Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

Problemem nie jest to co się pisze ... lecz to że jednym wolno a drugim nie ... i w jaki sposób przekaz chce sie wygłosić ....
Taki podział na godnych i godniejszych .... lepszych i gorszych ....

Niedawno napisalem na wątku że słowa pewnej osoby tez kogoś urazic mogą i jest to nieładne ... nie napisałem hu... , pe... , ku.... nie uzyłem ani jednego niecenzuralnego słowa ..... i choc wydaje mi się że napisałem to w sposób łagodny i naprawdę w dobrej intencji zaraz sie zaczęły slowa nagany ... nawet zzagranicy że zbyt wiele to osób czyta i jak to się wujek brzydko zachowuje .... że to wątek psów a nie ludzi ... fakt tylko ja się pytam jak się ma stosunek wolontariuszy do siebie wzgledem dobra psów ? co jest złego w krytyce? ....pewnie jak to określił kolega Żaba mam za mało gwiazdek by głos zabierac .... jeśli ktos ma na to wyłączność to ok przestałem pisac na Orzeszkowym watku
Jedno wiem ... tu moge o tym pisac i absolutnie się wzbraniał nie będę .... wszelakie pretensjie proszę zgłaszać do plebana ... niech mnie obłozy ekskomuniką ....

Dziwi mnie tylko Ciotka że choć moje slowa nie były skierowane przeciw Tobie to Ty mi odpisałaś ....

ps . i przykro mi jest że chcąc właśnie by ludzie sie wzajemnie szanowali , by nie patrzyli tylko co kto zrobił a kto czego nie wykonał ... przykro mi że wątek z tak dziwnego powodu przyczynił sie do utratu zagranicznej przychylnosci .... sadziłem że przychylnosc ta jest skierowana do psiakow nie ludzi .... cóz mogłem sie mylić ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie odebrałem tego jako krytykę ..... raczej jako focha ....
.... a co do wątku to tylko jedno mi jeszcze na myśl przychodzi ....
...... Pewne osoby nie patrząc na wiek i siwe włosy innych, nie zawzajac na szacunek nalezny chociazby w wyniku dobrago wychowania i kultury , stanowić zaczęły drabinę kariery na rzecz tego co było tylko i wyłącznie dobrą wolą kilku Ciotek ..... drabinę po której wychodzi sie dzięki frekwencji .... a nie poprzez wzajemny szacunek i pomoc ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']...ale ja tego focha naprawdę w miły sposób odebrałem :) ....
.... A Ciotki krytykę bardzo chetnie bym wysłuchał ... tym bardziej że doskonale wiem o tym że byłaby to krytyka konstruktywna a nie deprymujaca czy pogardliwa jak sie u innych zdarza ....

Pozdrowienia dla Ciotki ....[/quote]

:bigok: chodź no tu do ciotki tulić będzie :) heheheeh

Link to comment
Share on other sites

Absolutnie nie Wujek ...nie przejmuję ..... ale nie mam zamiaru milczec jak mnie co WKURZA :) .... pozatym .... wydaje mi się że stosunki miedzy ludzkie są wielce adekwatne względem dobra zwierząt .... bo jeśli ludzie nie umieja zyc w stadzie swoim .... to jak moga opiekowac sie czlonkami innych stad ? ....
Ale Masz rację Żaba ... calkowitą... mnie osobiscie to nie boli .... tylko psów szkoda .... bo się ludzie wykruszą z "wolontariatu" .....

Pozdro wujek od Zarapi & Rafał inc :)

Link to comment
Share on other sites

ale........głupoty rozwazacie........bajki,nie bajki,zagranica tylko zwróciła uwage i dobrze ,bo to mogło sie jeszcze ciągnac,a tak sie skasowało.Op....mozna osobiscie,co zrobiłam,co bedzie to bedzie ,ja sie nie wykrusze,Szpilce i Kasi nie dam.A wy szykujcie meski skład na wakacje czy wiosne.....bedziemy" podburzac "betoniaki.Byłysmy dzisiaj ,baaaardzo serdecznie witane.Teraz odpuścimy,dzieci maja ferie,niech popracuja.My poimprezujemy!Żaba ,okresl sie !A Orzecholot w porzadku,CPN i dystrybutor głupi!A ja....mistrz kierownicy!A.sie zakopał kiedys,ja nie!Ale dzisiaj zabłądziłam,wyjechałam gdzies pod Przemyslem:evil_lol:Po prostu ,ze Szpilka dobrze sie gada,obie nie wiedziałysmy gdzie jestesmy!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:A siwy wolontariat to JA????

Link to comment
Share on other sites

...Taaaa Halciu ...lepiej miec urazy do siebie bez rozmowy ..... NIEEEEEEE
Ja bede mówił nawet tu .... ale bedę mówił ... nie będę z ukosa na nikogo opatrzył nie mowiąc nic .... Wujek jest moze głupi ... może zagranica lepsza trudno .... ja jedno wiem ...lepiej spokojnie wytłumaczyc niż się na siebie boczyc bez slowa .... chcecie tak ... ok bezemnie .....

Co do 31.01 ... nie powiem nie nie powiem tak .... wujek nie wie ... ale sie postara ....

NIE BĘDĘ TRZYMAL GĘBY NA KŁÓDKĘ TYLKO DLATEGO ŻE SIĘ TO KOMUŚ NIE PODOBA .....
DOŚĆ ANIMOZJI ZA PLECAMI ..... NIE CHCECIE ?.... NIE BOJE SIĘ EKSKOMUNIKI .....

ps. Halciu jak dam radę to przyjadę .....

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem Halciu o co Ci chodziło .... niewielu zas wie o co chodziło wujkowi .....

Nie uważam by pyskowaniem było powiedzenie że jakieś zachowanie jest brzydkie lub nieładne .... ja bym odpowiedział ale wiem że " prezenty ważniejsze " .... a Wiesz Halinka .... ja już mam to w zadzie .... niech się obgadują za plecami .... ja poprostu będę milczał ....
Ale jak mnie ktos jeszcze raz zapyta dlaczego nie jestem tak często jakby co niektórzy chcieli ... to gadał nie będę ... od ręki dam odpowiedź ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zarapi jest ok ... wszystko w normie .... ma się dobrze ....
Świetnie reaguje na komendy .... po angielsku .... Nasz nowy język ....
aż się dziwie dlaczego dopiero teraz się zorientowałem ..... potrafi siadać , kłaść się , turlać :) ... wraca na zawołanie .... i co jest bardzo widoczne , gdy mówi się do Niej po angielsku , jest zadowolona ....

Link to comment
Share on other sites

cześć ekipo :)

Myślała cioteczka o Was czoraj z wieczora i miała nawet zadzwonic ale pakowanie i Martini tak osłabiło, że padła wśród pudeł pełnych klamotów ...

No proszę ... Zarapi jak widać bogata językowo :) i co więcej, coraz bogatsza dzięki naukom wujaszka :) Aż tych lekcji jej zazdroszczę ....

Ściskam Was mooocno jak zwykle :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...