Jump to content
Dogomania

Łódź[FNiZ]-TRAGEDIA TYMKA! wrócił do Łodzi - Tymek za TM ...


nata od jadzi

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='jola od jadzi']Tymuś jest w lecznicy "Bernard" na Dąbrowskiego, tam było nam najbliżej , no i to była jedna z nielicznych lecznic czynna w Nowy Rok.
Martwię się co z nim będzie, jeśli nie znajdziemy mu domku do niedzieli,w niedzielę musimy go zabrać z lecznicy i co dalej?[/quote]

dopisałam na blogu Niechciane i Zapomniane komentarz z informacja,
ze Tymek może zostać w lecznicy tylko do 6 stycznia i że błagamy
o dom tymczasowy dla niego

Link to comment
Share on other sites

myślę, że trzeba zmienić tytuł wątku
[FNiZ] dla większosci jest chyba niezrozumiałym skrótem
a dla tych co wiedzą, ze chodzi o fundację można napisać to na końcu tytułu

najwazniejsze według mnie jest to, że staruszek Tymek JUTRO musi opuścić lecznicę - potrzebny DOM TYMCZASOWY - Łódź

ważne, zeby jak najwięcej ludzi weszło na watek
może ktoś będzie mógł pomóc

Link to comment
Share on other sites

Ja Rozsyłam Wątek Gdzie Tylko Moge. Na Mapę Dogo Tez Weszłam. Nie Do Wszystkich Mi Chce Przez Tlena Wysłac Wiadomośc Ale Tam Gdzie Się Da Piszę Na Gg. Nie Mam Dużo Tych Kontaktów Ale Zawsze. Z Tym Tytułem Macie Racje.trzeba Sie Domyślac Jak Ktoś Nie Wie. Może Rzeczywiście Napisac Cos Rzucającego Sie W Oczy. Tu Nie Ma Czasu. Nie Wiem Co Jeszcze Robic.

Link to comment
Share on other sites

zmieniłam tytuł, ale FNiZ zostawiam, bo właśnie chodzi o to żeby ludzie wiedzieli już, że to o nas chodzi.

przykro mi, bo tyle osób zaangażowało się w to ekspresowe szukanie domu dla Tymka, a tu nie padła ani jedna nawet najbardziej nieśmiała propozycja... Tymek jest staruszkiem, wszystko co przeżył odbiło się na jego wyglądzie, niestety...
ludzie boją się psów po takich przejściach, nie wiedzą czego mogą się spodziewać. no i ten ogrom nieszczęść, wieczne zapsienie na dogo... :(

Link to comment
Share on other sites

KOMPLETNIE NIE WIEM JUŻ CO MOZNA ZROBIC. NAJCHĘTNIEJ BYM SAMA GO WZIEŁA BO MI SERCE PĘKA ALE DO DIABŁA NIE MOGĘ.:angryy: WŚCIEKŁA JESTEM SAMA NA SIEBIE ŻE NIE MAM JAK POMÓC. ŻE TO CO ROBIMY NIE PRZYNOSI EFEKTU... NO I CO BĘDZIE JAK NAM SIĘ NIE UDA??? CO SIĘ Z NIM STANIE??

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam ogłoszenie papierowe dla Tymka, tylko nie wiem, jak wstawić :shake:
Nata, odbierz maila, wysłałam je do Ciebie. Mogę powysyłać mailem.
Trochę zmieniłam treść (w stosunku do tekstu na allegro), żeby nie odstraszać ew. opiekunów tymczasowych. Zobaczcie, czy to jest OK:
[COLOR=#004d1f][FONT=Calibri]Chciałabym Wam przedstawić Tymka, znalezionego w nowy rok w stanie koszmarnym... dziwię się, że ten pies jeszcze stał na nogach... [/FONT][/COLOR][COLOR=#004d1f]
[FONT=Calibri]Ociekał wodą, był pozlepiany, tak chudy i słaby że ledwie chodził, łyse placki na ciele, oczy pozlepiane ropą tak, że nie wiedzieliśmy czy jeszcze je ma, oddech świszczący... nie chciał jeść, bardzo bał się podejść do człowieka, każdy ruch wprawiał go w przerażenie, ale nie miał już sił uciekać. To "ludzie" zgotowali mu ten los. Ludzie, którzy przez lata patrzyli na jego cierpienie, powolne gnicie... Tymek jest obecnie w szpitalu lecznicy weterynaryjnej. Dzięki uzyskanej pomocy najważniejsze zagrożenia jego życia i zdrowia zostały usunięte, pies wymaga w tej chwili zwykłej opieki domowej, po prostu „odchuchania”. Nie są w tej chwili konieczne żadne dodatkowe zabiegi typu zastrzyki czy skomplikowana pielęgnacja.[/FONT][/COLOR]
[CENTER][CENTER][FONT=Calibri][B][COLOR=#4f81bd]Dzisiaj (6 stycznia!) będzie trzeba go odebrać![/COLOR][/B][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[B][FONT=Calibri]Pilnie szukamy życzliwego człowieka, który zgodzi się dać schronienie Tymkowi jeśli nie na zawsze, to choćby na parę dni. Czasu mamy bardzo mało, dlatego w desperacji przekazuję te wiadomości gdzie mogę...[/FONT][/B]
[B][FONT=Calibri]Zaznaczam, że osoba, która zdecyduje się być opiekunem tymczasowym dla Tymka, może liczyć na wsparcie i pomoc wolontariuszy z forum dogomania. Można określić warunki przetrzymania psa – np. ile czasu może on pozostać u opiekuna tymczasowego i jaki zakres opieki może on zaoferować.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...