Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ktos Ci chce je wyskubac?:evil_lol:Bo jakos uwierzyc nie moge,ze scinasz....Dawaj fote po tej operacji.....plisssss:placz:A Zdrapek Cie pozna?Chyba,ze podcinasz ze 2 cm...i medialny szum robisz,by byc na pierwszych stronach:diabloti::eviltong::evil_lol:Wytarmos Zdrapeczka.Buziaki:lol:

Link to comment
Share on other sites

Włosy są ... stety czy niestety .... wielkie dawki środka odurzającego nie przyniosły spodziewanego efektu ... co z tym fantem zrobię ? nie wiem ... na tą chwilę nie składam jeszcze żadnych deklaracji hehe
Jedynie taką ... " Czy też będą czy nie będą , fotek zapowiadam brak .... niech mnie focą jeśli zechcą gdy położę się na wznak ... "
Choć i to raczej pewne nie jest bo już w testamencie zapisałem by mnie spalić ... inaczej cały mój majątek stały jak i ruchomy oddam na zwierzaki ... a spadkobierców co sprzeciwią się zapisowi , zapewniam notoryczne straszenie ...

Pozdrawiam
Zarapi & rafał inc

Link to comment
Share on other sites

Gdyby kogoś interesowal stan zdrowia Zarki ( w co wątpię ) to oświadczyć muszę z niezmierną satysfakcją że żyje ma się dobrze i jest zadowolona ... choc przykurzona hehe ale nie moja wina że nienawidzi kąpieli a w domu spac nie chce .....
aha i wzrok powoli robi sie słabszy ... za dnia w miarę ok , łazi i widzi jakoś .... ale wieczorem a szczegolnie po zmroku jest gorzej .... cóż ... lepiej raczej nie będzie ...zbyt późno się poznaliśmy .....

Pozdrawiam
Zarapi & dalej długowłosy rafał inc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Gdyby kogoś interesowal stan zdrowia Zarki ( w co wątpię ) to oświadczyć muszę z niezmierną satysfakcją że żyje ma się dobrze i jest zadowolona ... [B]choc przykurzona [/B]hehe ale nie moja wina że nienawidzi kąpieli a w domu spac nie chce .....
aha i wzrok powoli robi sie słabszy ... za dnia w miarę ok , łazi i widzi jakoś .... ale wieczorem a szczegolnie po zmroku jest gorzej .... cóż ... lepiej raczej nie będzie ...zbyt późno się poznaliśmy .....

Pozdrawiam
Zarapi & dalej długowłosy rafał inc[/quote]
Uff, a już się wystraszyłam, że od "nieużywania"...:evil_lol:

Po zmroku to i ja miewam zaćmienia wzroku,tak to bywa, choroba PESEL jest nieuleczalna;) Dobrze,że Zarka ma Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

OOOO NIE !!!!! Tylko nie od tylca :)
Wiszę że podpucha podziałała hehe chciałem ciutke rozruszać wątek :)
Zarkę ukocham Kasiek spoko .... kurde ostatnio na spacerze nadziała się na głaza ... wlazła na niego jakby nie widząc ... ciemno było fakt lecz psiaki świetnie widzą w ciemności , myślę że słabo widzi .... teraz pilnuję Ją z jeszcze większą uwagą na spacerach ...
Pozdrawiam Ciotki
ZArapi & rafał

Link to comment
Share on other sites

dzięki za pieszczocha w imieniu moim :)

Ja wczoraj byłam na weselu ... w sali mysliwskiej. Nie byłam w stanie tam wysiedzieć, nie wiem już nawet ile pogłowia na ścianach, ptaków, dzików, jeleni, lisów ... saren. Nawet młody niedźwiedź .... Do tego migająca kula i disco polo .... Martwe oczy tych zwierzaków ... nie no ... Ja sie nie nadaje na takie imprezy. Miałam ochotę pozdzierać ze ścian, pozbierać z kątów te zwierzaki i spalić na znak protestu. Wczoraj to raczej ze mną nie było zabawy ... Ale byłam wściekła!!!!!
Kilkadziesiąt sztuk martwych triumfów jakiś pacanów wokoło mnie nie po to aby przeżyć lecz aby sie zabawić ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...