Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 10 months later...

Cześć Córcia ....
To już rok odkąd mi uciekłaś ....

ja też czekam ....

słucham ? ....
czy ja wiem ? .... nie bardzo .... coś tu głucho odkąd Ciebie nie ma ...
w końcu to Twój wątek nie mój .....
Nasz ? .....
Może masz rację ....

Wiem że pamiętasz ...
ja też pamiętam ...
wiesz ? .... to dobrze że wiesz .....
Nie lubię się powtarzać :) .... ok ok szukajcie a znajdziecie ... przecież Ci mówiłem że ja nieba bez psiaków nie chcę ....

Nie, nie mam innego psiaka ... malamuta tu pilnuję bo się wałęsa po wsi ....
eeee nie Córcia nic mu nie jest ... tylko właściciel niezbyt odpowiedzialny .....

Nie bardzo .... czasem gdzieś pojadę ale to nie to samo ....
Ha znalazłem Twoje zdjątka z Chańczy .... fajne ....

Córcia a Ty kiedykolwiek źle wychodziłaś na zdjęciach ??
Żartujesz sobie :) ....

Ze mną ? a kto nam miał zrobić ?

Z Aferą ? ... Aferson dobrze się ma .... Piter jej pilnuje ... i czasem ja do niej zajrzę przez płot i wytarmoszę ...

ze mną ? .... sama wiesz najlepiej ....

Po co to pisze ? .....
wiesz po co .....
Trzymaj się Córcia i poczekaj ....

Link to comment
Share on other sites

Witaj Rafał...To już rok ? ale zleciało. Wciąż boli i dławi i nieprędko minie...Mnie trzyma już 4,5 roku. Mam 2 suńki, jedną po śmierci [B]TAMTEGO[/B] ale nic nie zagłuszy pamięci i uczuć które wciąż we mnie drzemią. I przychodzi taki dzień, jedna fotografia, jedna podobna chwila która otwiera ranę i sączy...i wszystko wraca. To się chyba nigdy nie skończy....

Link to comment
Share on other sites

Witaj Becia
Ty dalej tutaj ? fajnie .....
Uściślić tylko jedno muszę w Twoim poście Beciu ....
Napisałaś " to się chyba "
Ja napiszę .... " To się na pewno nigdy nie skończy " ..... co więcej nie chcę by się skończyło .... nigdy nie zapomnę i choć to boli krzynkę to jednak troszkę mniej niż rok temu .... ale zapomnieć czy "skończyć" o nie nie ....

Pozdrawiam serdecznie
Rafał

Link to comment
Share on other sites

Zaglądałam na ten wątek systematycznie wtedy, gdy Zarapi była z Tobą tutaj; wydawało mi się, że to było tak niedawno; trudno mi uwierzyć, że minął już rok. Becia66 ma rację, że żal nie mija z czasem; moze to dobrze, bo ci co odeszli, żyją tak długo jak długo my pamiętamy.
Ja też juz tylko wspominam moją trójkę czworonożnych przyjaciół. Tęsknię za nimi i wierzę, że niebo jest jedno i że kiedyś się spotkamy.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Rafał, chyba ściągnęłam cię myślami. Zniknąłeś z dogo, wątek ucichł i poszedl w zapomnienie jakieś tam. Mamy [B]Viki[/B] w Boguchwale, przepiękną ONkę, bitą, maltretowną, zahukaną i zaszczutą. Popatrzyłam w jej oczy i pomyślałam o Tobie bo zawsze miałeś serce do takich skrzywdzonych, sponiewieranych przez los....nie wiem dlaczego właśnie o tobie....
Zobacz post 1136 na str.46

[url]http://www.dogomania.pl/threads/149096-Bezdomne-psiaki-z-Boguchwa%C5%82y-pilnie-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w-pom%C3%B3%C5%BCcie-og%C5%82asza%C4%87!!!/page46[/url]

Link to comment
Share on other sites

ma_ruda ... oczywiście że Becia ma rację ..... ja tylko dodałem że nie " chyba " a " na pewno " ......

Córcia słyszysz ? .... tak długo jak pamiętamy .....
Proszę ? .... na zawsze ? ....
No jasne Córcia że na zawsze ......

Pewnie że żal nie mija z czasem .... może my sami łagodniejemy Córciu ..... może w końcu ludzie dochodzą do tego że nic się nie kończy .....
nie kończy na stałe ... że to do czego dążymy ...czym żyliśmy , żyjemy ... to żyć sobie będzie .....
Narka Zarka ....
czy pisanie pomaga ? ......... i tak i nie .... tzn tak jeśli jest do kogo ....
Pa Córciu

Link to comment
Share on other sites

Czego tam znowu ?.....
mówiłem przecież że nie będę już pisał ....
ok ok już przestań .... humory mi tu będzie ....

Mam tylko napisać że Zarka też pamięta Ciotkę z Lublina ....

już dobrze ? ..... napisałem przecież ....

