Jump to content
Dogomania

Wątek "usługowy"


Bura

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nie masz czasu wyjść ze swoim psem? Musisz wyjechać na cały dzień a [COLOR=red]nie masz z kim zostawić zwierzaka[/COLOR]? Dobrze trafiłeś !!! Oferuje opiekę nad zwierzakiem w jego domu (karmienie, wychodzenie na spacer, zabawa itp) lub - jeżeli psiak nie jest konfliktowy (osobiście mam 4 psy) - mogę wziąć go do siebie !!! Nie ważne czy posiadasz psa czy kota, szczura czy świnkę do każdego zwierzaka podchodzę z sercem i z takim samym zaangażowaniem. Mogę też przetrzymać gryzonie na czas wyjazdu właściciela np: na wakacje (do tygodnia).
A może potrzebujesz [COLOR=red]MASAŻU[/COLOR] ?? nie ma problemu (jestem studentką fizjoterapii) !!! Możesz przyjechać do mnie (masaż na łóżku do masażu), lub ja mogę przyjechać do Ciebie !!! [B]POZNAŃ !!!
[/B][COLOR=darkorange]Część dochodów idzie na psiaki/kociaki lubi inne zwierzaki w potrzebie :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='pepsicola']czy ktoś się podejmie zrobienia na drutach/szydełku getrów i golfiko-szalika dla noworodka/niemowlaka-ciepłe, wełniane (ale nie gryzące), na zimę?[/QUOTE]

napisz do bema6
ona dzierga cuda :)

a potem pochwalcie się zdjęciem tutaj to ja podpatrzę i też będę dziergać ;)

Link to comment
Share on other sites

Przypominam:

Pomogę przy pracach graficznych komputerowych. Grafika wektorowa, obróbka zdjęć. Projekty ulotek, plakatów itp. Projekty do druku.
Niestety przy www nie pomogę.
Proszę o kontakt na pw.

Pieniądze zostaną przekazane na wybranego psa w potrzebie.
Julita

Link to comment
Share on other sites

Może znacie kogoś, kto szyje psie kubraczki? U mojego Dino zaczyna się choroba zwyrodnieniowa, jest leczony, ale coraz trudniej jest mu chodzić po schodach :-(. Mieszkamy na pierwszym piętrze, nie dam rady go unieść (33 kg). A boję się, że nadejdzie ten moment... Historia lubi się powtarzać, moja Saba miała to samo. Podtrzymywałam jej zad szerokim pasem i tak szła po schodach. Ale ona miała mocne przednie łapki i dawała jakoś radę. Dino natomiast przednie łapki też ma słabe :-(. I tak sobie wymyśliłam, żeby uszyć jakiś taki wzmocniony i miękki pod brzuchem kubraczek, z mocnym zapięciem, trochę go usztywnić a od góry zrobić jakiś uchwyt jak u walizki. Może to jest głupi pomysł, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy. Nie potrafię szyć, jestem totalnym antytalentem, mam natomiast jakieś kurtki ocieplane, z których można byłoby coś wykroić. To nie musi być piękne, byle było mocne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6']Dzięki za rekomendację :lol:

Jak zrobię to pokażę ;)[/QUOTE]

nie ma za co :)


a żeby było w temacie to szukam kogoś kto zrobi dyplom allegro
zdjęcie/zdjęcia zwierzaka, logo fundacji i dane fundacji
napis dziękuję za wsparcie
i numer allegro
na jakimś jasnym tle
za 5 zł :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Jenny19']Mam prośbę do kogoś obytego w temacie o wyjaśnienie jak zgodnie z prawem można na allegro wystawiać aukcje cegiełkowe, jeżeli fundacja nie posiada zgody na zbiórkę publiczną.[/QUOTE]

musisz sprzedawać konkretną rzecz
nie cegiełkę a np dyplom, zdjęcie psiaka itp
my tak robimy tzn wystawiamy dyplomy
i jeśli po zakończeniu aukcji ktoś życzy sobie dostać takowy pocztą polską to dostaje
także nie jest to tylko i wyłącznie wirtualna cegiełka a rzeczywisty dyplom (dla tych co chcą, większość chce zazwyczaj dyplom otrzymać drogą mailową)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ludzie, błagam o pomoc, mam awarię - szukam tymczasowego tymczasu dla mojego tymczasa. mam delegację i tak się cholera złożyło, że nikt ze zwyczajowych moich przetrzymywaczy nie może go akurat wziąć!
lisio potrzebuje miejsca od 4 do 13 pazdziernika. 13 wracam poznym popoludniem.

pomózcie, bo kurka wodna nie mam co z nim zrobic :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...