Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

[quote name='cockermanka']:megagrin: :megagrin: :megagrin: ale z nas gapy..i chyba rzeczywiście byłyśmy zakręcone na światówce....:evil_lol: wystawiałaś u Nigo młodego....:eviltong:
wiedziałam,że nazwisko nie jest mi obce...[/quote]Faktycznie...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cockermanka']To nie takie proste,bo wystawiałyśmy równocześnie na dwóch ringach...ale na pewno lubi cockery z temperamentem...spojrzę jeszcze w opis młodego wieczorem...[/quote]

A ja u niego nie cockera... Więc może króciutko, na co prócz temperamentu zwraca uwagę, plisssssssssss...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tylko psy']wiecie coś o elżbiecie sobieszczańskiej????[/quote]
Sympatyczna sędzina, nie ma reczej konkretnego typu goldka, z tego co widziałam sędziuje różnie, ale chyba i tak jest jedną z lepszych polskich sędzin. Nie wiem czemu, ale suczki sędziuje lepiej niż psy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_Carmen'] Nie wiem czemu, ale suczki sędziuje lepiej niż psy...[/quote]
bo nie mają jąder :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
siostra rok temu wystawiała u niej goldenkę ocenia szybko i sprawnie zwraca uwagę na prezentowanie, dużą uwagę przywiązuje do ruchu i do współpracy PIES-WYSTAWCA

Link to comment
Share on other sites

Ja przepraszam bardzo, ze nei sprawdze sobie sama, ale po prostu nei mam niestety czasu na wertowanie tylu stron:( Czy ktos moze kojarzy czy bylo napisane o pani [SIZE=5][COLOR=red][B]Boguslawie Szydlowskiej- Polanczyk[/B][/COLOR][/SIZE]? wiem tylo, ze hoduje goldeny:P bylo juz cos o niej? a moze ktos jeszcze ma cos do dodania?;> pozdrawiam i z gory dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sheltia12']Witam chcialam się dowiedzieć, jak oceniają nizej wynienieni sedziowie, na co zwracają uwagę (szczególnie przy owczarkach) itp.

Andrzej Stępiński
Anatolij Zhuk
Judit Korozs-Papp
Klaus Frankerberger


Pozdrawiam,
Sheltia[/quote]

Anatolij Zhuk - byłam u niego raz i odoszę wrażenie, ze nie ocenia ani wedlug wzorca ani nawet nie trzyma się konkretnego typu. Rozrzut w wybieranych przez niego psach ogromny. Nie mam zamiaru sie nigdy u niego juz pojawić bo uważam, ze na mojej rasie się po prostu nie zna.

Judit Korozs - Papp - hoduje owczarki szkockie, sheltie i owczarki australijskie pod przydomkiem "Silver Dream" (Węgry). Bardzo dokładna, ma oko do ras brytyjskich, z jej wyborami i sędziowaniem w pelni się zgadzałam. Uważam, że dobry sędzia i warto do niej pojechać.

Klaus Frankerberger - o nim wiem narazie tyle, że hoduje owczarki szetlandzkie (Niemcy). Co do oceniania to jeszcze nie mogę nic powiedzieć. Pojawię się u niego dopiero we wrześniu na krajówce pasterskich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']Pani Junikiewicz nie szasta tytulami,daje duzo ocen bdb,gdybys miala grzywacza to bym ci napisala jaki typ preferuje[/quote]

Pewnie jakoś przezyje jak sie jej nie bedzie bardzo podobał nasz typ;) Mam tylko nadzieję ze spojzy łaskawym okiem na szalonego szczeniaka i jego zupełnie niedoswiadczoną włascicielke. Boje sie bardziej ze napotkam na surowych i niemiłych sedziów niz tego ze moj moj pies nie bedzie zdobywał najleprzych ocen.

Dzieki za podpowiedz

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]czy miał ktoś z was styczność z sędzią [/COLOR][FONT=Fixedsys][B][COLOR=magenta][SIZE=4][COLOR=black]Kornelija Butimova ???[/COLOR][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=black] [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sheltia12']Witam chcialam się dowiedzieć, jak oceniają nizej wynienieni sedziowie, na co zwracają uwagę (szczególnie przy owczarkach) itp.

Andrzej Stępiński
Anatolij Zhuk
Judit Korozs-Papp
Klaus Frankerberger


Pozdrawiam,
Sheltia[/quote]


Nas też sędziował raz pan Anatolij Zhuk, bardzo miły sędzia z poczuciem humoru. Ja byłam zadowolona bynajmniej z jego oceny, choc mojej suńce na tej wystawie wyjątkowo odbiło i zaczęła brykać, dlatego przegrała rasę prez ruch. Na pewno na to zwraca uwagę , na pigmentację i dokładnie ogląda pieski.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...