Ona też zagląda czasem .....
Trzymajcie się wszyscy .....
Zarapi & rafał inc .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Wiesz Rafał, chyba ściągnęłam cię myślami. Zniknąłeś z dogo, wątek ucichł i poszedl w zapomnienie jakieś tam. Mamy [B]Viki[/B] w Boguchwale, przepiękną ONkę, bitą, maltretowną, zahukaną i zaszczutą. Popatrzyłam w jej oczy i pomyślałam o Tobie bo zawsze miałeś serce do takich skrzywdzonych, sponiewieranych przez los....nie wiem dlaczego właśnie o tobie....
Zobacz post 1136 na str.46

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/149096-Bezdomne-psiaki-z-Boguchwa%C5%82y-pilnie-szukaj%C4%85-domk%C3%B3w-pom%C3%B3%C5%BCcie-og%C5%82asza%C4%87!!!/page46[/URL][/QUOTE]

Becia66, wcale się nie dziwię, że pomyslałaś o Rafale:razz:.
Rafal, wybacz, że się wypowiadam; tak jak wspomniałam byłam tylko biernym obserwatorem tego wątku ; takim trochę..."podglądaczem" :cool1:Dlaczego? no chyba właśnie to Twoje serce "do takich skrzywdzonych..." i oczywiście historia Zarapi, która miała szczęście spotkać Ciebie.
Nie ukrywam, że kiedy Zarapi odeszła za Tęczowy Most, to oprócz żalu, miałam nadzieję, że może kiedyś inna(y) skkrzywdzona(y) trafi do Twojego serca i domu.
Nie ośmieliłabym się namawiać Cię do tego i nie próbuję nawet przekonać Cię, zebyś rozważył taką decyzję. Nadal jednak mam nadzieję, że moze kiedyś znowu będę mogła "podglądać" wątek ...no niestety już nie Zarapi ale może "Zarapi- ciąg dalszy".
Wiem, że to moja egoistyczna potrzeba, ale chyba to nieszkodliwy egoizm:oops:.

Link to comment
Share on other sites

Ciotka Kudłata pisze Córciu ? ....

Widzisz znajdzie .... ale jeszcze nie teraz ... jeszcze nie ...
Dla mnie to chyba za szybko ... domek u mnie też nie wiem czy taki dobry ...
Nadzieję na spotkanie to i ja mam .... tylko czy grono dopisze ? ....
Ja jestem za ... zaprosiłbym do mnie ... niestety dom mam dopiero co przykryty i niewykończony ... jak wykończę nie omieszkam zaprosić ...

Córcia ... teraz się ze mną kłócisz ? .... tutaj ze mną jakaś cichutka byłaś .... ano tak ... nadrabiasz :) ....
kłóci się menda ...
Mam do Was nie jeździć bo będzie biba itd ..... Córcia a kto u Halci żurawinówkę chlał bez opamiętania ??? .....
acha żurawina dobra na drogi moczowe ... jasne ....

Ciotko jakby co to zapraszam lub i piszę sie na inne propozycje hehe ale to raczej po świętach :) .
Pozdrawiamy
Zarek i ja ....

Link to comment
Share on other sites

petycja w sprawie zakatowania psa rasy Husky w miejscowości Lipnica Mała przez trzech pijanych mężczyzn, staramy się o możliwie najostrzejszą karę dla tych "osób" [url]http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-orzeczenia-bezwzglednej-kary-pozbawienia-wolnosci/66[/url]

Link to comment
Share on other sites

Córciu słyszysz ????
Wiem Skarbie Ty mój .... i z całą odpowiedzialnością za swoje czyny napiszę dziś ....

Skur.... którzy zwierzęta na mękę skazują a których państwo nasze czy wasze zbyt łagodnie traktuje ....

Napiszcie ... skąd .... napiszcie gdzie ....

ja sprawiedliwość " wyegzekwuję " ..... za darmochę i bez poklasku .... dość k ... mam bestialstwa i znieczulicy ,.....

Córciu .... dość tego ....
Dość mam ....
Pod petycją się podpiszę ale .....

Reszta na priva .... ja prawa znam ... ale ludzie w swoje ręce powinni je wziąć .... i wedle własnego sumienia winnych sądzić i wedle win sądzonych ....
a nie wedle upodobań paru " wyższych " .....

K ....

DOŚĆ CÓRCIA

ps .... priva czy gg .... znacie ... ja dość mam i za kilka chwil spokoju przyjaciół naszych wiele poświęcić mogę....
DOŚĆ

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam jak mnie Córcia woła .... szkoda tylko że mało " wygadana " była ....
Spokojne toto było , śliczne , mądre ale wygadane nie bardzo ....

Grilla ... na wiosnę owszem choć robimy i zimowe na górach po których jeździły z HSW transportery opancerzone ech ale to dla odważnych i na zimno wytrzymałych ..... nie Córcia ? też tam byłaś i patrzyłaś jak niemądry rafał na dętce od Jelcza pomykał z górki w siedem osób .....
Czasy ....

ps poza tym na "esowskie" tylko łajdaczka dojedzie :) Patrolem nie da rady :)
ok ok żarty żartami ale " dojazd jest hmmmm ciężki ....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Kudłata']Hmm, czyżby Tobie też taki rudas się spodobał? ;)[/QUOTE]

jesli o tym samym rudasie myslimy to własnie dzisiaj pojechał do nowego domku pod Warszawę. Zamieszkała pod lasem z 1,5 rocznym malamutem u dziewczyny z Forum Malamutów...:lol: Domek marzenie u znawców rasy.....

Link to comment
Share on other sites

Bo dziewczyny z malamutów to nie popuszczą i psa byle gdzie nie wydadzą, a i Wy też czuwacie :evil_lol:.
Gdy trafi się jeszcze jakiś malamut to dajcie znać, bo ja nie zawsze jestem teraz na bieżąco, bo czas nie pozwala. A Miśka nie ma już i zastanawiam się, czy nie sprawić Azji towarzystwa...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...