Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dentystka,liczy baardzo dokladnie zeby,ale za brak p1 nie wyciaga konsekwencji.
Podstawa to dynamiczny ruch,nie lubi przelewajacych sie psow,raczrj woli efektowne zwierzeta.Cudow sie nie spodziewaj,znajomosci wzorca szczegolnej nie ma ;-)
Ale wydaje mi sie,ze w Bydgoszczy powinna byc Jenny Miller

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pani [B]SARMONT Tamara[/B] - czy któryś z Waszych piesków był obecniany przez tą panią?
Interesuje mnie głównie opinia olbrzymich psów, takich jak Bernardyny, Nowofundlandy, Landseery.
Mam nadzieję na Waszą pomoc :cool3:
Tzn. chodzi o to, co sędzina bierze pod uwagę, ruch, pozycję stojącą, czy bada zęby, czy dotyka psa podczas oceny, czy siedzi przy stoliczku i tylko opisuje. Czy często używa całej skali ocen, czy jeździ tylko na doskonałych.
Będę bardzo wdzięczna za każdą informację!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Bo Skalin lubi raczej mocne zwierzeta (w goldenach),ale najwieksza wage przywiazuje do ruchu.Ma byc poprawny z zachowaniem linii gornej,zebrany jesli rozumiesz co mam na mysli.Zasnych "cudow" typu nadrabiasz braki katowania dynamika ;-)[/quote]
dzieki serdeczne :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]Sędziował może kogoś pan[/B] [COLOR=black][FONT=Verdana][B][SIZE=4][COLOR=red]Peter Würgatsch (D)[/COLOR][/SIZE] ?[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][SIZE=4]Co bierze pod uwage, na co zwraca szczególną uwage?[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandi'][SIZE=4][B]Sędziował może kogoś pan[/B] [COLOR=black][FONT=Verdana][B][SIZE=4][COLOR=red]Peter Würgatsch (D)[/COLOR][/SIZE] ?[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B][SIZE=4]Co bierze pod uwage, na co zwraca szczególną uwage?[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

Sandi - do Głogowa jedziesz?
Też mnie ten pan nurtuje - termin wystawy mi za bardzo nie gra i nie wiem co robić.
Proszę napiszcie co wiecie o tym sędz !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vikiii']Sandi - do Głogowa jedziesz?
Też mnie ten pan nurtuje - termin wystawy mi za bardzo nie gra i nie wiem co robić.
Proszę napiszcie co wiecie o tym sędz !!!![/quote]
Dokładnie vikiii, do Głogowa jade. Mam nadzieje, że ktoś coś wie o tym panu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']A może ktoś może coś powiedzieć o tym panu:
[SIZE=3][URL="http://www.eurodogshows.com/ANDERE/ljubljana/judges/cacib-ljubljana2.htm#Zvi%20%20Kupferberg%20-%20IS"][COLOR=#000000]Zvi Kupferberg - IS[/COLOR][/URL]


[/SIZE][/quote]
Wg mnie bardzo nieprzewidywalny w swoich ocenach, zwraca uwagę na prezentacje psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Wg mnie bardzo nieprzewidywalny w swoich ocenach, zwraca uwagę na prezentacje psa.[/quote]

Jednym słowem mam pol na pol bo mlody wystawia sie jak by na ringu sie urodzil :evil_lol: a suka to zalezy jaki ma humor:(
A patrzac na to iz bedzie juz po dwoch wystepach (piątek, sbota) i 800 km to obawiam sie ze bedzie miala zwis tu mi:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...