Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurka a może ja też nie przyjade .... w sumie zaproszenia nie dostałem tak na cito ..... a może Halcia mnie nie chce widziec ? .... może Misissipi zamarzła itp .... cos się kroi dziwnie jakoś ..... chyba mam doła idę motorkiem łepetynę przewietrzyć może mi przejdzie .......:(

Link to comment
Share on other sites

Zacyrtowac .... spoko Szpilko zacyrtuj hehe .... co do picia to jak sie bedzesz zenic ze mna to ok wytrzymam ocene i krytyke a co do zdjecia to jak Wam nic nie mowi dodam o polnocy dodatek zmylajacy hehe picie bedzie w sobote Kochani .... jak wypali .....Zgadza sie Zaba ... piwo to napoj chlodzacy hehe piwo to co innego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']Kurde jak piwko to jestem do uslug ..... kiedy i gdzie i bede za moment ...co do zdjecia to nie jest eskimos ...dla podpowiedzi gosc jest z Polski ....[/quote]

Jak chesz moge zacyrtowac taki teks o nie piciu tylko szukac mi sie nie chce...

Link to comment
Share on other sites

nie wiem kim jest gość na zdjęciu ale zajebiście przystojny ... przyznaje ....

Szpilka wiem jak jest i wiem tez, że na głowie staniesz a postarasz sie być. Jesli się nie uda to następnym razem się spotkamy. Męskiej ekipie serce pęknie i weź to pod uwagę. Ja nie będę ratować ich połamanych serc zrobią to promile :)

Link to comment
Share on other sites

Cos sie nikt nie odzywa w związku ze zdjęciem hehe widać że podbiegunowymi sprawami tylko ja sie tu zajmuję hehe ..... TAKIEJ osoby nie znac hehe brawo .... Polak jest to i mieszka lub mieszkał niedaleko od mojej skromnej osoby hehe ..... więcej podpowiedzi nie będzie ... ok ostatnia nie dalej mieszkał niż 200km haha
a zdjęcie też ktos robił hehe
ps i nie mniej niz 150 metrów :)

Link to comment
Share on other sites

Rafał,oczywiscie impreza zatwierdzona od 16 sie zjeżdżamy.Wczoraj mi zeszło,wrzuciłam tylko hasło na ogólnym,bo byłysmy spotkac sie z facetem który pomoże opanować nam Jarosław., a innego goscia miałam w domu.Z tego co wiem przyjezdzasz do mnie,do schr.nie?Ja sie wybieram do schr.i na 16 wrócimy,potem wszyscy do roboty,jeden piecze drugi polewa itpNa razie zgłupiałam,bo nawet nie wiem czy mam auto 4 czy 5 osobowe a Janusz też sie wybiera i licze miejsca w aucie Jade ze SZp./cos wymieka/nowa Kasia z J. i z jej z kolezanką chyba i ma ochote Neczka.Wracam :ja,Żaba,Szpilka,Janusz? i te dwie dziewczyny.One jutro nie maja transportu,więc być moze dowioze je do Jarosł.i wróce do Orzech po reszte.Jak znam zycie,będzie sie to klarowało do wieczora.A musimy porobić zdjęcia,bo na stronce jest mało.i co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Halina zostaw mi klucze do mieszkania to z Rafciem przygotujemy dla Was papu :) ... bo chyba prędko nie wrócicie :D ... ja napewno zrobię dla Was sówj specjał - sałatkę do mięska z grilla :)

Ja się doczekać nie mogę, z domu się wyrwę to i nastrój mi sie poprawi :)

Link to comment
Share on other sites

Mógłbym i do schronu tylko że z Zarką bo inaczej nie mogę .... chyba że wpadnę motorkiem do schronu a potem autem do Halci hehe tylko kto wsiądzie na Maxime ze mną? hehe byśmy sobie do Rzeszowa w 20 minut dojechali :) a może szybciej :) no szybciej to nie ale w 20 powinienem się wyrobić :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...