Jump to content
Dogomania

MAŁY Czaruś, z Orzechowców już w nowym domu!


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mogę więcej napisać jak to, że jutro będzie odpowiedź.
Ewentualny domek jest już sprawdzony. Wg mnie dobry.
Ale jeszcze się wahają. To dobrzy chłopcy ale chyba trochę boją się wyzwania. Nigdy nie mieli psiaka ze schroniska. A ja nie wyślę Czarusia w nowe miejsce jeśli nie będę miał 100% pewności, że tam już zostanie na zawsze.
Obiecałem im pomoc.
Poczekajmy do jutra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='troglodytes']Poczekajmy do jutra.[/quote]

No to czekamy bo najważniejsze aby potencjalny dom bardzo chciał Czarusia a reszta sie ułozy - oczywiscie po pewnym czasie jak obie strony juz beda wiedziały czego od siebie chcą .
Czarek jest pieskiem wlasciwie bez wad :loveu: ale jednak kilka miesiecy tułał sie to tu to tam :-( i miało prawo mu sie juz pomieszac jak to wszystko ma wygladac np. w domu .......
Ale on bardzo chce byc grzeczny i wpatruje sie w ludzi z uwielbieniem i jak sie juz wygoni :eviltong: bo musi !!! To jest spokojny grzeczny i stara sie byc ułozony :lol:

Własciwie nie wiem czego tu sie bac ?
Łatwiej dużo bedzie sie dogadac z Czarkiem -dorosłym i bardzo mądrym pieskiem niz gdyby sie brało np. szczeniaczka do domu .Czarek nie był długo w schronisku i pomimo tego co przeżyl nie wpłyneło to na jego stosunek do ludzi czy innych psów .
Jest w nim radosc zycia i miłośc do ludzi .

Link to comment
Share on other sites

Właśnie w tej chwili chłopaki wyszli z biura. Mogę więc potwierdzić.

CZARUŚ MA DOM !!!!!!!!

Więcej ( transport itp.) postaram się wieczorem ustalić z Albiemu.
Teraz muszę wyjechać.
Napiszę też więcej o nowym domku. Ale to dobrzy i odpowiedzialni ludzie.

CZARUŚ będzie miał dobrze w nowym domu.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Tylko nie rób sobie wolnego.Jeszcze duże wyzwanie.Duży piekny Amon. OBIECAŁEŚ! Pewnie nie będziecie jechali przez Rzeszów? Mam do podania kołnierze zabezpieczające wyciąganie szwów po sterylce /Nie pilnowane psiaki to niestety robia/ Ale może to połacze z Karą albo same sie wybierzemy.Pewna działke masz z Amonem ,licze na Twoją pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']No i co z Czarusiem ? Kiedy do nowego domku ?[/quote]
Mamy drobny problem z transportem.
Do jutra, myślę, wszysto będzie wiadome. Czarusia zabierzemy, na pewno, ale to może być jeszcze 2-3 dni. Prosimy o cierpliwość, Czarusia w szczególności.
Domek czeka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...