Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

[quote name='Kaya']Nie do Łodzi a Płoscka :P Nie wiem bardzo możliwe że się wybierzemy ;)[/QUOTE]
No klubówka jest w Płocku, sędziuje Per Iversen. Będzie oceniał moją rudość :lol: A na CACIB w Łodzi p. Elżbieta Sobieszczańska (m.in. NSDTR właśnie) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia&gordonisko']No to wie ktoś o [FONT=Tahoma]Zvi Kupferberg (ISR)? Czekam na odp. bo na naszej pierwszej wystawie będzie nas oceniał/a ;)[/FONT][/QUOTE]

wrzuć nazwisko do wyszukiwarki,sporo postów wychodzi,aczkolwiek bywają skrajnie rózne wypowiedzi na jej temat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda_drakkar']A co mi powiecie o p. [B]Macieju Wytyku[/B]?:lol: Na co zwraca uwagę itp. szczególnie w cockerach;)[/quote]

[quote name='cockermanka']Na pewno zwraca bardzo dużą uwagę na ruch :cool3:[/quote]
Wiadomo o tym panu coś jeszcze?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak teraz,ale nie znal zbytnio regulaminow (cockerowi z mlodziezy przyznal NPwR),poza tym ja bym sie raczej nie spodziewala,ze jest "super specjalista" ;-)
Na moj gust im bardziej profesjonalnie wystawiony pies tym wyzsza lokate dostanie.
Jesli zalezy Ci na rzetelnym opisie i ocenie,a nie tylko na cwc np.to ja raczej bym polecala jechac do innego sedziego.Ja bylam raz i mimo,ze wygralam wiecej sie nie wybiore.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek'][B]
Peter Beyersdorf (D)[/B][/quote]
Według mnie - patrząc,jak ocenia cockery - sędzia dość nieprzewidywalny,nie mający określonego typu psa...choć z pewnymi jego werdyktami zgadzałam się w 100% ;)
Stosuje pełną skalę ocen - przy czym niewiele jest ocen doskonałych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka'] [B] Peter Beyersdorf (D) [/B]Według mnie - patrząc,jak ocenia cockery - sędzia dość nieprzewidywalny,nie mający określonego typu psa...choć z pewnymi jego werdyktami zgadzałam się w 100% ;)
Stosuje pełną skalę ocen - przy czym niewiele jest ocen doskonałych.[/quote]

Z regulaminami na bakier, psa z klasy szczeniąt przeniósł podczas oceniania do klasy młodzieży a następnie powiedział "za młody na młodzież i nie można go ocenić".
A przeciez klasa szczeniąt nie zazębia się z klasa młodzieży, jest tu sztywny podział wieku nie to co młodzież i pośrednia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Według mnie - patrząc,jak ocenia cockery - sędzia dość nieprzewidywalny,nie mający określonego typu psa...choć z pewnymi jego werdyktami zgadzałam się w 100% ;)
Stosuje pełną skalę ocen - przy czym niewiele jest ocen doskonałych.[/quote]

Tak samo jak oceniał wyżły...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nor(a)']a gdzie ona sedziuje setery?
Nie jest to specjalistka od tej rasy.[/quote]

Nie brzmi to optymistycznie:(
Ta sędzina ma nas sedziować w Jarosławiu.
Miejmy nadzieje ze jesli nei jest specjalista to przynajmniej ma dobry gust:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']My byliśmy u niej raz i więcej do niej nie pojedziemy.
Na czerwono-białych seterach to ona na pewno się nie zna.
Mieliśmy wrażenie, że w ogóle nie zna ich wzorca...
Na temat oceny irlandów mahoniowych słyszałam różne opinie, ale w większości nie były zbyt pozytywne.
Może na innych rasach się zna.. ale wydaje mi się że na seterach nie.[/quote]

Budująco to nie brzmi, ale coz zgloszenie wyslane, wystawa oplacona nie pozostaje nic innego jak zacisnac zeby i miec nadzieje ze pani sedzina nalezy do tych ludzi ktorzy ucza sie cale zycie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Budująco to nie brzmi, ale coz zgloszenie wyslane, wystawa oplacona nie pozostaje nic innego jak zacisnac zeby i miec nadzieje ze pani sedzina nalezy do tych ludzi ktorzy ucza sie cale zycie:evil_lol:[/quote]

fakt, jak tak, to oczywiście jedźcie, zawsze można spróbować :-)
no to życzę powodzenia :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']my też mieliśmy jechać, ale jak tylko okazało się kto będzie sędziować to zmieniliśmy zdanie :eviltong:
Skoro jedziecie to można liczyć na parę dobrych fotek seterów :cool3:[/quote]
nie jestem pewna, czy mojego fotografa żona puści;) bo to będzie jego czwarty weekend poza domem i na dodatek ze mną:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cordia']Aleksander Waszkowski na co zwara uwage?? przy szpicach? ja slyszalam niepochlebne opinie na jego temat[/quote]
ten pan oceniał nas w kaliszu na krajówce.. to niewątpliwy "dentysta", podczas oceny bardziej był zajety pogaduszkami ze znajmomymi niz psami na ringu,niektóre jego werdykty mocno zaskakujące :razz:
mimo,że wygrałysmy u niego to drugi raz do niego nie pojadę

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...