Jump to content
Dogomania

wystawa kundelków


MSMIMI

Recommended Posts

czy wiecie gdzie są organizowane w tym roku wystawy kundelków?

jak to sie odbywa? trzeba sie wczesniej zgłosić czy kto przyjdzie ten sie pokazuje? :lol:

czy ktoś był na takiej wystawie ze swoim psem? czy jest jakas wystawa tego typu w najbliższym czasie organizowana?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a w okolicach wrocławia, kudowy, dusznik, kłodzka? ja mojego uczę na wystawę. biega jak ciotka, ale umie i stać, i siedzieć, i równać. zajmie na pewno 1 MIEJSCE NA NAGROŹNIEJSZEGO KUNDELKA KRAJÓW UE

Link to comment
Share on other sites

brałam udział rok temu w wystawie kundelków w Warszawie na Bemowie. Co prawda byłam z "niekundelkiem" (nie chciałam brać Zuzy, bo to starsza dama,a musiałaby cały dzień jeździć ze mną komunikacją miejską po upalnej Warszawie...) ale to nikomu nie przeszkadzało :) Bardzo sympatyczna impreza :) :) Wszyscy uczestnicy dostali psie ciacha i dyplom. Można było podziwiać najróżniejszej maści i wielkoście piechy, niektóre były niesamowite :) hihihi a niektóre pieski zgłaszane do "klasy rasowych" - bujną wyobraźnię mieli ich właściciele ;) :lol:

teraz niestety nie wiem kiedy ktoś zorganizuje następną taką imprezę- jakby ktoś gdzieś znalazł jakieś info- niech da znać :)

Link to comment
Share on other sites

Tego typu pokaz psów bywa też w Będzinie-organizowany przez tamtejszy Wydział Kultury.Zazwyczaj jest to we wrześniu.Jest podział na psy rasowe (rodowodowe) i kundelki ( czyli również te bez rodowodów ).Bardzo sympatyczna impreza z pokazami szkolenia ,aż żałowałam że w ubiegłym roku nie mogłam pojechać.

Dwa lata temu zgłoszenie psa było bezpłatne,nie wiem jak w tym roku.

Jeśli jest ktoś zainteresowany to na priv mogę podać nr telefonu do głównego "sprawcy" tej imprezy.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zabciu jezeli bedzie w czerwcu z wabrzu to ja sie na to pisze z Zuzia :D zawsze chcialam ja na wystawie dla nierasowcow pokazac :D dowiedzialabys sie gdzie co i jak? bede bardzo wdzieczna i sie na ggodwezwe :)

Link to comment
Share on other sites

Ojenyk- ja też chce jechać na taką wystawę kundelków. Blekus będzie mugł sie popisać swoim pięknem :wink: hehe. Nie no ale serialnie. jezeli ktoś wie gdzie są wystawy kundelków proszę napisać.

Pozdrawiamy Agata i Bleki

Link to comment
Share on other sites

nie, ale się dowiem jeśli chcesz ;-)

Praktycznie nie za bardzo mnie to interesuje, bo Mikiego tam nie wystawie ;) raz widziałam go w akcji na takiej wystawie i nie chce mu tego robić po raz kolejny ... ale na festynie tam pewnie będę może nawet wezmę psa, zalezy od pogody.. ;) i z kim pójdę :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...