Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ha a ja mam trzy zimne browarki ... i oryginalne francuskie wino ... z Francji nie jakieś rozlewane w Polsce z etykietką w tymże języku :)
Miśka ja sobie lubie poskakać :)

Zdrapek wystawił mnie dziś do wiatru ... wystawiła mnie rufą do wiatru .....
Znalazłem kleszcza ... wyrywała się jak diabli więc pojechałem do weta przed chwilą ... i co ???? i nic ...wstyd jak cholera ... wystawiła mnie rufą do wiatru ..... wredna menda :)

GAGATKO TERAZ TY ? MÓWIŁEM ŻE NIE DAJĘ AUTORYZACJI NA UPUBLICZNIANIE ZDJĄTEK !!!!!!!!!
BĘDZIE ZEMSTA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Nie ma sprawy ... winko może poczekać bo i ochoty samemu nie mam wypic :) jak się z Naszą żałosna ekipą spikniemy to wypijemy :) choc wypadało by i wujka odwiedzić a nie tylko do Rzeszowa i do rzeszowa :)[/quote]
To niech winko czeka :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']

GAGATKO TERAZ TY ? MÓWIŁEM ŻE NIE DAJĘ AUTORYZACJI NA UPUBLICZNIANIE ZDJĄTEK !!!!!!!!!
BĘDZIE ZEMSTA[/quote]
Hi,Rafał, toż na tej focie tylko katapulta Halci.....A ona nic mi o autoryzacji nie szumiała.....Ześ się zaplatał w te liście niechcący...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jasne ... żenada , wstyd , ogólnie żal mi dziewczyn .... a w szczególności tego podlotka co się "często chowa" .... :):):) Imienia nie pamiętam ale coś 84 czy jakoś tak :)

Fakt Ciotka uśmiać to się uśmiałem wtedy .... fajnie było jak chole... a juz pierwszej nocy z Żabą i Szpilką to wręcz przesada była :)

Link to comment
Share on other sites

Aha Stalowa już rozumieć wszystko .... ok odpowiem tak .... ja sobie zrobię imprezę u siebie i wyobrażać sobie będę że są wszyscy ..... będzie miło i sympatycznie i przeszkadzać nikomu nie będzie Stalowa ...

Papatki pozdrowienia od Zarka & Rafał inc ...hmm może powinno być od Zarka & Stalowa inc ? sam nie wiem ....
W każdym badź razie papa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...