Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Han Sharn'][B][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=#000000][B]SHIYAN[/B][FONT=Verdana] [B]Tanjana czy ktoś wie może coś o tej pani. Jak ocenia szczególniej IX grupę. Proszę o wszelkie info. [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/quote]

Han ja przeszukałam internet i nic nie znalazłam, ta sędzina chyba jeszcze u nas nie sędziowała z tego co słyszałam. Więc czeka nas wszystkich wielka niespodzianka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Bardzo prosze o informacje na [COLOR=black]temat[/COLOR] P.[COLOR=magenta][B][SIZE=4]SHEVCHENKO [/SIZE][/B][FONT=Verdana][B][SIZE=4]Svetlana[/SIZE] .[/B][/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][B][COLOR=black]Z góry dziekuje :smile:[/COLOR][/B][/FONT][/QUOTE]

Dołączam się do prośby :)

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję informacji o sędzinie:
[B][SIZE=4][COLOR=DarkSlateBlue]HEIKKINEN-LEHKONEN PAULA.

[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=DarkSlateBlue][FONT=Verdana][COLOR=Black][SIZE=2]Nazwisko skandynawskie mi się wydaje...
Ale podobno zdarzało się jej sędziować w krajach nadbałtyckich... (??)
[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Lubi mocne psy, dobrze zbudowane i umięśnione, związane i stabilne w ruchu (młode psiaki mają problem :diabloti:) Mój szczeniak był jego zdaniem [B]za szczenięcy na klase szczeniąt[/B] :evil_lol::evil_lol:[/quote]

Taaa za szczenięcy w klasie szczeniąt, za młodzieżowy w klasie młodzieży :evil_lol: skąd my to znamy :roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']A to jak się u niego objawia ? Sam sprawdza zęby, grzebie w pysku, kombinuje i wywala za braki ?[/QUOTE]

Sam sprawdzał zęby, za braki ocena w dół i zwykle ostatnia lokata, mimo, ze pies fenomenalny pod względem budowy :roll:

Tak było oczywiście w naszej rasie

Link to comment
Share on other sites

Czy znacie sędzinę ANNĘ WINIARSKĄ?? Ma sędziować wyzły w Bydgoszczy/Toruniu, chociaż wcześniej podawany był Maciej Kozber. Hm, nie wiem, czy to pomyłka, czy coś się zmieniło..W każdym bądź razie nic mi nie mówi to nazwisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka']Czy znacie sędzinę ANNĘ WINIARSKĄ?? Ma sędziować wyzły w Bydgoszczy/Toruniu, chociaż wcześniej podawany był Maciej Kozber. Hm, nie wiem, czy to pomyłka, czy coś się zmieniło..W każdym bądź razie nic mi nie mówi to nazwisko.[/quote]

Ja znalazłam na internecie że zwraca uwagę na ruch psa a także na front i klatkę piersiową - tylko odnośnie terierów. Ale nic więcej nie było :/
A i samej mi ciężko coś powiedzieć bo do tej pory widziałam tylko raz jak sędziowała westy - znawcy rasy byli zadowoleni, jednak nie wiem jak będzie w wyżłach.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...