Jump to content
Dogomania

Purina


mrowka

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DIabełkowa, prosze bradzo :-)
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2230/2pu7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3522/1lr1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8335/3xb0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2075/4wz3.jpg[/IMG]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Minęlo już prawie 3 miesiące jak dostałyśmy worek Puriny Dog Chow, ogolnie mowiac jestem zadowolona. Zostało nam jeszcze pół worka z 15kg, Aza bardzo chetnie wcina tę karmę - codziennie wcina całą pełną michę. Nie ma żadnych sensacji zolądowych, ładnie się załatwia. Polecam tę karmę, osobiscie jestem z niej zadowolona.
Co jednak nie zmiena faktu, ze niedlugo będziemy się szykowac do kupna innej karmy np. Brit czy Bosh, bo z Bosh'a mają fajną promocję teraz.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam ulotkę z karmami "Dog Chow" - jest ich 12 rodzajów. Wygląda ciekawie... Dla szczeniąt użych ras, dla dorosłych małych ras itd., dość wiele rodzajów.
Chciałabym kupić "Dog Chow light"... Ewentulanie "Dog Chow Small Breed", bo Kulka ma 9 kg.
Podoba mi sie w "Dog Chow" to, że ma mieszane granulki (chodzi o wielkość). Kulka, jesli granulki są małe - połyka je w całości :( A potem wymiotuje. W "Dog.." są one dość duże, więc będzie je rozgryzać...
A [url=www.telekarma.pl]TUTAJ[/url] "Dog Chow" kosztuje 89.00 zł za 15 kg, czyli ok. 6 zł/1 kg. Nie jest drogo, nie uważam, że to jest najgorsza karma, nie jest też najlepsza...
Spróbuję... Kupię mniejszy worek, lub na wagę w sklepie zoologicznym. Kulka jadła kiedyś "Adult Mix" ale to było po sterylizacji - ona wtedy nic nie chciała jeść, łacznie z "Royal Canin" :roll:
"Adult Mix" - myślę, że nie jest dobry. Ja wole psa karmić jednokolorową karmą, brązową. Bo kolorki świadczą o barwnikach. W brązowych granulkach jest ich pewnie mniej.
Spróbuję... A może zasmakuje? Może nie zaszkodzi, a wzmocni, polepszy sierść (kwasy omega 3 i 6) ?
Spróbuję... :)

Link to comment
Share on other sites

mam westika a co za tym idzie jest biały ;) od jakiegoś czasu (około 5-6 miesięcy) karmiłam tą karmą mojego psiaka , lecz co zauważyłam zaczęły mu się zabarwiać łapki na rudy kolor co u westów jest nie dopuszczalne i teraz piesek brzydko wygląda :( Myślicie że to mogło byc od karmy ?
Lecz zauważyłam już ze odrastają mu białe włosy na łapach, podawałam mu bosha ale nie smakował mu i przeszliśmy na eukanube z góry dziękuę za odp
:)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, karma ma wpływ na sierść. Żywienie przeważa, czy sierść jest matowa, pozbawiona blasku, łupież, czy wręcz przeciwnie. Ale, zeby zmieniała kolor? :shock: Dziwne... O takim przypadku nie słyszałam, sorry, nie moge pomóc...

***
Kupiłam Kulce Dog Chow z indykiem i ryżem. Kulka bardzo ją lubi! :) Tym bardziej, że jest po operacji. Kiedy miała sterylizację nawet Royal jej nie smakował. Kulka dobrze wygląda, nie ma zmian w zachowaniu. Więcej powiem po czasie, zobaczymy co będzie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Moje psy cały czas jedzą tylko Purinę lamb&rice, również bullterier z chorą trzustką (jak ma pogorszenie, dostaje digestive low feat RC) i było wszystko ok, ale ostatnio - od jakiś 2 miesięcy - nie podoba mi się przyswajalność karmy. Suka w ogóle nie przybiera na masie ani na muskulaturze, a pies ma wzdęcia i gazy. Kreon w jego przypadku tylko pogorszył sprawę.

Czyżby Purinie popsuła się jakość??

Link to comment
Share on other sites

Moja spanielka je tę karme. Sierśc, skóra i brzuch w porzadku. Wersja z kurczakiem powoduje ze pies sie strasznie drapie i wysycha jej skóra.
Kupuje opakowania 3 kg, uzywam do karmienia psa od 2 mcy i nie mam porównania do wczesniejszej jakości. Moim zdaniem jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Ja też daję moim Dog Chow (różne smaki), bo bardzo ją lubią, bez porównania z droższymi, których jakoś NIE lubią. Np. Hill's- bleeeee jak dla nich...Wprawdzie nie jestem weterynarzem, ale sądzę, że Dog Chow to jednak nie karma z Tesco.

Link to comment
Share on other sites

W końcu kawior też nie każdemu smakuje:shake: Dog chow to półka premium,ale dużo psów jest nią karmiona i mają się dobrze,czyli im służy.Jedna uwaga ,Dog Chow lamb ma jedynie ok.4% lamb,reszta % to kura ,więc jeśli pies ma być na jagnięcinie to musi zmienić karmę na inną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vera']Witam

Niemiecką Purinę Dog Chow ma sklep [URL="http://www.grandecane.pl"]www.grandecane.pl[/URL] , mają tam PURINĘ CLASSIC w 20 kg ( worki papierowe w całości niemieckie napisy ) , pozostałe puriny są 15 kg ( to te pewnie na rynek polski )

Pozdrawiamy[/quote]

Może ktoś wie, czym się różni niemiecka PURINA CLASSIC, od polskiej?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...