Jump to content
Dogomania

Wątek "usługowy"


Bura

Recommended Posts

[quote name='Bura']Poszukuję osoby, która za odpowiednia opłatą wyszyła by mi coś krzyżykami. Nie wiele tego, ale jednak ponad moje siły. Służę wzorem, kanwą itd.[/QUOTE]
jesli propozycja nadal aktualna chętnie się tego podejme,o ile pieniążki z tej usługi pójdą na jakiegos piesa w potrzebie;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poszukuję osoby, która nauczy mnie (cierpliwie i krok po kroku):
- jak przerzucać zdjęcia z aparatu cyfrowego na laptop
- jak wystawiać aukcje na Allegro, w tym także jak skonfigurować konto z Płacę z Allegro

W zamian wpłacę określony datek na wskazany przez nauczyciela cel.

Wyobrażam sobie, że da się powyższe nauki przeprowadzić przez net, ale nie wiem czy mam rację.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja oferuje:

- szkolenie psów
- pisanie wypracowań z języka polskiego i biologii.
- mogę uszyć coś dla piesków, kotków ( kocyki, materacyki, małe legowiska)
- robię biżuterię z żelu i akrylu
- Makijaż okazyjny w promocyjnych cenach

Ostrów Wielkopolski ( do 14 kwietnia Gliwice)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkred]A ja zaoferuję [B]prywatne lekcje tańca[/B] (głównie taniec towarzyski)[/COLOR][COLOR=darkred] :multi:[/COLOR][COLOR=darkred] - Warszawa i okolice. Posiadam dyplom instruktora tańca i różnorodne doświadczenie :)

Specjalizuję się w układaniu choreografii na śluby (pierwszy taniec). Para wybiera sobie ciekawy utwór (najczęściej walca wiedeńskiego, ale nie koniecznie). Uczymy się podstaw, a ja w między czasie rozkładam utwór na pierwiastki i układam do rozpisanej muzyki choreografię biorąc pod uwagę predyspozycje i preferencje zainteresowanych.

Zajmuję się tym już kilka lat, a nasi (moi i męża) podopieczni oraz ich rodziny zawsze są bardzo zadowoleni z końcowych efektów naszej wspólnej pracy :) Zainteresowanym mogę pokazać nagrania poprzedników, ale tylko na osobistym spotkaniu, bo nie chcę tych filmów udostępniać w sieci.

[/COLOR][COLOR=darkred][B]DLA DOGOMANIAKÓW przewiduję duże ZNIŻKI :multi:[/B] Końcowa kwota zależeć będzie od tego, na jakiej sali będziemy się spotykać. Czasem zdarza się, że pary mają możliwość załatwienia sobie własnej (nawet nie dużej) sali - wtedy odpada ten koszt :) Wynajęcie sali w centrum Warszawy zawsze jest droższe od sali na obrzeżach miasta. Także wszystko do dogadania :)[/COLOR] [COLOR=darkred]

Zgłoszenia przyjmuję na pw[/COLOR][COLOR=darkred]

ZAPRASZAM [/COLOR][COLOR=darkred]:Rose:

bardzo proszę o dopisanie mnie do pierwszego postu [/COLOR] [COLOR=darkred]:)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam! Nie wybiera się ktoś za granicę - Niemcy - na zarobek (miesiące wakacyjne)? Albo szuka w kraju przy zbiorach na te wakacje?
Chciałby wyjechać, wie gdzie, ale nie ma z kim?
Studentka - niestety bez doświadczenia za to pełna zapału do pracy - szuka pracy sezonowej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...