Jump to content
Dogomania

Wątek "usługowy"


Bura

Recommended Posts

Za namową jednej dogomaniaczki zakładam ten wątek i proszę o jego przyklejenie jeśli można. Chodzi mi o to, aby tu było miejsce, gdzie można zamieścić jak napisała Bodziulka " propozycje, kto mógłby coś zrobić, np ktoś może zaoferować mycie okien, kto inny korepetycje, a jeszcze ktoś opiekę nad psem czy spacery, lub pomoc w nauce... To się jakoś nazywa, gdy do jednego "koszyka" wrzuca się swoje usługi i każdy może z nich skorzystać, albo sam coś zrobić. Albo za datek na wybranego przez osobę "pracującą" psiaka w potrzebie..."

Może więc zgłaszajcie do mnie na PW co możecie zaoferować i czego poszukujecie razem z m-cem zamieszkania aby było łatwiej??

[B][SIZE=3][COLOR=red]Poszukuję[/COLOR][/SIZE][/B]




Korepetycje, konwersacje, tłumaczenia - język angielski, szkolenie psów, przygotowanie do wystaw, handling [B]Bura[/B]


moge wychodzic z psami, zajmowac sie kotem lub gryzoniami gdy wlasciciele wyjada, poduczyc z niemieckiego i angielskiego, przesadzic kwiaty, dzieciaczkiem tez sie moge zajac, pomoc w lekcjach, odebrac z przedszkola, itp.[B]irysek[/B]



tłumaczenia z i na j. chorwacki[B]egradska[/B]





spacery z psem - [B]Rzeszów - Bura[/B]


fryzjerka (dla siebie,nie psa) [B]Warszawa (LittleMy)[/B]


mycie okien - [B]irysek - Wrocław[/B]


tłumacz z greckiego nowożytnego - [B]Viris[/B]


potrzebuję taniego mechanika samochodowego w Warszawie [B]kasia_r*[/B]


- dobrego krawca
- "zlotej Raczki" ktora spawa,majsterkuje i potrafi stworzyc np niektore przeszkody do agility a dokladnie wejsce do tunelu miekkiego w ksztalcie D [B]blaira[/B]



Poszukuję opiekuna (cały dzień) dla 4 letniego sharpeia, 1-2 razy w miesiącu w domu opiekuna. Pies bardzo przyjacielski dla ludzi, nie zawsze dla psów ale absolutnie nie agresywny, mocno rozpieszczony więc konieczny stały kontakt z człowiekiem. Najchętniej opiekun z Zielonki lub bliskich okolic, choć możliwy dowóz do Warszawy. nr tel. to 502 682 862



- krawcowej - do wykonywania drobnych poprawek krawieckich, praca stała, tzn nie jednorazowa, lecz co jakiś czas kolejna partia ciuszków, najlepiej na terenie Warszawy. Opłaty do uzgodnienia.
- energicznej osoby do wyprowadzania na długie spacery dwóch dużych psów ( mix amstaffa i pies kanaryjski ), dwa razy w tygodniu, Łomianki. Psy są po szkoleniu PT, łagodne do ludzi. Dwa razy w tygodniu nie ma mnie cały dzień w domu. Opłata do uzgodnienia, oczywiście pokrywam również koszt dojazdu do Łomianek [B]lavinia[/B]


W Poznaniu na Świerczewie potrzebny jest pettsitter (płatny) dla 1,5 rocznej bernardynki. Odniosłam wrażenie, że oni tak naprawdę nie chcą się jej pozbywać, ale nie wiedzą, co robić, bo sunia się nudzi, jest samotna...
Podsunęłam im pomysł zatrudnienia w okresie "nieogrodowym" pettsittera, który by z Bertą poszedł na spacer, pobawił się z nią, trochę lepiej ją zsocjalizował, bo rzadko wychodziła poza obręb działki, więc przydałoby się jej nieco kindersztuby w kontaktach z innymi stworzeniami. [B]MonikaP[/B]



