Jump to content
Dogomania

MAŁY Czaruś, z Orzechowców już w nowym domu!


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skonczyła sie aukcja Czarka i miałam tylko jednego maila w jego niejako przy okazji sprawie :

"Obejrzałem niejako przy okazji schronisko w Orzechowcach k/ Przemyśla - a konkretnie reportaż z interwencji i jestem przerażony tym , co tam zobaczyłem .
To skandal niewyobrażalny !
To zabijanie psów !
Brak mi słów . . .
Sami z żoną mamy już trzy suczki ( kundelki oczywiście ) , w tym jedna ostatnio zaadoptowaną ze schroniska w Brodnicy , i wszystkie trzy sa naturalnie kochane . . . Mieszkają z nami i to , co zobaczyłem w Orzechowcach wzbudzilo moje przerazenie .
Nie możemy już zaadoptować więcej psów , ale chciałbym w jakiś sposób ulżyć ich strasznej doli . . .
Proszę podać jakiś sensowny sposób na jakąkolwiek formę pomocy tym skrzywdzonym psiakom . . . "


Wystawiłam nową aukcje :


[URL="http://www.allegro.pl/item295057340_nie_mam_juz_sily_walczyc_mini_border_colli_.html"][IMG]http://photos01.allegro.pl/photos/128x96/295/05/73/295057340[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item295057340_nie_mam_juz_sily_walczyc_mini_border_colli_.html"][COLOR=#0000ff]Nie mam juz siły walczyć mini Border colli .....[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

To nie ma co próbować, tylko szybko zbierać........:-(.
Pytam kto poda nr. konta i tym się zajmie?
Deklarujcie po ile kto może wpłacać. Ja na początek daję 20 zeta ( jak się policzę po 15 może uda się dopłacić :lol:). Kto jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eva']To nie ma co próbować, tylko szybko zbierać........:-(.
Pytam kto poda nr. konta i tym się zajmie?
Deklarujcie po ile kto może wpłacać. Ja na początek daję 20 zeta ( jak się policzę po 15 może uda się dopłacić :lol:). Kto jeszcze?[/quote]

No właśnie o to nam chodzi...
Pytaliśmy juz, czy ktoś tam w okolicach będzie mógł skoordynować zbiórkę i umieścić psiaka w hoteliku...

Link to comment
Share on other sites

Prosiłam rownież Kasie o wyrazenie zdania na ten temat na PW ale chwilowo jej nie widze na dogo i nie uzyskałam odpowiedzi ..........chyba musimy na nia poczekac .........

Co nie przeszkadza mi zadeklarować na Czarka 50 zł :p i to co miesiąc gdyby była taka konieczność .

Proszę Was piszcie -
[B]czy na Wasze deklarowane wpłaty możemy liczyć co miesiąc czy jednorazowo ? To bardzo ważne bo Czarek może byc w hotelu dłużej niż miesiąc i musimy wiedziec co wtedy ![/B]

[B]Pisałam rownież do Murki i jest skłonna wziaść Czarusia do hoteliku [/B]
[B]to czesc jej odpowiedzi [/B]

"Koszt to 8zł/doba.
Przemyśl jest od nas ok. 130 km :roll:
Gdyby Czarek miał do nas trafić, a był problem z transportem to moglibyśmy po niego pojechać za zwrotem kosztów (90 zł). Chyba, że np. dziewczyny mogły go podwieźć do Rzeszowa, wtedy do nas jest już 90 km (60 zł) "


Czyli własciwie juz wszystko wiemy :lol: czekamy tylko na Albiemu i jej zdanie na ten temat .

a co do konta to istnieje możliwość wpłacania juz bezpośrednio na konto Murki gdyby Czarek był juz w hotelu .

Link to comment
Share on other sites

Czarek ma dom :) - szybka piłka, domek super :D w Sanoku - skontaktowała się ze mną dziewczyna do której nie mogłam się dodzwonić, dzisiaj ją sprawdzą ale wszystko powinno być OK :)
Jutro mam nadzieję Weronika nam przywiezie Czarusia :D

Co więcej - od słowa do słowa i dziewczyna mi powiedziała, że jechała do Przemyśla ze swoją sunią bo słyszała że tam dobry wet jest. Szlag mnie trafił jak usłyszałam od niej, że ten wet powiedział aby nie brała psów z Orzechowców bo są chore i same problemy z nimi?!?!?!?!?!?!?! K...WA!!!!!! Wytłumaczyłam jej jak to wygląda, jakie są warunki i stwierdziła, że tym bardziej go zabiera!

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Świetne wiesci:loveu::loveu::loveu::loveu:

To na kogo mam robic bazarek moze na Basie????

Ap ropo weta wczoraj rozgłaszałam na Przemyskim czacie sprawe młodego sznaucera i dowiedziałam sie ze 3 lata temu pare osob jezdziło do Orzechowcow pomaga i ze był inny wet... jak pytałam dlaczego juz nie pomagaja bo: maja szkołe, własne zycie i ciekawsze zajecia..... :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']Czarek ma dom :) - szybka piłka, domek super :D w Sanoku - skontaktowała się ze mną dziewczyna do której nie mogłam się dodzwonić, dzisiaj ją sprawdzą ale wszystko powinno być OK :)
Jutro mam nadzieję Weronika nam przywiezie Czarusia :D

[/quote]


Obys zawsze trafiała Albiemu na wątki z takimi wieściami :multi::multi::multi:

tak sie ciesze ...........no niech tylko jeszcze pojedzie to bede wiwatować :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Super wiadomość. Ja też dzisiaj znalazłam domek dla Czarusia w Warszawie. Chciałam tylko zdjęcia przesłać, ale w tej sytuacji czekam na 100 % decyzję domku w Sanoku. Gdyby coś, mamy zaplecze......:lol:.
A do domku w Warszawie znajdę małego pieska. Następna bieda znajdzie dom :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...