Jump to content
Dogomania

Wątek "usługowy"


Bura

Recommended Posts

Hehe Fajny wątek...

Karilka może:
-Spacerować z psem, może być to agresywana bestia
-amatorsko układać, amatorsko szkolić (pozytywne, nie klikerowe) psy
-opiekować się kotem, gryzoniem, ptaszkiem czy innym gadem
- może u kogoś spędzić pare dni opiekując się domem ale MUSI wziąć swojego psa.. Łagodny, lubiący wszelkie zwierze doberman (no tylko kota może gonić ale to w ciągu dnia mu przechodzi), może siedzieć na dworze w budzie czy garażu jak ciepło - bardzo lubi (co za głupek...)

Karilka potrzebuje:
-Kogoś w Łodzi, z golarką strzygacą wełniste futerko sznaucerka miniaturowego
-Fryzjera fajnego w Łodzi nie psią a człowieczą

Link to comment
Share on other sites

a ja szukam kogoś z Warszawy, kto pomógłby mi zrozumieć moje psy- jeden sie rządzi i kilka razy mnie nawet ugryzł- bo spał, a drugi dostaje histerii jak wychodzę z domu- wcześniej tak nie było, ale od kilku miesięcy siedzę w domu na zwolnieniu i każde wyjście obecnie kończy sie płaczem. a za 4 miesiące pojawi się dziecko i chciałabym jakoś i siebie i psy na to przygotować,
sama se rozpuściłam, to mam, ale nie wiem jak sobie z tym poradzić

kogo możecie mi polecić?

Link to comment
Share on other sites

Oferuję:
- pomoc przy psach ( opieka pod nieobecność właściciela,spacery itp.)
- sprzątanie mieszkania, opieka ogrodu itd.
- pomoc z językiem angielskim, biologią,chemią i historią,
- moja mama lub któraś z sióstr może uszyć coś komuś ( wedle życzenia)
- ja i moja siostra możemy zrobic coś na drutkach
to narazie tyle jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy dam znać

wszystko na terenie Prudnika i okolic ( woj. opolskie)
z tym,że szycie i robótki mogą byc na odległość,ale to zalezy już od chętnych i od tego co to ma być

Link to comment
Share on other sites

[LIST=1]
[*]Mogę popracować z psem.
[*]Nie jestem fachowym szkoleniowcem ale myślę, że da sie wielu rzeczy psiaka nauczyć i oduczyć;)...
[*]Wyciągnąć psa na jakiś spacer też mogę w wolnej chwili... i nie koniecznie psa...:eviltong:
[*]Posprzątam, przesadze kwiatki, umyje okna, pomoge w ogródku (jak będe umiała)...[/LIST]
[B]Jak ktoś coś chce z takich rzeczy i nie tylko - pisać na PW.[/B]

No to przedstawiam Wam full serwis w Łodzi na schronisko w Tomaszowie:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Oferuję usługi psychologiczne i psychoterapeutyczne. W Kielcach osobiście, w innym wypadku na tyle, na ile można taką działalność uprawiać przez internet (czyli bardziej jako rodzaj doradztwa psychologicznego). W firmie (Centrum Psychoterapii w Kielcach) dla osób powołujących sie na dogomanie zniżka :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Historia jest długa, kiedyś ją opisywałam, szukałam pomocy, ale nikt nie znalazł rozwiązania.
Spróbujemy zbudować kojec, ale nie stać mnie na taki za 2-3 tyś. z Allegro. Nie potrafię tego zrobić sama. Pies jest na łańcuchu, ma spacery, jest kochany i uwielbiany ale MUSI być na łańcuchu przynajmniej z 5 powodów...
Jest potęzny. Kojec musi być jakoś w ziemię wmocowany, bo on podkopie.
Co oferuję w zamian. Wpłatę na jakąś bidę, gdyby ktoś musiał dojechać to zapewniam zwiedzanie bardzo ciekawego obiektu za darmo, darmowy grill i coś tam z barku też się znajdzie. Jesli byłby potrzebny nocleg to coś wymyślimy. Teren jest zabytkowy więc...warto może przezyć nocleg w starym zamczysku?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

szukam osoby ktora niedrogo zaopiekowalaby sie malym pieskiem (starszy spokojny samczyk, ok 6kg), jakies 10 dni w miesiacu Trzebnica, Wroclaw i okolice...albo w Legnicy lub Boleslawcu, Wolowie, Lubiazu (tamtedy zawsze przejezdzam wyjezdzajac i wracajac)

Moge sie zajac malym zwierzakiem na czas czyjegos urlopu, pod warunkiem ze wtedy akurat bede w domu..

Link to comment
Share on other sites

Petsitting. A konkretnie wyprowadzanie na spacery, bo do siebie do domu na "przechowanie" mogę wziąć tylko psy tolerujące koty i niedominujące (mój dobek bardzo, bardzo żywo zachęca do zabawy i nie każdy pies jest dość cierpliwy, żeby "wytłumaczyć" mu, że nie ma ochoty - częściej siły:eviltong:).
Uwaga! Tylko Praga Południe, Grochów, Gocławek, Gocław, Wawer, Anin, Marysin, Międzylesie, itp.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][SIZE=3]Chciałabym Wam zaproponować swoją pomoc w organizacji [SIZE=4]ślubu i wesela.[/SIZE] Chodzi zarówno o "długofalowe " pilotowanie przygotowań jak i opiekę nad przebiegiem samej uroczystości.
:iloveyou: :iloveyou:
[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...