Jump to content
Dogomania

Orzechowska Zora już Sara w nowym domu! :)


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewatr']Wyglada ze domek tymczasowy sie wycofał .......

oto odpowiedz :

[B]Witam, przykro mi, ale uznaliśmy, że suczka jest za duża, a niestety [/B]
[B]nasz pies nie lubi większych od siebie! Przepraszam[/B] .[/quote]

Wielka szkoda bo jestem pewna że Zorka pewnie by zostala na zawsze.
Nie sądzę żeby ktoś mógł oddać tak kochaną sunię.....:-(

Link to comment
Share on other sites

Na pewno z niewiedzy,a trudno sie dziwić,bo te odpowiedzi sa dla nich istotne do podjęcia decyzji.lepiej pytac,niz nie i oddac psa bo sie cos nie udało,Straszne jest to ,ze nie umiemy odpowiedziec.Jest psem srednim i Mysle ,ze nie ma nic przeciw dzieciom.ale nie jest to do sprawdzenia.Zoreczko,ale cos powoli rusza ,jakieś nikłe zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, jest jakieś zainteresowanie, a to dobry znak!

Zrozumiałe jest to, że ktoś potrzebuje wiadomości, żeby podjąć decyzję, ale jednak ciężko oczekiwać, że w warunkach schroniskowych można sprawdzić stosunek do dzieci albo np. - tak. jak ktos się mnie zapytał o sunię, która od 2 lat jest w schronisku - czy sygnalizuje, kiedy chce siusiu i czy zachowuje czystość w domu...
Prawdopodobnie inne jest wyobrażenie wolontariatu, tego, co faktycznie da się o tych psiakach schroniskowych powiedzieć, jaki się ma z Nimi kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Wyglada ze domek tymczasowy sie wycofał .......

oto odpowiedz :

[B]Witam, przykro mi, ale uznaliśmy, że suczka jest za duża, a niestety
nasz pies nie lubi większych od siebie! Przepraszam[/B] .[/quote]

To ja chciałam dać DT Zorce, wypatrzyłam ją na Allegro, niesty mój Sony ma manię wielkości i boimy się ją wziąć, mimo, że to suczka. Bardzo przepraszam za stworzoną nadzieję, ale wierzę, że tej pięknej suni się uda!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Niestety, zostać by nie mogła, zgodę rodziny i to nie zawsze, mam na DT, zresztą mamy już Sonego:)[/quote]

A ja ci mówię Agusiazet że bys jej nie oddala, nikt z domowników nie mógłby sie z nią rozstać....:eviltong: To właśnie jest taka sunia....:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...