Jump to content
Dogomania

Suczka na warunek hodowlany


saria

Recommended Posts

Hmmm... no wiesz jeśli ktoś się zastanawia czy dog czy może labrador, czy amstaff albo jeszcze jakiś psiak z 10 innych ras wypisanych na karteczce to już odpada. Ja szukam kogoś kto chce doga, doga i tylko doga i żadnej innej rasy i kogoś kto ma doświadczenie z tą rasą:))))

Pozdrawiamy:)))

Link to comment
Share on other sites

och szkoda że dopiero teraz się ukazało to ogłoszenie bo kumpel (prawdziwy milośnik rasy :)) po tym jak jego wcześniejszy dog odszedł za tęczowy most kupił nowego doga (a jeśli chodzi o miłośniaka i o to czy ten przypadek się kwalifikuje to powiem tylko że jego żona też ma dożyce i właśnie przez dogi siępoznali :P)

Link to comment
Share on other sites

Ehhhh... miały być dzisiaj, ale niestety pogoda nie dopisała. :( Może za pare dni coś pstrykniemy, żeby pokazać jake mamy ładne uchole:)

A tak poważnie to małe wcale nawet nie zauważają, że nie mają klapciuchów.

Link to comment
Share on other sites

Buuuuu.... pewnie mnie zlinczujecie, ale ucholi to ona już nie ma od tygodnia..... :)))))))

BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Jaka WWWWIIIIIIIEEEEEELLLLLLKKKKKKAAAAAAA szkoda!

Link to comment
Share on other sites

yyyyyy......ja czegos nie rozumiem....slyszalem kiedys ze na warunkach hodowlanych to takie cos ze ktos bierze suke i odchowuje miot u siebie czy to tak ?? moze mnie ktos oswiecic ?? ale czy to nie reklama, moze sie czepiam.....mam dzisiaj sly dzien.... :-?

Warunki hodowlane to umowa pomiędzy hodowcą i drugą osobą która bierze szczeniaka. Wszystko jest do uzgodnienia pomiędzy tymi dwoma osobami. Najczęściej hodowca za małe pieniądze bądź za darmo daje szczeniaka i w zamian z pierszego krycia bierze określoną ilość szczeniąt. Pierwszy miot rodzi się pod przydomkiem hodowcy i to również hodowca wybiera później reproduktora. Wszystko jest szczegółowo opisywane w umowie. Po rozliczeniu się z warunku hodowca oddaje właścicielom suczki rodowód i nie może on juz rościć co do niej żadnych praw.

A co do tej reklamy przywołanej przez ciebie to hmmmm...... ale nie rozumiem o co ci chodzi....

P.S. Zaraz będą zdjęcia!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...