Jump to content
Dogomania

Galeria Buby, Prady i Cziki [*]


C&B

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='C&B']Są osoby, które czekają po kilka lat :evil_lol: ja na grzywa czekam od czerwca, wcześniej miało być coś innego :diabloti:[/QUOTE]

Ja też czekałam ok 2 lata ;)
Ale co innego czekać na daną rasę itp, niż tak jak Ty na krycie, urodziny itp. Wydaje mi się, że to o wiele trudniejsze :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']Trawa jest więc zdjęcie stare, postaraj się jak już coś dajesz :diabloti:[/QUOTE]
Grunt to szczerość :evil_lol:
[quote name='C&B']Aparat nadal leży zepsuty, więc jedynie starocia mogę wrzucać :diabloti:[/QUOTE]
jeszcze go nie naprawiłaś? i czym będziesz focić maleństwo? wiesz, że nie odpuścimy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']ja dostałam telefon o 5.45 i taki zaciesz na mordce :loveu:[/QUOTE]

A ja o 5.49 zostałam wyrwana ze snu esemesem, też miałam zaciesz :loveu:
Miałaś szczęście, ze jest weekend i mogłam odespać ten niemiły incydent :diabloti:

Ale tak serio, ogromne gratulacje! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Głównie miałam ochotę cię zabić, na szczęście mieszkasz daleko :P

Ale teraz mam nasze wspólne życie. Ach te koszmary :loveu:[/QUOTE]
Miałam dzwonić :diabloti: ale stwierdziłam, że aż tak wredna nie będę :evil_lol:

Też się cieszę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...