Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

[SIZE=2]Trochę historii .....

11-01-2008r 10.40
Wujek po raz pierwszy na wątku Zarki .... Dzięki " Bezdomnym Szpicom " i pewnym Ciotkom :)

19-01-2008
Wujek z rana wsiadł w auto ( Łajdaczkę którą Ciotki co niektóre znają )
Po raz pierwszy zobaczyłem na żywca Szelmę moją ..... nie będę pisał ile było lizania ... tak na oko to z 10 minut minimum .... Wystarczy spytać Ciotek Makuu i Red ...
W tym samym dniu zawiozłem z wujkiem Piotrem Zarke do Lublina ... tam zajęła się Nią Ciotka Rybka ....

23-01-2008
Pierwszy dzień Zarki w nowym domu .... ile było w tym czasie siuuuu i siuuuuuu i cos na dobitke to nie wspomnę :)
Tak tak Ciotki to już za 23 dni minie rok jak Zarka przyjechała do wrednego wujka hehe

Część dalsza historii ... jak sie wujkowi zachce nadejdzie .... czyt cdn po dalszych paru browarkach :)
Papatki nie pijcie zbyt wiele dziś :)
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To dziś Ciotki w schronie były !!!! aha ciekawe jak tam ?
Pewnie budy dalej nie rozlokowane na środku leżą ( i czekaja jak w zeszłym roku na Żabe i takiego drugiego Z włosami ) a jedyną priorytetowa inwestycją jest docieplenie i otynkowanie budynku dla pracowników schronu ......
Sorrki za te słowa ale nie lubie prawdy ukrywać ....

Link to comment
Share on other sites

Tak surowe to drzewo , a jak namoknie to można będzie sobie co najwyżej pupke pomalować .... co da nie lepszy efekt ....

Strasznie mi szkoda że nie byłem w schronie ... kurde ja to mam szczęście .... jak nie kasa to auto zepsute ,a jak nie to to co innego , że o sprawach czysto rodzinnych nie wspomnę .... oj szkoda mi jak cholerka :(
Nawet nikt sygnałka nie dał że sie do schronu wybiera ...wiadomo wujek z puszczy co tam .....

Link to comment
Share on other sites

Tak tak Halciu ja wiem że na Tobie polegać mozna ale .... ale sygnał był ...przed północą .... a wujek nie zawsze dobrze o tej godzinie wygląda hehe co zas powiedziec o tym jak wygląda rano że o jeździe do orzeszków nie wspomne :)
Rankiem wujek czasem po spozyciu bardziej wygląda jak wieczorem ,,, takoz wczesniej trzeba znać dawać by wujek do jazdy zdolny był .... jak i Zarke Kochana na dzionek wyposarzył by mu nie jeczała potem że zły czy cuś hehe
Prostymi słowami wytłumaczy wujek tak .... muszę wiedziec wcześnej by zajeban.... później jak niedawno nie jechać ... bo to i państwo gani ponoc jak i wujek nie lubi gdy sie droga kołyszę ciutkę :)
PApa wujek idzie odespac te mysli tak subtelnie na dogo wypowiedziane :) papa

Link to comment
Share on other sites

Ja bym ochotę na wyjazd miał ... ale z kasa mam problem w tym miechu ... a jadąc przez Rzeszów wiadomo że kawałek nadkładam , czas jest co prawda od mamony wazniejszy ... ciemno szybko sie robi i nie posiadziałbym długo .... zobaczę co bogowie przyniosą ...

