Jump to content
Dogomania

MAŁY Czaruś, z Orzechowców już w nowym domu!


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rozmawiałam z Rafałem na temat Basi ale nie Czarusia, bo są pewne kwestie o których Rafał mi powiedział telefonicznie i mając je na względzie nie zawsze może jechać. Poggadam jeszcze o transporcie do Sanoka i wiem, że nie może być tak, że pies się męczy w schronie jak ma dom bo wcale mi z tym dobrze nie jest. Napisałam fakt, że nie ma transportu ani z jednej ani z drugiej strony i nie siedzę w związku z tym patrząc w sufit tylko wciąż szukam wyjścia ....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny to nie jest tak że siedzimy i nic nie robimy...
Ja od tygodnia walczę z grypą, jestem totalnie rozłożona a mimo to
przyjęłam na tymczas sunię Basię z Orzechowców która dzisiaj rano pojechała do Krakowa. Pierwotnie ja miałam ją odwieżć ale niestety przez chorobę nie jestem w stanie tego zrobić w najbliższym czasie i albiemu
stawała na głowie żeby jakiś transport skołować. I skołowała. Jak wiecie
nie jest to proste i dlatego najczęściej wozimy same psiaki ale teraz sytuacja jest jaka jest i musimy liczyc na pomoc innych.

Link to comment
Share on other sites

Ojej, pomimo,że wchodzę na dogo dopiero teraz zobaczyłam info o Czarku...rany, jakie ten pies ma oczy... Jeny, czy naprawdę nikt go nie chce??!!!Nie mogę go przygarnąć ale jeśli potrzebna wpłata na hotel- ja się deklaruje, dajcie tylko znać co i jak...

Link to comment
Share on other sites

Witam .
Sprawa z transportem i ze mna jest prosta ...
Jesli pojedzie ktos ze mna ... to ja pytam kiedy i gdzie mam sie zjawic?
Jesli tylko to o jedno bym prosil .... o wyjazd z rana im wczesniej tym lepiej oczywiscie bez przesady ....
Zapomnialbym ...wtorek i sroda odpadaja mam wazna sprawe ...ale pozostale dni mam wolne ....
Pozdrawiam.
ps. Abiemu... Sanok to nie Krakow obrocilbym szybciutko trase znam na pamiec.Jesli tylko chcecie to prosze podac termin i jedziemy
Oczywiscie nie chce sie narzucac lecz jesli moglbym sie przydac ....

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj od rana telefony i szybka akcja - jak się uda Pani Agnieszka dzisiaj zabiera Czarusia do Sanoka :) Niech wszystko przebiegnie jak najlepiej! Bo do schronu dzwonię i karmi pracownik psiaki to nie słyszy a chce go uprzedzic o wizycie. Kika też pomoże dojechać dzewczynie bo tam trafić łatwo nie jest :D pozdzierałam z łóżek ludzi mam nadzieję wybaczą ale sprawa ważna i pilna. Odetchnę jak Aga zadzwoni że już ma Czarusia u siebie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...