie na jakieś dzikie zabawy, a szczerze wątpię, że różni się jakoś bardzo w zachowaniu niż rasowy pekin :evil_lol: Oczywiście to jest tylko moja opinia, możliwe, że jak bardziej wkręcę się w grzywki, poznam ich więcej to zmienię zdanie ;) Jak na razie uważam, że grzywek to był całkiem dobry wybór, zobaczymy co będzie dalej :)[/QUOTE]
Na tle pekińczyków na pewno się wyróżniają i mają lepsze predyspozycje fizyczne ;) Ale w grupie 9 można znaleźć kilka aktywnych i chętnych do pracy z człowiekiem ras (bostony, cavaliery, papillony, pudle) :) Myślę, że dużo zależy od nastawienia właściciela ;) Jak zobaczyłam na FB pampersy dla grzywaczy to mi szczęka ze zdziwienia opadła :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BBeta']Na tle pekińczyków na pewno się wyróżniają i mają lepsze predyspozycje fizyczne ;) Ale w grupie 9 można znaleźć kilka aktywnych i chętnych do pracy z człowiekiem ras (bostony, cavaliery, papillony, pudle) :) Myślę, że dużo zależy od nastawienia właściciela ;) Jak zobaczyłam na FB pampersy dla grzywaczy to mi szczęka ze zdziwienia opadła :diabloti:[/QUOTE]
No w gr 9 można znaleźć fajne rasy, głownie te co wymieniłaś :evil_lol:
To kupię mojej, wczoraj 3 razy zaszczała pościel :diabloti: kupię jeszcze kuwetę, milion ubranek, kolorowe spineczki z diamentami :grins:
Ja w ogóle jest zła - pieskowi na początku było bardzo ziimno na dworze, tyle co się nasłuchałam od sąsiadki która ma jorczka w bluzie 'sweet princess' dlaczego ja jej nie ubieram to na długo zapamiętam :evil_lol: a sucz się powoli przyzwyczaja, ze na dworze zimniej niż w domu, odkryła, ze jak sie rusza to cieplej, obyło się bez ubranek :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Ej moje mają milion ubranek :eviltong: A papmasa też kupiłam, ale dla Bobika, bo ostatnio leje mi w domu, ale za mały jakiś :placz::evil_lol: Chyba to nie był rozmiar grzywaczowy, bo Bobik mniejszy troszeczkę od grzywacza[/QUOTE]
Co innego pampers dla starszego psa, który ma prawo popuszczać mocz, a co innego pampurs dla zdrowego psa, który powinien robić siku dla dworze :diabloti:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Q0didTJcHgo/UVQpW8mNmzI/AAAAAAAABzU/RZBA1Jn9g9I/s640/IMAG0805.jpg[/IMG]
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sprowadził :diabloti:
Uszka już zaklejone od poniedziałku :evil_lol: jak na pierwszy raz nie wyszło najgorzej :lol:

Bułka uśmierciła już 3 zabawki, jest fajnie nakręcona na wszystko :) w lipcu będziemy próbować coś zdziałać na obozie agilitowym :evil_lol: głównie jedziemy tam w celach socjalki i ogarnięcia podstaw :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[url]https://lh3.googleusercontent.com/-6a9pfF5oRUc/UVGQ1vE_fdI/AAAAAAAAByw/o6Mokw0Xp5A/s512/11.jpg[/url] ale na tym zdjęciu przypomniała mi Zuzke! :)

przywiało mnie tutaj z wątku czekania na szczeniaki :D fajnie, że już masz ją u siebie! :) moje małe szczeniątko już zaczyna być takie dorosłe... ciesz si póki możesz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-6a9pfF5oRUc/UVGQ1vE_fdI/AAAAAAAAByw/o6Mokw0Xp5A/s512/11.jpg[/URL] ale na tym zdjęciu przypomniała mi Zuzke! :)

przywiało mnie tutaj z wątku czekania na szczeniaki :D fajnie, że już masz ją u siebie! :) moje małe szczeniątko już zaczyna być takie dorosłe... ciesz si póki możesz ;)[/QUOTE]
Ona jest bardzo Zuzkowata :loveu: jak na nią patrzę to co chwilę stwierdzam, że w mamusię się wdała :)