A tu dajemy dowód na to że Hasiory polują nie tylko na zywą zwierzynę ale i na gotowe podroby :)

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/432/45ebfb70a5ba9f63med.jpg[/IMG][/URL]


Ta kiełbasa miała być moja :):) nawiasem mówiąc " podlaska " :)

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/432/e520666f72865c7b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ogłosić dziś chciałbym że Zdrapiszonek idzie na dietę !!!! Ta Szelma jest już za gruba !!!!
Dieta i wydłużenie spacerów o połowę ... Kurde raz mi weci mówią że chuda że żeberka widać a potem że spasiona .... oj zły wujek :angryy:
DIETA OD JUTRA :)

ps. a moja św. pamięci Mama mowiła że ta luźna skórka to miejsce do wypełnienia :):)

Link to comment
Share on other sites

Ja już nie mogę z tym dogo ... a zwłaszcza z ludźmi ....
Jeden dzień .... jeden husky ginie ... drugi ... drugi w schronie ale nie do adopcji .... pewnie jak inne będzie robił kasę dla schronu bo ladny i można doić sercowych ....
Rodowodowy z hodowli ... co tam ... do uśpienia ... to że ma właścicieli to że hodowca który " właścicielom " sprzedał wie .... co tam ... do piachu hasek ...tyś już rodowodowych szczeniorków narobił ..... interes się zmienia ... przenosimy się do bloku ... najlepiej do piachu ....
A mi się właśnie wyć chce ....
Ja nie chce by ktokolwiek powiedzial o mnie " człowiek " NIE CHCĘ ....
Inny hasek w schronie rok drugi czy trzeci ... co tam .... nie dać nikomu ... nie sprawdzić nic ...od ręki zrazić bo może pójdzie w złe ręce ... fakt ostrożność ja rozumiem ...ale kto chorego psa chce do domu zabrać dla pieniędzy czy podniesienia statusu spolecznego ? ja już nic nie czaję ....

Ja nie chce mieć z tą " ludzką rasą " nic wspólnego .....

Link to comment
Share on other sites

Cioteczko Halciu ... ja już jestem całkiem zapsiony ... powiem więcej ...jestem zapsiopaszczony :) .... a tak serio to jestem chyba zezwierzęcony ... Mi za jedno czy psy czy koty , czy wilki czy wilkołaki ... obojętne mi byle by nie " człowiek "
Co do zapsienia to ja jednak najbardziej wilkołakiem jestem bo z Canis Lupus największą czuję więź hehe ,...

Link to comment
Share on other sites

Oglądałem Halciu ...hhehe ale ja jakoś dalej wampir mięsowpierda.... jestem :)
Wybaczcie dzieciaczki ... po 23 było
Z mięsa zaś ludzkie wolę bo jadem przesycone smaczniejsze dla mnie ...
Halciu powiedz mi czy tylko ja jestem taki inny czy tez sam nie jestem ?
Głupio mi jakos jak pomyślę że zwierzaki mi pasują bardziej niż niejeden "człowiek" i nie mam tu na myśli upodobań kulinarnych :)
Znam " ludzkich" zwierzaków kilka ... fakt ... i chyba tylko z Nimi więź czuję taka jak z moją Zarką i wilczkami z Janowskich lasow... inne też znam choćby Bieszczadzkie ...
Pozdro stado kochane ....

Link to comment
Share on other sites

Halciu to nie są " ludzkie " odruchy .... Wilki w stadzie w środek swoje małe biorą ... potem bardziej na zewnątrz leżą sunie ... na koniec kółeczka leżą saobie dorosłe i najmocniejsze wilki .... od wilków które są uważane przez ludzi za bestie odruchów powinni się ludzie uczyć .
Nawet przy jedzeniu są zasady , najpier je wadera czy też " basior" ( nie lubie tego określenia ) czyli osobnik "Alfa" potem reszta ...ale .... właśnie ale ...jak podejdzie szczenię to sie alfa nie będzie pienił tylko pozwoli młodemu jeść bo to jest przyszłość stada ....
Od zwierząt mozna sie wiele nauczyć .... a ludzkie odruchy hehe zostwamy Halciu " ludziom "

sorrki Zarek koniec offa ... Zarek ma sie dobrze pozatym że grymasi przy papu zaczyna futro tracić na rzecz letniego ( szkoda zimy ) i staje się lekko arogancka hehe przy zdejmowaniu szelek karci opiekuna ząbkami hehe :)
Stała się jakaś bardziej pewna siebie ...co mnie bardziej cieszy niż martwi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...