Jump to content
Dogomania

Łódź[FNiZ]-TRAGEDIA TYMKA! wrócił do Łodzi - Tymek za TM ...


nata od jadzi

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stan Tymusia trudno okreslic , z jednej strony spi bardzo dobrze , ma apetyt ,jest chwilami wesolutki , chce sie bawic , i duzo spi , dostaje wszystko co potrzeba , dzisiaj mial zrobiony z pazurkami porzadek , jeden szponek wisial :shake:, meczyl sie z tym od dawna , ,ale uporalismy sie z tym , mial dzisaj zmiane leku , na summamed , bardzo silny w syropie , bo ropka jest jeszcze , ,zaczelismy sie marrtwic , bey nie bylo nic z tym okiem ktore jest obok tego obrzeku i caly czas w ropie, ,, w tuygodniu robie badania , dokladne lacznie z rgt ,czaszki , i o ta glowe najbardziej sie martwimy , bo ropa wvczesniej zrobila swoje, i mozna powiedie ze daleka droga jeszcze przed nami , ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idalia46']stan Tymusia trudno okreslic , z jednej strony spi bardzo dobrze , ma apetyt ,jest chwilami wesolutki , chce sie bawic , i duzo spi , dostaje wszystko co potrzeba , dzisiaj mial zrobiony z pazurkami porzadek , jeden szponek wisial :shake:, meczyl sie z tym od dawna , ,ale uporalismy sie z tym , mial dzisaj zmiane leku , na summamed , bardzo silny w syropie , bo ropka jest jeszcze , ,zaczelismy sie marrtwic , bey nie bylo nic z tym okiem ktore jest obok tego obrzeku i caly czas w ropie, ,, w tuygodniu robie badania , dokladne lacznie z rgt ,czaszki , i o ta glowe najbardziej sie martwimy , bo ropa wvczesniej zrobila swoje, i mozna powiedie ze daleka droga jeszcze przed nami , ,[/quote] , Tymusia bardzo pokochalam bo tego pieska nie da sie nie kochac , , wczoraj wieczorem tak delikatnie dawal znac ze chce wejdz do mnie , i wszedl polozyl sie obok mnie i przytulil, i tak usnelismy

Link to comment
Share on other sites

Idalio witaj
[B][COLOR=green]xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx[/COLOR][/B] każdy kto czyta ten wątek wie jakim aniołkiem jestem dla Tymusia i każdy wie,że nie dasz mu zrobić krzywdy:) jesteś wspaniałą osoba a Tymolek Cię teraz bardzo potrzebuje ja osobiście przesyłam moc ciepłych pozdrowień dla Ciebie i Tymka, co u niego teraz? jak się czuje?

Link to comment
Share on other sites

a co do Tymusia , jest w lepszej formie , duzo spi , dszisiaj bylismu u weta , i poweidzial , ze ma lepsza skorke , dostal dzisiaj summamed , ktory dziala rewelacyjnie , i naprawde obrzek pysia , schodzi , jest mniejszy , , bardzo boje sie tych jego powtornych badan , bedzie sprawdzony od stop do glow, jego stan jest jeszcze zly ale to juz niejest to co bylo na poczatku , , tymus zjadl terazi poszed l spac , zakopal sie w kocyk , bede miala nadzieje ze uda mi sie mu pomoc jesz t pod dobra lekarska opieka , 2 weterynarzy , z tej lecznicy , dziiaj mial oporzadzone pazurki , i zerwany wiszacy szpon ,

Link to comment
Share on other sites

naprawdę nie chciałabym żeby ten wątek zamienił się w kolejną dyskusję na temat kto lepiej pomaga, kto ma za mało, a kto za dużo psów. idalia ma w bloku 5 psów i chwała jej za to. na dogo są osoby takie jak idalia oraz te, które mają wielki dom, a mają jednego psa, mimo że nie byłoby problemem dla nich wziąć dwa kolejne potrzebujące.
nikt inny nie zaproponował Tymusiowi domu, kiedy go najbardziej potrzebował. chociażby dlatego złośliwości w kierunku idalii są tutaj nie na miejscu. nie chcę też, żeby jakieś osoby zniknęły z tego wątku z powodu osobistych starć. tu wciąż chodzi o psa, pamiętajcie.
proszę, powróćmy do dyskusji o Tymku i tylko o nim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']absolutnie się zgadzam,bo to wątek Tymusia i dla jego dobra.
Chylę czoło przed Idalią.[/quote]mama juz porobionych zdjec tymoteusza , presle je w wekend , jeszcze na dworze mu zrobie , on jest bardzo krotko na dworze, nie chece chodzic ,bardzo duzo spi , mysle ze to dobry znak ,

Link to comment
Share on other sites

[B]Nata, napisz proszę do moda prośbę o usunięcie postów nie na temat.[/B]

[B][U]Idalia, ignoruj proszę.[/U] [/B]
[B]Wątek jest dla Tymka, a nie dla osobistych (dla mnie kompletnie niezrozumiałych-sama mam 3 psy, jeża, dziecko i TZ-ta na 28m!!!!w bloku!!!szok prawda??!!i sąsiedzi mnie nie lubią!!:crazyeye:) wycieczek osobistych!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa'][B]Nata, napisz proszę do moda prośbę o usunięcie postów nie na temat.[/B]
[/quote]
[B][/B]
[B][COLOR=#008000]Zgodnie z prośbą usuwam posty nie na temat ... usuwam WSZYSTKIE posty nie na temat i proszę żeby znowu ktoś nie czuł się urażony że jego posty zostały również usunięte.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nata od jadzi']dziękuję maupa. szkoda, że tak to się musiało skończyć. a najbardziej żal mi w tym wszystkim Tymka, o którym ewidentnie zapomniano.

a propos - idalia, jak mój ulubieniec? :cool3:[/quote] jest w calkiem niezlej formie ,wykompany , pachnacy z merdajacym ogonkiem , ,zaraz dostanie leki, ,martwi mnie bonie otwiera calkowicie oczek , tylko do polowy , jedno i drugie jedno zwiazane jest z ropniem , kttory juz jest bardzomalutki , a drugie , ,dostaje masc do oczu,,w tygodniu zrobie wszystkie badania

Link to comment
Share on other sites

ciotki, co tu taka cisza? nie chcecie zobaczyć zdjęć Tymka?

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/105/c095ff2851269257.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/138/1e53fbea71a67191.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/105/7bed2abaadbf58de.jpg[/IMG][/URL]

idalia... on wygląda przepięknie!!!

a tu jeszcze zapewne brat Tymusia ;)

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/105/50a745c0b4694636.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...