No, szczyle szybko rosną :evil_lol: moja jutro już 10 tyg będzie miała, a przed chwilą przeżywałam, że się urodziła ;)

W ogóle Bulka ma prawo mnie już nie kochać :evil_lol: zła pańcia ogoliła psu pysio i uszki, potem zabrała na spacer, a na dworze pada śnieg, wieje wiatr, a na koniec wykąpała, wysuszyła i czesała :shake: i jeszcze uszki skleiła, zła pańcia no...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Ależ toto urocze :) A grzywki pp też mają podobne problemy zdrowotne jak łyse (np. skóra, zęby) czy niekoniecznie?[/QUOTE]A łyse mają takie problemy? Mój chyba jednak nie grzywacz, bo takich nie ma (a jest łysy) :eviltong:
C&B poka fotkę czystej i ogolonej Bułki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Ja to może i bym mogła mieć grzywa, ale jak czytam o wągrach, pryszczach, problemach z paszczą zwłaszcza u psów kilkuletnich i starszych to trochę fujka :D[/QUOTE]Pp nie mają wągrów i pryszczy, łyse mocno zarastające też prawie w ogóle :eviltong: No chyba, że chcesz skrajnie łysego to współczuję ha ha Co do zebów to i młodziaki maja braki,a le jakoś źle to nie wygląda i język nie wystaje

Link to comment
Share on other sites

witamy nowego gościa :)
Ja na łysego raczej bym się nie zdecydowała, chyba, że byłby na prawdę wybitnie ładny, no a pp mają piekne i ostrrre :evil_lol:ząbki (przynajmniej moja :diabloti:). Na skórze na szczęście też nic nie mają :loveu:

ja nadal bez aparatu, zdjęcie z rana, wczoraj wieczorkiem odkleiłam jej uchole:[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-D9vj6EvmWa8/UVXkqyiVTLI/AAAAAAAABz8/gOpT_p_H_zc/s720/IMAG0854.jpg[/IMG]
i po goleniu (tak, jest sporo niedociągnięć, ale jeszcze sie uczę, no i mała miała już dosyć ;) )
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-l_IKdKykuCE/UVXkqo0hlcI/AAAAAAAABz8/29uO8u7iA0c/s512/IMAG0860.jpg[/IMG]
przy oczkach chyba jej jutro jeszcze przejadę, bo żałośnie to wygląda :diabloti:

Iza. - małpo, odpisz mi na fejsie! :D
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ngeYv0Ttkbs/UVnQwbyFGGI/AAAAAAAAB0c/26JZaLBDkx4/s512/IMAG0872.jpg[/IMG]
BITCH PLEASE.I'M FABULOUS. :diabloti:

W środę prawdopodobnie będę miała zgrane już fotki z normalnego aparatu :evil_lol: bo suk się dziś socjalizował u cioci na imieninach :diabloti: a ciocia ma sukę prawie blabladorzycę :lol: Buł ją na początku oburczała, bo to takie duże i sie z nochalem pcha, potem już było ok, ogólnie Bułka czci Chruma, i jak na razie tylko Chrum jest godny tego, żeby się z nią bawić, inne pieski sobie powącham i idę dalej ;) do ludzi jest miziasta, ale sama z siebie do nikogo nie leci, dopiero jak ktoś potita :evil_lol:
Dostała dziś konga, pańcia potem chciała go od niej wziąć - pieseczek warknął :diabloti: to jej klikłam rączką w pysio, że nie można, potem już oddawała bez problemu :evil_lol:
Zamówiłam klatkę, będzie lans :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mialy byc dzis fotki, ale pogoda zniechecila mnie do odwiedzienia wujka, zeby mi je zgral ;)

Mam pytanie do bardziej ogarnietych w szczylach, moze glupie, ale kto pyta, nie bladzi ;) Bulek nie interesuje sie kontaktami z innymi psami, jak jakis podejdzie to ona go mija, jak jest natretny to sie szczerzy. Bawic sie chce tylko z Chrumem i... Z wlasnym odbiciem w lustrze :D I nie wiem czy sie martwic, bo szczyle to mi sie bardziej kojarza z takimi, ktore interesuja sie innymi psami ;) Mi to ani troche nie przeszkadza, ale nie wiem jak to sie by mialo do zachowania w stosunku do psow jak juz mala bedzie starsza ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...