Jump to content
Dogomania

Jaka nagroda?


_Mikuunia_

Recommended Posts

[quote name='Nacia_i_Fluffy']Viris, cudne!!! Gdzie takie można kupić? :)[/quote]Oby nigdzie.... Mam nadzieję że wystawcy którzy je wygrywają nie opychają ich na targu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Rozetki kupuje się w pasmanteriach, sklepach papierniczych itp. Tylko że w kawałkach:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Oby nigdzie.... Mam nadzieję że wystawcy którzy je wygrywają nie opychają ich na targu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Rozetki kupuje się w pasmanteriach, sklepach papierniczych itp. Tylko że w kawałkach:cool1:[/quote]

że ci sie chce takie cudenka robic, mi po 1 juz by nerwy wysiadly ;)

Link to comment
Share on other sites

Kurde, szkoda że zapomniałam. Pokazałabym Ci dzisiaj na wystawie jedno takie "dwudniowe".


[IMG]http://img115.imageshack.us/img115/7136/mesikrozetayg3.jpg[/IMG]

Na zdjęciu - Mexx ze Skrzatlandu ( Zw. Klubu i BOB na Klubowej 9gr Opole 2008 ), rozeta - za te tytuły i Viris :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Oby nigdzie.... Mam nadzieję że wystawcy którzy je wygrywają nie opychają ich na targu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Rozetki kupuje się w pasmanteriach, sklepach papierniczych itp. Tylko że w kawałkach:cool1:[/quote]



Wow, no to gratuluję roboty! :) Są naprawdę cudne! Chciałabym móc takie sama zrobić, albo od Ciebie kupić. Jest taka możliwość? :) Daj znać na pw ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nacia_i_Fluffy']Wow, no to gratuluję roboty! :) Są naprawdę cudne! Chciałabym móc takie sama zrobić, albo od Ciebie kupić. Jest taka możliwość? :) Daj znać na pw ;)[/quote]

Ja też chętnie bym sie dowiedziała jak takie cuda stworzyć :) Szykuje sie klubowa wyżłów, a od kiedy wystawiam psy to dla angoli nigdy nic nie było :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Czasowa nie jestem, więc kursu rysunkowego nie zrobię. Ale ogólnie trochę wstążki, igła z nitką i do dzieła :cool3::cool3::cool3: Jak się uporam ze zdjęciami z Radomia to mogę trochę wytłumaczyć.[/quote]

no to czekamy az sie uporasz :) chciałabym kiedys jakies takie dzielo stworzyc xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...