Jump to content
Dogomania

Wątek "usługowy"


Bura

Recommended Posts

Poznań - potrzebna "niania" dla Soni
[INDENT]Witam. Sonia, długoucha jamniczka (chciałam wstawić link z fotkami, lecz nie znalazłam jej starego wątku), gdy zostaje sama w domu, po jakichś piętnastu minutach zaczyna szczekać. Potem, "ujada" non stop tak, że sąsiedzi zostawiają karteczki w drzwiach, lub dzwonią na komórkę. Więc, potrzebowałabym dla niej nianię na zasadzie zostawiania jej u kogoś rano, to jest około godz. 6.30 i odbierania jej po pracy, około godz. 16.00. Co do lokalizacji, to idealnie pasowałby rejon ulicy Bułgarskiej, przy ulicy Bukowskiej, przy przystanku autobusowym - ulica Swoboda, lub wcześniejszy przystanek linii 91, w stronę miasta. Pozdrawiam, Mirka [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Bura']Poszukuję osoby, która za odpowiednia opłatą wyszyła by mi coś krzyżykami. Nie wiele tego, ale jednak ponad moje siły. Służę wzorem, kanwą itd.[/QUOTE]

napisalam pw do znajomej co rzadko bywa na dogo
ale wyszywac umie
zobaczec o mi odpisze

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B][COLOR=red]"niania" dla Soni[/COLOR][/B]
[INDENT][INDENT][INDENT]Czy nikt z dogomaniaków lub ich znajomych w Poznaniu, nie chce trochę zarobić na swoje psiaki ? Nadal potrzebna jest "niania" dla Soni [COLOR=red]na około dziewięć godzin dziennie, oprócz sobót i niedziel, w okolicy Bułgarskiej - Bukowskiej, lub dorywczo na Plewiskach[/COLOR]. Powtarzam, że problem jest tylko w tym, że gdy zostaje sama namiętnie "uprawia" szczekanie :angryy: Będąć z kimś w domu, jest spokojna a "narzuca" się tylko wtedy, gdy domownik je.
[/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saksana'][INDENT][B][COLOR=red]"niania" dla Soni[/COLOR][/B]
[INDENT][INDENT][INDENT]Czy nikt z dogomaniaków lub ich znajomych w Poznaniu, nie chce trochę zarobić na swoje psiaki ? Nadal potrzebna jest "niania" dla Soni [COLOR=red]na około dziewięć godzin dziennie, oprócz sobót i niedziel, w okolicy Bułgarskiej - Bukowskiej, lub dorywczo na Plewiskach[/COLOR]. Powtarzam, że problem jest tylko w tym, że gdy zostaje sama namiętnie "uprawia" szczekanie :angryy: Będąć z kimś w domu, jest spokojna a "narzuca" się tylko wtedy, gdy domownik je.
[/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/QUOTE]


Moze napisz na poznańskim wątku schroniskowym lub Przyborówka, tam też dużo osób z Poznania jeździ. Może ogłoszenie na gumtree poznańskim?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saksana']
[INDENT][B][COLOR=red]"niania" dla Soni[/COLOR][/B]
[INDENT][INDENT][INDENT]Czy nikt z dogomaniaków lub ich znajomych w Poznaniu, nie chce trochę zarobić na swoje psiaki ? Nadal potrzebna jest "niania" dla Soni [COLOR=red]na około dziewięć godzin dziennie, oprócz sobót i niedziel, w okolicy Bułgarskiej - Bukowskiej, lub dorywczo na Plewiskach[/COLOR]. Powtarzam, że problem jest tylko w tym, że gdy zostaje sama namiętnie "uprawia" szczekanie :angryy: Będąć z kimś w domu, jest spokojna a "narzuca" się tylko wtedy, gdy domownik je.
[/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][/QUOTE]
Wejdz na strone od nich bardzo duzo osob mieszka w Poznaniu specjalnie napisz do Tomo, moze.
Adres strony wysylam Ci na pw bo sie nie wpisuje:crazyeye:.

Link to comment
Share on other sites

Szukam osoby z sercem do psów, która mogłaby wyprowadzać moje gadziny (W-wa Żoliborz przy stacji metra) przez dwa ostatnie tygodnie grudnia, raz dziennie, po południu, wtorek- piątek. Dwa średnie kundlasy i maciupna yorczka, którą trzeba wziąć oddzielnie na chwilkę. Po spacerze trzeba je nakarmić.

Odpłatnie, oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

zukam kogoś kto zrobi bazarek dla mojego tymczasa w zamian za pieniadze (suma do uzgodnienia) które zostana przekazane na konto psiaka wskazanego przez osobe robiąca bazarek..... wiem że to nieodpowiednie miejsce ale prosiłam juz tyle cioteczek i żadnej pomocy
ponawiam prośbę, tym razem bazarek dla mojej tymczasowiczki po której został mi dług w lecznicy
nadal aktualne.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wiem, że tutaj jest dużo zdolnych osób zajmujących się obrabianiem zdjęć i grafiką.

Szukam osoby, która oczywiście odpłatnie zmieniłaby nagłówek na mojej stronie www.
- wkomponowała 2 zdjęcia w grafikę która już jest. Chodzi mi ok. 3 takie nagłówki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...