Jump to content
Dogomania

Orzechowska Zora już Sara w nowym domu! :)


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spadaj Zorka,nie było nigrzeczne wobec cudnej suni,tylko znaczyło :szybko szybko!!!Zoreczkobede miała pewnie zaszczyt poznac twoja nowa pania,oby jak najszybciej.SZpilka wiesz kto jest pupilkiem?taki duzy psiak k/Murzyna,on nawet łapke podaje i mam go na oku już chwile.Kasia chyba tez.

Link to comment
Share on other sites

Żaba intrygujesz mnie, zdradż kim jesteś i skąd masz nowe foty psow ze schroniska ? Jak to możliwe że wcześniej nie widziałysmy cię tam ?
Mam tylko nadzieje że nie masz złych intencji chodząc po naszych wątkach .... bo jakoś nikt z Przemyśla oprócz Kiki i Weronika do nas nie zaglądał...... Tak tylko sobie gdybam.....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Żaba intrygujesz mnie, zdradż kim jesteś i skąd masz nowe foty psow ze schroniska ? Jak to możliwe że wcześniej nie widziałysmy cię tam ?
Mam nadzieje że nie chodzisz po naszych wątkach na przeszpiegi bo jakos cos mi tak nie pasuje.....:shake: Tak tylko sobie gdybam.....:roll:[/quote]

Co ja takiego w sobie mam? Jednych intryguję, inni mnie badają...
Nowe fotki mam prosto ze schroniska, z niedzieli. A to że się nie widzieliśmy wcześniej, jest spowodowane tym że miałem dłuższą przerwę w schronisku.
A co taki szpieg ma na celu?

Link to comment
Share on other sites

Zacytowaleś mojego posta którego ja w międzyczasie trochę przerobilam.
Pytasz co mam na myśli ? Otóż Zarząd Sary podejrzewał nas o różne nieczyste rzeczy, no bo jak można pomagać psom bezinteresownie ? Byłyśmy ponoć
,,sprawdzane '' ale chyba nic nie znależli skoro dalej tam jeżdzimy, a właśnie oni są w rozsypce. I tak sobie pomyslalam, że może ktoś następny wziął nas pod lupę ?...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Zaba,bardzo sie cieszymy,ze przybywasz/fizycznie chyba tez,np gdy skrzykniemy siepoprawiać czy impregnować budy/Tak to mój pupil,strasznie miły i dobrze ułożony,ale podobno długo o nim mówiono,ze suczka,bo już wczesniej miałby domek.Zorka bido.ty tam jeszcze siedzisz,a my mamy nowych pupili,ale jak nie miećgdy tam tyle pieknych psów!!!Szpilka,tez go widze upatrzyłaś!Jest piekny i grzeczny cierpliwie czeka i obserwuje....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Zaba,bardzo sie cieszymy,ze przybywasz/fizycznie chyba tez,np gdy skrzykniemy siepoprawiać czy impregnować budy/Tak to mój pupil,strasznie miły i dobrze ułożony,ale podobno długo o nim mówiono,ze suczka,bo już wczesniej miałby domek.Zorka bido.ty tam jeszcze siedzisz,a my mamy nowych pupili,ale jak nie miećgdy tam tyle pieknych psów!!!Szpilka,tez go widze upatrzyłaś!Jest piekny i grzeczny cierpliwie czeka i obserwuje....[/quote]

My mamy jakos to samo oko ;) i te same psy sie nam podobaja :loveu: szczerze powiem ze myslałam o tym kudłaczu do mojej Sary ale po akcji z kotem narazie nikt (oprócz mnie) niechce słyszec o 2 psie....:( chociaz Sara juz dawno ma wybaczone ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Peter Beny']Moment , moment , chyba się pogubiłem ;) Czy Sunia ma już dom ??[/quote]

Kasia pisała ze do Zorki przyjedzie na wizyte Pani ktora jest chetna by ja wziasc z cała rodzina by sprawdzic jak Zorka na nich zareaguje, moim zdaniem to bardzo rozsadne.. ja sama jeździłam do mojej Sary kilka razy....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...