Szukam osoby która zaopiekowałaby się moim psiakiem przez kilka dni podczas ferii zimowych*. Jest to malutka spokojna sunia oczywiście nauczona czystości. Najlepiej Warszawa i okolice lub miejscowość na trasie Wawa-Bielsko Biała. Wynagrodzenie pieniężne.
[B]Szukam robotników/a do wykończenia mieszkania. Warszawa[/B] :razz:
[B]baffi2[/B]


fryzjer jakis sensowny z UrsynowaTapicer. Ale tutaj cena jest dosc wazna.
A moze zamiast tapicera, ktos kto umie uszyc pokrowce na kanapy i fotele.
Na poduszki uszycie to maly problem,ale ja chce takie nakladane na cala kanape.[B]Anna_33[/B]


czy ktoś potrafi zwęzić mi spódnicę? to prosta przeróbka ...[B]pucka69[/B]


Poszukuję kogoś kto wykona projekt rzeźby w kamieniu (podstawy pod zegar słoneczny do ogrodu).[B]basia[/B]


8 marca muszę wyjechać na 4 dni i nie mam z kim zostawić Andzi. Poszukuję jakiejś dobrej duszy, która przez te kilka dni zaopiekowałaby się moim zwierzem. Mieszkam w Warszawie, więc szukam opikuna w tej okolicy. [B]GrubbaRybba[/B]


[I][B]Szukam osoby która pomogłaby mi popracować nad zachowaniem mojego psa[/B] /chodzi o niebyt przyjacielski stosunek do innych psów/[/I]
[I]Miałoby to wyglądać mniej więcej tak że ja z moją Nelly spotykam się z daną osobą i jej psem i pracujemy nad zachowaniem Nelly /jest ona mała, nieszkodliwa/ :roll: baffi2 Warszawa[/I]



poprosze o psiego psychologa, tez Warszawa (rzucanie sie na dzieci, szczekanie na ludzi, gonienie wszystkiego, co sie rusza) [B]LittleMy[/B]



Warszawa
szukam kogos kto u mnie w domu zrobi mi akryl/zel - french na paznokciach za rozsadna cene najlepiej na stale, zeby pozniej dopelniac itd [B]GameBoy[/B]


potrzebuje kogos z lutownica do zlutowalnia 4 kabelkow GameBoy

W dalszym ciągu szukam fotografa.
Oprócz tego szukam osoby ze zdolnościami paranormalnymi [B]Rennatta[/B]


[B][SIZE=3][COLOR=red]Oferuję[/COLOR][/SIZE][/B]

Zrobię rozliczenie podatkowe za rok 2007 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9434340#post9434340"]TUTAJ[/URL] link do bazarku. Zapraszam! [B]dreamer[/B]


tłumaczenia z i na j. chorwacki [B]egradska[/B]


moge wychodzic z psami, zajmowac sie kotem lub gryzoniami gdy wlasciciele wyjada, poduczyc z niemieckiego i angielskiego, przesadzic kwiaty, dzieciaczkiem tez sie moge zajac, pomoc w lekcjach, odebrac z przedszkola, itp.[B]irysek[/B]





ja oferuje od siebie - wałbrzych - pomoc w domu czyli sprzatanie,mycie okien,odkurzanie itp,wyprowadzanie psiaków,robienie zakupów,zajmowanie się osobą starszą,pomoc w nauce(angielski,polski-pisanie wypracowań,matematyka)[B]darunia-puma[/B]




oferuję terapię logopedyczną - Kraków[B]fizia[/B]




pieczenie plackow na male okazje o smak mozna zapytac ewatr, oczywiscie opieka nad dzieckiem i starsza osoba - Rzeszów i okolice
kontakt gg 7936201
lub PW
lub mail magdalenkal@interiapl [B]Magdalenki[/B]



Wykonam - kartki okolicznościowe ręcznie robione (na śluby, imieniny, świąteczne etc.)[B]modliszka84[/B]





Jestem z Mielca, doraźnie mogę cudzą suczkę (mała lub nieagresywną dużą) wyprowadzić wraz z moim psem! Mogę pomóc z polskiego na każdym etapie szkolnym! Mogę robić osobie starszej zakupy! Jestem specjalistką od robienia sałatek![B]agusiazet[/B]





