Jump to content
Dogomania

2xCACIB-Kijów 2008-04-26 i 27


iza

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Gratulacje !!![/B] Ja też byłem z moimi Lhasaczkami i się chwale :loveu:


[B]Winy[/B] - [SIZE=3][COLOR=red][B]2x CAC, 2x CACIB, BOS, BOB, finałowa 6 na BOG[I], [U]Champion Ukrainy[/U], [U]GRAND Champion Ukrainy[/U][SIZE=5][U] :loveu::loveu::loveu:[/U][/SIZE][/I][/B][/COLOR][/SIZE]



[B]Toffik[/B] - [B][SIZE=3][COLOR=red]2x CAC, 2x r.CACIB[/COLOR][/SIZE][/B], [SIZE=4][COLOR=red][B][I][U]Champion Ukrainy & GRAND Champion Ukrainy !!!!! :loveu::loveu::loveu:[/U][/I][/B][SIZE=2][COLOR=black](Pierwszy Lhasa Apso w Polsce z tytułem Grand Championa) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]



[B]Codik [/B]- [B][COLOR=red][SIZE=3]2x CAC &[/SIZE] [SIZE=4][U][I]Champion Ukrainy !!! :loveu::loveu::loveu:[/I][/U][/SIZE][/COLOR][/B]



[SIZE=4][COLOR=#ff0000][SIZE=2][COLOR=black]A w konkursie [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][I]"Młody Prezenter"[/I] wywalczyłem [SIZE=3][COLOR=red][B][I][U]BEST IN SHOW Junior Handling !!! :loveu::loveu::loveu:[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik'][B]Gratulacje !!![/B] Ja też byłem z moimi Lhasaczkami i się chwale :loveu:


[B]Winy[/B] - [SIZE=3][COLOR=red][B]2x CAC, 2x CACIB, BOS, BOB, finałowa 6 na BOG[I], [U]Champion Ukrainy[/U], [U]GRAND Champion Ukrainy[/U] & [SIZE=5][U]Zwycięzca Ukrainy 2008 !!!!! :loveu::loveu::loveu:[/U][/SIZE][/I][/B][/COLOR][/SIZE]



[B]Toffik[/B] - [B][SIZE=3][COLOR=red]2x CAC, 2x r.CACIB[/COLOR][/SIZE][/B], [SIZE=4][COLOR=red][B][I][U]Champion Ukrainy & GRAND Champion Ukrainy !!!!! :loveu::loveu::loveu:[/U][/I][/B][SIZE=2][COLOR=black](Pierwszy Lhasa Apso w Polsce z tytułem Grand Championa) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]



[B]Codik [/B]- [B][COLOR=red][SIZE=3]2x CAC &[/SIZE] [SIZE=4][U][I]Champion Ukrainy !!! :loveu::loveu::loveu:[/I][/U][/SIZE][/COLOR][/B]



[SIZE=4][COLOR=#ff0000][SIZE=2][COLOR=black]A w konkursie [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][I]"Młody Prezenter"[/I] wywalczyłem [SIZE=3][COLOR=red][B][I][U]BEST IN SHOW Junior Handling !!! :loveu::loveu::loveu:[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/quote]

GRATULACJE!!!!!!!!!
chciałam cię znaleźć ale jakaś, ahmm ślepa byłam ;)
czyli teorretycznie moj pies jest młodziezowym zwyciezca ukrainy?? czy sie myle? xD

Link to comment
Share on other sites

Niestety muszę zmartwić wszystkich, którzy coś w niedzielę ugrali. Ta wystawa nazywała się Ukraina 2008, ale nie szły za nią tytuły Zwycięzcy Ukrainy. Przekopałam ichniejsze forum i tam nikt z miejscowych nie chwali się tytułem zwycięzcy kraju tylko Cacibami. Wniosek z tego taki, że nasze psy zostały zwycięzcami wystawy, a raczej BOS czy BOB wystawy o nazwie Ukraina, a nie tego kraju. Szkoda, bo po poście Bartka miałam cień nadziei na fajny tytuł ;)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm.... No to w takim razie ja coś źle doczytałem w katalogu... Bo wydawało mi się, że tam coś o tym tytule pisali, jak wróce do domu to musze jeszcze raz go zobaczyć ;) Jeżeli wprowadziłem kogoś w błąd to bardzo przepraszam ;)

[B]Frytela-[/B] szkoda, ze mnie nie znalazłaś[B] :oops:[/B] Ja też szukałem polskiej ekpiy ale dużo czasu nie miałem bo przgotowywałem psiaki :) Tak się złożyło, że po rozłożeniu na wystawie zobaczyłem, że obok siedzą polacy - P. Jadwiga Konkiel z[B] American Dollarem który w pierwszy dzień CAC, CACIB, BOB & BOG :loveu:[/B]

Ja żeby mnie było łatwiej zobaczyć nawet przywiozłem średniej wielkości flagi Polski które wbiłem w jakiś stojak metalowy[B] :D[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ty miałeś flagi, klatka z PON-ami była obłożona wielkimi ręcznikami frotte z PON-em, a minęliśmy się na koniec w drzwiach :D :D :D

