Jump to content
Dogomania

2xCACIB-Kijów 2008-04-26 i 27


iza

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja podaje jak narazie stawki z niedzieli wiec:
PSY:
klasa juniorów:
MEINGRET CHESTER CHAMPION
OMRI DE CIUKCI
AYK

klasa pośrednia:
BELSTOK EVILL SNOW SPIRIT
WINTER WOLF ESKIMOSKI DOMEK

klasa otwarta:
CEDAR DE CIUKCI
KAZANTIP

SUKI:
klasa baby:
BELSTOK KISS OF ANGEL

klasa puppy:
AKIRA

klasa mlodziezy:
EVSEYA

klasa pośrednia:
FULL OF ENERGY POTEGA NATURALNOSCI

klasa otwarta:
ESSENCE OF BLACK POTEGA NATURALNOSCI
EVENING FALLS POTEGA NATURALNOSCI
HUSQVARNA MERCI
INDI SAVUNGA NORDIC CHALLENGER
INKOGNITA UNALASHKA NORDIC CHALLENGER

klasa championów:
I-ICY SEDNA NORDIC CHALLENGER

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']ja podaje jak narazie stawki z niedzieli wiec:
PSY:
klasa juniorów:
MEINGRET CHESTER CHAMPION
OMRI DE CIUKCI
AYK

klasa pośrednia:
BELSTOK EVILL SNOW SPIRIT
WINTER WOLF ESKIMOSKI DOMEK

klasa otwarta:
CEDAR DE CIUKCI
KAZANTIP

SUKI:
klasa baby:
BELSTOK KISS OF ANGEL

klasa puppy:
AKIRA

klasa mlodziezy:
EVSEYA

klasa pośrednia:
FULL OF ENERGY POTEGA NATURALNOSCI

klasa otwarta:
ESSENCE OF BLACK POTEGA NATURALNOSCI
EVENING FALLS POTEGA NATURALNOSCI
HUSQVARNA MERCI
INDI SAVUNGA NORDIC CHALLENGER
INKOGNITA UNALASHKA NORDIC CHALLENGER

klasa championów:
I-ICY SEDNA NORDIC CHALLENGER[/quote]
Serdecznie dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela'][COLOR=red][SIZE=4][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=red][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=black]
[SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]a suczki forumowej efry-husky nie pamietam dokladie co zdobyly ale chyba funny w niedziele dostała [B][SIZE=3][COLOR=red]cac`a i cacib`a[/COLOR][/SIZE][/B] jak sie nie myle ;) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/quote][COLOR=red][SIZE=4][COLOR=black][SIZE=2][COLOR=red][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=4][COLOR=red]

[SIZE=2][COLOR=black]Funny zdobyła 2 x CAC, CACIB oraz res. CACIB i tym samym stała się [B][COLOR=red]CHAMPIONEM UKRAINY[/COLOR][/B] :multi:[/COLOR][/SIZE]

[quote name='Frytela']
[SIZE=2][COLOR=black]Dziękuje Kamili, Gabrysi, Asi i pani Jadzi za przemiłe towarzystwo i wieczorną wyprawe po Kijowie :multi::multi:[/COLOR][/SIZE]
[/quote][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Dzięki Paulinko za super towarzystwo :p Świetnie się bawiliśmy i koniecznie trzeba będzie to powtórzyć :razz:

Link to comment
Share on other sites

Paulina dzięki za foty (tą zbiorową nawet rąbnęłam :cool1:)

Uzupełniam PON-y
Bzik aka DEREŃ z Kuny :loveu:
w sobotę (zdecydowanie był to "nasz" dzień) [FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=red]CAC, CACIB, BOB[/COLOR][/SIZE][/FONT], [FONT=Arial Black][COLOR=royalblue][SIZE=3]Champion[/SIZE][SIZE=4] Ukrainy[/SIZE][/COLOR][/FONT], wybrany do 6-tki w grupie i zakończony [SIZE=5][COLOR=blue]INTERCHAMPIONAT[/COLOR][/SIZE]!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::laola:

w niedzielę forma nieco słabsza :evil_lol:
[SIZE=4][COLOR=red]CAC, CACIB, BOB[/COLOR] i [B][COLOR=royalblue]Grand Champion Ukrainy[/COLOR][/B][/SIZE] :loveu::multi:

W oba dni prezentowana była także Jaśmina Sekret Kadan i [SIZE=3][COLOR=red]2xCAC, 2xCACIB[/COLOR][/SIZE] czym spełniła wymagania na [SIZE=3][COLOR=royalblue]Championa Ukrainy i Grand Championa Ukrainy. [/COLOR][/SIZE]
Tym samym nasze PON-ki stały się chyba pierwszymi PON-ami z tytułem Grand Championa Ukrainy :lol:

Całej naszej ekipie wielkie dzięki za super wyjazd - co by tu mówić był "kolorowy" :razz:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="DarkOrchid"][SIZE="6"]Wieeeelkie gratulacje :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:[/SIZE][/COLOR]
Nieźle się wszyscy obłowili :cool3:.
A jak przejazd przez granicę ? Będziemy tamtędy wracać z Mołdawii za tydzień i jestem ciekawa aktualnej sytuacji.
Jakby się jeszcze komuś chciało wypisać stawkę dogów niemieckich :lol:, albo przesłać mi fotkę z katalogu ([email protected]), byłabym wdzięczna :calus:.

Link to comment
Share on other sites

Katalogi są pożyczone jak oddadzą wkleję :)
Granica - jechaliśmy w ichniejszy Wielki piątek, a wracaliśmy w nocy w Wielkanoc - totalne pustostany, przejazd nieomal jak przez stację benzynową. W niedzielę żaden weterynarz nawet nie wyszedł, ani ukraiński, ani polski, a żaden pogranicznik nas do niego nie wysłał. Jadąc "tam" ukraińska pani weterynarz jak usłyszała, że my na wystawę, nawet paszportów nie otworzyła "Jak na wystawę to macie wszytsko ok" i zainkasowała po 10 hrywien od psa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamilapon']Paulina dzięki za foty (tą zbiorową nawet rąbnęłam :cool1:)
[/quote]
Ok jakby co to chyba jeszcze jakies mam :hmmmm: jakby co to na picase dorzuce
[quote name='efra-husky']
Dzięki Paulinko za super towarzystwo :p Świetnie się bawiliśmy i koniecznie trzeba będzie to powtórzyć :razz:[/quote]

Kiedy i gdzie :cooldevi: ;)

[quote name='Kamilapon']Katalogi są pożyczone jak oddadzą wkleję :)
Granica - jechaliśmy w ichniejszy Wielki piątek, a wracaliśmy w nocy w Wielkanoc - totalne pustostany, przejazd nieomal jak przez stację benzynową. W niedzielę żaden weterynarz nawet nie wyszedł, ani ukraiński, ani polski, a żaden pogranicznik nas do niego nie wysłał. Jadąc "tam" ukraińska pani weterynarz jak usłyszała, że my na wystawę, nawet paszportów nie otworzyła "Jak na wystawę to macie wszytsko ok" i zainkasowała po 10 hrywien od psa :)[/quote]

U nas podobnie tylko w tamta strone nie kazano nam z psem do weta i nie pobrano od nas oplat :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...