- tłumaczenia - jęz angielski w każdym zakresie
- korepetycje - jęz angielski, historia, jęz polski ( literatura, lektury )
- przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia - historia sztuki [B]lavinia[/B]





wyprowadze psy,moga byc duze i agresywne(sama mam 3 dogi)siła w rekach wyrobiona[B]ASICA[/B]




ja mogę wyszyć np. torby[B]pucka69[/B]




Z racji zawodu mogę pomóc przy urządzaniu i planowaniu ogrodu, niestety tylko mailowo lub telefonicznie, bo do wszystkich mam dość daleko[B]basia[/B]




ja - w celu zasilenia konta Stowarzyszenia Niczyje - mogę wydziergać "cóś" na drutach na zamówienie[B]beam6[/B]



Zapraszam na paznokcie wykonywane metodą akrylową. Możliwy dojazd do klientki! Promocyjne ceny:p. Sochaczew i okolice.;-) [B]*Gwiazdeczka*[/B]


wykonanie grafiki wektorowej [B]makatka[/B]

oferuję pomoc prawną on line:p Od porad po pisanie pism-full service:razz: [B]JagnaP[/B]

Link to comment
Share on other sites

ja moge wychodzic z psami, zajmowac sie kotem lub gryzoniami gdy wlasciciele wyjada, poduczyc z niemieckiego i angielskiego, przesadzic kwiaty, dzieciaczkiem tez sie moge zajac, pomoc w lekcjach, odebrac z przedszkola, itp.
potrzebuje kogos kto umyje mi okna ;)
wroclaw

Link to comment
Share on other sites

Bura,
dobrze by było gdybyś wyróżniła
[B][SIZE=3][COLOR=Red]Oferuję[/COLOR]
[/SIZE][/B][SIZE=2]oraz
[B][SIZE=3][COLOR=Red]Poszukuję[/COLOR]
[/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]i jakieś odstępy między ofertami, bo gdy będzie więcej ofert, zrobi się to mało czytelne...[/SIZE]
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dobermiania, szukamy do przetłumaczenia strony naszej fundacji
[url]www.pomocnalapa.pl[/url]
Chyba napiszę maila. :cool3:

A ja może się dopiszę.
Problemy z psami, behawior, czyli zachowania w domu i poza,dlaczego mamy problemy, elementy szkolenia, czyli jeżeli ktoś ma problem z psem, to problem nie rozwiąże się bez pracy. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A moze jest ktoś, kto zrobi mi sweter na drutach? Mam kupioną włóczkę w 5 kolorach, fason wymyślimy, coś raczej prostego i średnio długiego - mojej córce się taki kolorowy w paski marzy :roll:[/quote]
Zapytaj beam6. Może zrobi.
Możesz zobaczyć kubraczki dla psiaków, które wykonała [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101755[/URL]
a tu poduchy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101267[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6']Dzięki Hop! za reklamę :loveu:
Oczywiście, że mogę zrobić - bardzo potrzebujemy kasy a włóczkę właśnie dostałyśmy w prezencie do Hop!:multi:

Ups - doczytałam, że włóczka już jest - z materiału powierzonego tyż zrobimy :)[/quote]
a ile kasy mam przygotować?

Link to comment
Share on other sites

Wg uznania Droga Zamawiająca :razz: wg uznania !
A tak a'propos to wełna od Hop! jest rewelacyjna - właśnie na pasiasty sweterek doskonała: gruba, bardzo dobrej jakości, fajne kolory i nawet pasujący do pojedynczych kolorów melanż. No po prostu super :multi:
Czekam na propozycję fasonu, rozmiar no i ile ...........? Tzn. może powiem tak: każda wpłata na konto stowarzyszenia bardzo nam pomoże :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']A ile trwa zrobienie takiego sweterka? Bo ja po pokazaniu włóczki moze zdecydowałabym się :roll: Tylko pytanie czy mogę wybrać fason?[/quote]

Termin wykonania zależy właśnie od fasonu :razz: A włóczka jest naprawdę super :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...