Jump to content
Dogomania

Orzechowska Zora już Sara w nowym domu! :)


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:loveu:To ja zakochalam sie w Zorce:loveu::loveu::loveu:i jak ona pokocha moja rodzinke:calus:a szczegolnie staruszka Drufusa:buzi:to ma dom na milion% i nie na lancuch:shake::shake::shake::shake::shake:tylko wolno na calym podworku oczywiscie:multi::multi::multi:Niestety jednak wizyta w piatek dopiero:-(:-(:-(bo maz pracuje jutro i w czwartek na rano i nie damy rady pojechac po Zorke[ponad 100km.]ale w piatek mam nadzieje,ze bedzie juz w domu razem z nami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prosze trzymajcie kciuki za nas:laola:

Magda.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/87/3c4530ee24216a78.jpg[/IMG][/URL]

Zorka szykuj pusty plecak bo wierzę mocno Magda go po brzegi zapakuje miłością a to co masz na miejscu wyrzuć daleko za siebie. Wychodzisz z pustym bagażem - pamiętaj!!!

Link to comment
Share on other sites

wieści ...... hmmm

Bardzo mi przykro to napisać ale Zorka - no dobra!!!!! Nie potrafię budować napięcia kiedy w środku serce tańczy!!!!

ZORKA własnie marudzi bo jedzie w bagażniku i biegać po nim nie może! :D Siedzi na zapasowym kole chociaż miejsca ma mnóstwo bo ona księżniczka Zora jest :D JAK JA SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Będą zdjęcia z powitania w domu, smyczka nowa wypasiona na szyjce Zorkowej i pełna miska w domu.

Księżna Zora powraca do zamku psiego szczęścia :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...