Jump to content
Dogomania

historia...


AlaNowak

Recommended Posts

Witam! Potrzebuję wszelakich informacji na temat historii jh handling w Polsce.Kiedy, gdzie i jak zostały zorganizowane. Może jakies fotki beda... I jescze potrzebowalabym spis osob, ktore pojechaly i w ktorym roku reprezentowac Polske w Anglii itp. z gory wielkie dzieki. Info potrzebne na 2 tyg temu:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']Witam! Potrzebuję wszelakich informacji na temat historii jh handling w Polsce.Kiedy, gdzie i jak zostały zorganizowane. Może jakies fotki beda... I jescze potrzebowalabym spis osob, ktore pojechaly i w ktorym roku reprezentowac Polske w Anglii itp. z gory wielkie dzieki. Info potrzebne na 2 tyg temu:P:P:P[/quote]
A proszę serdecznie o umieszczenie tego na forum (nie PW) - sama jestem niezwykle ciekawa historii 'naszego sportu'.
[quote]
[B][SIZE=2][FONT=Tahoma]W 1996 byłam[/FONT] [FONT=Tahoma]Vice Mistrzem Polski i Vice Najlepszym Polskim Młodym Prezenterem[/FONT][FONT=Tahoma].W 1997 roku zostałam uznana Najlepszym Polskim Młodym Prezenterem i Mistrzem Polski 1997 i tym samym zostałam reprezentantką Polski na Crufcie w Anglii- największej na świecie wystawie. W 1999 roku powtórzyłam także ten sukces ponownie zostając Najlepszym Polskim Młodym Prezenterem i reprezentantką Polski na Crufcie . I na tym zakończyłam , moje starty w konkursie Młodego Prezentera, pomimo tego,że jeszcze rok mogłam brać w nim udział. [/FONT][/SIZE][/B][/quote][URL]http://www.veronika7777.republika.pl/index.html[/URL]

1996 Monika Tuliszewska
1997 Weronika Jurek (Angelika Żabicka wygrala strasza)
1998 Patrycja Mazur
1999 Weronika Jurek
2000 Anna Kozłowska
2001 Agnieszka Małecka (starsza grupe wygrała Stella Zawadzka)
2002 Agnieszka Małecka
2003 Aga Małecka
2004 Przemek Walczak
2005 Marta Szymanska
2006 Rafał Zielinski
2007 Szydłowska Aleksandra

Link to comment
Share on other sites

1996 pierwsza osoba to Monika Tuliszewska Crufts
1997 Weronika Jurek Crufts (Angelika Żabicka wygrala strasza)
1998 Patrycja Mazur
1999 Weronika JUrek
2000 Anna KOzłowska
2001 Agnieszka Małecka cruft(starsza grupe wygrala Stella Zawadzka)


tylke ja pamietam z tamtych czasowe ale moglam cos pomyslic

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...