Jump to content
Dogomania

Częstochowa - krajowa - 20.04.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='duzebzium']Nie będzie żadnego parkingu?:oops: Nawet dla wystawców?[/QUOTE]
boshhhhhhhhh....... Przepraszam, ale w końcu się wypowiem, cały czas dawałam im szansę, ale to co prezentuje oddział Częstochowa w sprawie organizacji tej wystawy to chyba czysta kpina....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']boshhhhhhhhh....... Przepraszam, ale w końcu się wypowiem, cały czas dawałam im szansę, ale to co prezentuje oddział Częstochowa w sprawie organizacji tej wystawy to chyba czysta kpina....[/quote]
No właśnie, dostałem numerki na niedzielna krajówkę a na sobotnią VIII nie.
Brak planu ringów i miejsc parkingowych. W przekazie elektronicznym to chyba nie powinien być problem. No cóż ważne, że wystawcy zapłacili.......:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=5176"]bety[/URL] z czym jest "niedorobiony"?[/quote]

A w tym był "niedorobiony" że pokazywał się sam spis ras i na którym ringu będą oceniane - bez szczegółowej rozpiski co do kolejności i ilości w klasach - ale widać że się poprawiło. :p:p:p
Tylko teraz zastanawiam się czy ten plan i spis wystawców do siebie pasują - bo w mojej rasie nie są ze sobą zgodne. :roll::roll::roll:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanko- czy w razie ew. opadów / tfu,tfu przez lewe ramię:p/ są przewidziane jakieś namioty ew. zadaszenia? I czy cała wystawa odbywa się na stadionie czy np. ozdóbki są na jakiejś hali? Sorki za może głupie pytania ale my pierwszy raz w Częstochowie ... no i czasem różnie to bywa / vide Kraków czy Opole gdzie ozdóbki są na hali a reszta na stadionie/:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']Nie będzie żadnego parkingu?:oops: Nawet dla wystawców?[/quote]

Wydaje mi się, że nie ma :roll:

[quote name='Elitesse']rozyczko czy Interom przysluguje katalog czy trza sobie kupic ?
[SIZE=1](choc znajac zycie to to drugie )[/SIZE][/quote]

Pojęcia bladego nie mam.

[quote name='bety']Tylko teraz zastanawiam się czy ten plan i spis wystawców do siebie pasują - bo w mojej rasie nie są ze sobą zgodne. :roll::roll::roll: Pzdr[/quote]

Nie do końca rozumiem o co chodzi z brakiem zgodności spisu wystawców i planu sędziownia. ;)

[quote name='d_orka']A ja mam pytanko- czy w razie ew. opadów / tfu,tfu przez lewe ramię:p/ są przewidziane jakieś namioty ew. zadaszenia? I czy cała wystawa odbywa się na stadionie czy np. ozdóbki są na jakiejś hali? [/quote]

To jest stadion lekkoatletyczny bez hali ;), więc trzeba zaklinać pogodę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']Nie do końca rozumiem o co chodzi z brakiem zgodności spisu wystawców i planu sędziownia. ;)[/quote]

Już służę wyjaśnieniem, znowu zostały pochrzanione obie akity - do akit japońskich zaliczone zostały amerykańskie. I stąd jest niezgodność w ilości psów w rasie z nazwiskami na liście. Zdaje się, że w zeszłym roku też tak było. :roll::roll::roll:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Już służę wyjaśnieniem, znowu zostały pochrzanione obie akity - do akit japońskich zaliczone zostały amerykańskie. I stąd jest niezgodność w ilości psów w rasie z nazwiskami na liście. Zdaje się, że w zeszłym roku też tak było. :roll::roll::roll:
Pzdr[/quote]

Dziękuję. Nie wpadłam, że chodzi o to :oops:. Nie jest to pocieszające, ale jak znam życie to nie tylko Twoja rasa została tak "załatwiona" :roll:

Myślę, że warto przekopiować ze strony oddziału!!!

[CENTER][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Miejsce wystawy : Miejski Stadion Lekkoatletyczny w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Uwaga !!! Ulica Dąbrowskiego jest w przebudowie, (dojazd do stadionu od ul. Kilińskiego). Bardzo prosimy o przybycie na miejsce wystawy możliwie najwcześniej ([/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000]przyjmowanie psów rozpoczyna się o godz. 8.00[/COLOR][SIZE=2][COLOR=#ff0000]) [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=#ff0000]Za utrudnienia przepraszamy. [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alutka']to nie możliwe !!!!!!! :crazyeye:prosimy za tym o informacje gdzie można zaparkować auto , najbliżej wystawy i najbezpieczniej. :-o[/quote]


żenada z tym brakiem parkingu...
to ja zadam takie pytanie czy tam wogole jest mozliwosc jakiekokolwiek zaparkowania w poblizu nawet jak sie bedzie o 7 rano?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alutka']to nie możliwe !!!!!!! :crazyeye:prosimy za tym o informacje gdzie można zaparkować auto , najbliżej wystawy i najbezpieczniej. :-o[/quote]

Również poproszę o informacje gdzie w pobliżu można zaparkować. Czy dojazd na wystawę będzie oznakowany? Już sobie wyobrażam te kolejki wystawców czekających na wejście i szukających miejsc do zaparkowania :roll: jeszcze nigdy nie byłam na wystawie, na której nie ma parkingu...:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

My dostaliśmy dziś potwierdzenie. Wszystko ok.. tylko jestem ciekawa czemu wszystko przyszło na nasz stary adres a nie na nowy :roll: kiedy w zgłoszeniu pisaliśmy nowy adres..
numerki są, wszystko jest.
Tylko kolejna sprawa...
Nasze dwie seterki czerwono-białe zostały wpisane jako setery irlandzkie.
Także irlandów mahoniowych jest o dwa mniej. A kiedy będą wchodzić nasze czerwono-białe też w związku z tym nie wiem..
Przydomki naszych psów poprzekręcane, adres też. Fajnie. :razz:
Dodatkowo brak parkingu... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Do nas też przyszły potwierdzenia - jeden z krajówki w niedzielę, drugi z krajówki gr. VIII. Na szczęście wszystko jest ok.
Widać, że już na krajową gr. VIII mało co się postarali, bo wysłali numerek napisany na zwykłej kartce i podbity pieczątką oddziału ZK...
A z tymi parkingami nawet nie straszcie :-o:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka'][B][U]Wydaje mi się[/U][/B], że nie ma :roll:[/quote]

Nie wiem, czy ktoś zauważył, że [B]"wydaje mi się"[/B]. Nie napisałam, że na 100% nie będzie! ;). Jeśli ktoś potrzebował pewności to trzeba było skontaktować się z oddziałem. Ja chciałam tylko zwrócić uwagę na to, że może trzeba przyjechać wcześniej i poszukać miejsca.
Nie potrzebnie pisałam o tym i wprowadziłam zamieszanie oraz nerwy :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...