Za to zajrzyj na stronę - są tam zdjęcia z wystawy i z Junior Handlingu :) jeszcze raz gratki :)

[URL]http://uaksu.forum24.ru/?1-5-0-00000110-000-10001-0-1209552055[/URL]

i oficjalne fortki z wystawy
[URL]http://www.uku.com.ua/shows_champ/rezalt/2008/cacib_26_27_04/index.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamilapon']Niestety muszę zmartwić wszystkich, którzy coś w niedzielę ugrali. Ta wystawa nazywała się Ukraina 2008, ale nie szły za nią tytuły Zwycięzcy Ukrainy. Przekopałam ichniejsze forum i tam nikt z miejscowych nie chwali się tytułem zwycięzcy kraju tylko Cacibami. Wniosek z tego taki, że nasze psy zostały zwycięzcami wystawy, a raczej BOS czy BOB wystawy o nazwie Ukraina, a nie tego kraju. Szkoda, bo po poście Bartka miałam cień nadziei na fajny tytuł ;)[/quote]

ach ta nadzieja ;)
no to może zjawimy się w grudniu w kijowie :diabloti::diabloti:

[quote name='Codik&Toffik']Hmmm.... No to w takim razie ja coś źle doczytałem w katalogu... Bo wydawało mi się, że tam coś o tym tytule pisali, jak wróce do domu to musze jeszcze raz go zobaczyć ;) Jeżeli wprowadziłem kogoś w błąd to bardzo przepraszam ;)

[B]Frytela-[/B] szkoda, ze mnie nie znalazłaś[B] :oops:[/B] Ja też szukałem polskiej ekpiy ale dużo czasu nie miałem bo przgotowywałem psiaki :) Tak się złożyło, że po rozłożeniu na wystawie zobaczyłem, że obok siedzą polacy - P. Jadwiga Konkiel z[B] American Dollarem który w pierwszy dzień CAC, CACIB, BOB & BOG :loveu:[/B]

Ja żeby mnie było łatwiej zobaczyć nawet przywiozłem średniej wielkości flagi Polski które wbiłem w jakiś stojak metalowy[B] :D[/B][/quote]

może kiedyś cie znajde :lol:
kurka krecilam sie kolo waszego ringu, ale naprawde slepa jestem :lol::roll:

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałem i... Na tej wystawie nie można było dostać tytułu Zwycięzcy Ukrainy, ale [B]Zwycięzcy Kijowa TAK[/B] ;) A więc każdy NPwR i każda NSwR w niedziele zostały Zwycięzcą Kijowam( informacja w katalogu). Ale proszę sprawdzcie jeszcze Wy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Przeczytałem i... Na tej wystawie nie można było dostać tytułu Zwycięzcy Ukrainy, ale [B]Zwycięzcy Kijowa TAK[/B] ;) A więc każdy NPwR i każda NSwR w niedziele zostały Zwycięzcą Kijowam( informacja w katalogu). Ale proszę sprawdzcie jeszcze Wy:evil_lol:[/quote]

Czyli moj czarnuch jest zwyciezca kijowa xD?? mam nadzieje ze to juz prawda jest xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Codik&Toffik']Przeczytałem i... Na tej wystawie nie można było dostać tytułu Zwycięzcy Ukrainy, ale [B]Zwycięzcy Kijowa TAK[/B] ;) A więc każdy NPwR i każda NSwR w niedziele zostały Zwycięzcą Kijowam( informacja w katalogu). Ale proszę sprawdzcie jeszcze Wy:evil_lol:[/quote]

A w którym miejscu w katologu tojest napisane? Każdy dodatkowy tytuł bardzo by mnie ucieszył, ale wolałabym mieć to na piśmie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja teraz nie mam przy sobie katalogu, to przeczytała moja przyjaciółka z Czech... Musicie zobaczyć gdzieś na początku katalogu z niedzieli... Tam jest chyba taka rozpiska jakie klasy wchodzą o Caciba i kiedy kto o BOBa są tam takie ramki i może gdzieś blisko tego tam to powinno pisać, że NPwR i NSwR zostaja Zw. Kijowa;) Mam nadzieje, że to już prawda :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ok przewertowałam ten katalog i niestety... Ale za to znalazłam następujące informację:
Wystawa o Puchar Kijowa Cacib 22-23.11.2008
Wystawa o Kryształowy Puchar Ukrainy Cristal Cup of Ukraine Cacib 13-14.12.2008, dodatkowo Parada Championów

Wynika z tego, że nic na skróty , ale za to są dwa preteksty, żeby pojechać jeszcze raz :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamilapon']Ok przewertowałam ten katalog i niestety... Ale za to znalazłam następujące informację:
Wystawa o Puchar Kijowa Cacib 22-23.11.2008
Wystawa o Kryształowy Puchar Ukrainy Cristal Cup of Ukraine Cacib 13-14.12.2008, dodatkowo Parada Championów

Wynika z tego, że nic na skróty , ale za to są dwa preteksty, żeby pojechać jeszcze raz :D :D :D[/quote]
[SIZE=1][COLOR=Silver]no to może taki malutki wypadzik znowu?? :cool3::cool3:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...