Jump to content
Dogomania

JUNIOR HANDLING- Pytania


wix

Recommended Posts

Mam kilka pytan co do JH:

1. Czy mozna wystawiac psa tylko w swoim miescie czy trzeba tez daleko za?

2. Czy wystawy JH odbywaja sie w wolnych dniach czy w szkolnych?

3. Jak Mlodzi Prezenterzy dojezdzaja na wystawy? Samochodem np z rodzicami, czy pociagiem wszyscy razem, czy jak..?

Te wszystkie pytania zadaje poniewaz jestem pewna ze rodzice mi nie pozwola jezdzic na wystawy w szkolne dni, poza tym nie bedzie im sie chcialo ciagle ze mna jezdzic na wystawy :( A juz na pewno nie z obcymi psami- a tylko takie moglabym wystawiac z tego powodu ze wlasnego ni mom :(

Link to comment
Share on other sites

No dobra :lol:

1. Najleiej jesli sie wystawia rowniez poza swoim miastem (wieksza ilosc pkt).

2. Wystawy JH :o Nie ma takiego czegos :) JH odbywa sie podczas wystaw psow, naczesciej organizowanych w niedziele.

3. Kwestia indywidualna ;) Ja osobiscie samochodem :wink:

Link to comment
Share on other sites

Można i nawet w innym kraju:)))) i kontynecie...jak kto woli:))Ciesze sie ze wystawy sa w weekendy..przynajmniej mozna na nie pojezdzic.Ja staram sie samochodem( niestety jeszcze prawka nie mam :wink: )..a jak juz musze to pociągiem sama albo z kims albo i piechotką jak wystawa jest w Opolu:))Samolotem też można;))Ja od początku wystawiałam obce psy..i na takich takze sie uczyłam gdy nie miałam swojego.Pozatym nie wiem dlaczego ale lubie wystawiac nowe i obce mi psy-wieksza adrenalina.A szczegolnie nowe dla mnie jako handlera rasy-nowe wyzwanie i przez to szybko sie ucze.Ogolnie handling jest super:)) i szkoda że sie tak syzbko z JH wyrasta... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie...

Dokladnie pamietam swoj pierwszy wystep w JH - niby niedawno, ale jednak 8)

Co do psow - ja tez lubie pozyczac ciagle inne rasy, bo jesli chce sie zostac w przyszlosci zawodowym handlerem to powinno sie miec obycie z jak najwieksza iloscia roznych ras :D :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...