Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak znajdziesz chwileczke,napisz nawet króciutko.Czy ranka sie goi?Mówiłes ,ze nóżka goiła sie długo,tu cięcie rozległe,więc wiadomo,będzie to trwało.ale jak odbierasz po niej,z obserwacji?Wierz mi,ze jestesmy dalej,ale blisko was,moze to doda Ci odrobinke sił.Ja wczoraj wypieściłam Amona,ale zawsze nam ogromnie smutno po rozstaniu,nie wiem komu bardziej.Jak tylko cokolwiek Ci trzeba daj znać.Pozdrawiam serdecznie,bądzcie zdrowe i tłuste,jak mawia kumpel.

Link to comment
Share on other sites

Ranka się goi ...słabo ale zrost jest .... dziś szwy poszły precz .... Oczywiście ze starej rany ( tej z rzeszowa .... tak po prawdzie to mój wet nie rozcinał tej rany a naciął od tyłu dużo mniejszą ..... a więcej zrobił , bo guzów było od groma )
Na świezej ranie wszystko w najlepszym porządku , czysto i schludnie się goi .... a ta rzeszowska paprze niestety nieco .... może to przez nylon .... dziś jak już wspomniałem nylon zdjęty więc co dalej się zobaczy ( przetoka lekka ale powinno się wygoić ) .
Z nowej rany szwy zdejmniemy za dni pare .... w sumie nie jest tragicznie .... wyjdzie z tego Zdrapek .

Mi potrzeba Halciu tylko wyjazdu ... precz stad im dalej tym lepiej ..... pewnie w maju ucieknę ze Zdrapkiem w gory lub nad wode ......

Link to comment
Share on other sites

Czarownic miałbym się bać ? eeee nie.... ja sie boję kosztów alternatora do Astro ( Chevi ten busik aaa Ty go nie widziałaś tylko Halcia i Albiemu ) ..... rozj ...... właśnie taki i muszę kupić nowy bo mnie Ojciec powiesi za ....coś tam .....

A w góry to bym Zdrapka zabrał z chęcią ....pobratymców może byśmy spotkali ....

ps . Mam coś Twojego Szpilko ..... hehe znalazłem w aucie Twoje nakrycie głowy .... tak mi się zdaje że Twoje ....

Link to comment
Share on other sites

Nim Ojciec wróci,zrobisz pewnie,a jesli siadło samo z siebie to co ma sie czepiać.Dobrze ,ze Zrapus ma sie lepiej to najwazniejsze.Załóz jej kołnierz to sie przynajmniej wyśpisz,bo będzie bezpiecznie dla niej.Chyba ,że uparciuch sie złosci albo denerwuje z kołnierzem.Tak czy inaczej ma sie ku lepszemu,co ogromnie cieszy!!!Pozdrawiam serdecznie.Wymiziaj Zdrapke.

Link to comment
Share on other sites

Znasz hasło/ "prawie " robi wielka róznice/ Ja nie mówie o drzemce "zajaca" tylko spaniu!ale myśle że jeszcze ze 2 dni i bedzie 100% pewności ze możeci spać snem kamiennym.Z tym lizaniem bym uważała zależy z jakim zaangażowaniem sunia to robi,jeśli delikatnie i chwilke,pewnie tak,ale jak uporczywie i mocno,długo i jeszcze ją szwy zainteresują?

Link to comment
Share on other sites

Halciu .... jakie szwy ? przecież pisałem że już ich nie ma .....
A co do lizania to dostała pozwolenie od Doktora hehe nawet polecił się lizać bo w ślinie psa jest antybiotyk czy cuś tam hehe Telefon już chyba wiem gdzie jest , zostawiłem w aucie hahaha jak wyszedłem na pole słyszałem z auta muzyczkę i tak jakoś nie skapowałem się że to tel ..... teraz już wiem kto dzwonił i zaraz po niego pójdę :)
Śpię naprawdę dobrze i dość mocno choć w moim przypadku można by to nazwać wilczym snem ( czy też zajęczym ), fakt ....
zawsze miałem lekki sen i choć burza z piorunami mnie nie obudzi to lekki ruch w domu a ja już na nogach .....

Link to comment
Share on other sites

Szpilka daj znać pojedziemy razem - ja też mam dość betonowiska i ludzi .... z Tobą wszędzie :) - zrobimy sobie sabat jakiego świat nie widział ! :D - jeden warunek - bez facetów .... umieszamy sobie coś same i wyczarujemy na co tylko chęć nam przyjdzie. Mnie potrzeba spokoju i takiej dawki smiechu jak dałaś mi wczoraj - więc daj znać :)

Link to comment
Share on other sites

:iloveyou:Ja TY:drinking: i psiuny :painting::painting: i na sabat [IMG]http://qan.interia.pl/chat/applet/chat_resources/images/chat_imgs/u-karen112.gif[/IMG]

a TZci do sprztania [IMG]http://qan.interia.pl/chat/applet/chat_resources/images/chat_imgs/u-karen156.gif[/IMG]

Ale zeby nie offowac to: Zarpi piekna jest :D

Link to comment
Share on other sites

BEZ FACETÓW ?????

Ok powiem to samo z Żabą jak będą nowe budy do noszenia ..... a ja już miałem do Was pisac że chętnie bym czarownice w bieszczadach widział :mad: .... oj nieładnie .... DO sprzątania ??? Oj powiem Zarce co piszecie !!!! się pewnie zdenerwuje jak ja bo ponoć serce mamy jedno .... Ciotki feministki i czarownice się nam trafiły hehe ...
Dobrze by było by tz-ci się dowiedzieli do czego są .... chyba że pantofle .....
DO WSZYSTKICH FACETÓW TERAZ PISZĘ ... NIE DAJCIE SIĘ CZAROWNICOM ...
ANI NA DOGO ANI W ŻYCIU !!!!!! APELUJĘ DO WASZEGO POCZUCIA GODNOŚCI !!!!! ŁACZMY SIĘ BO Z TYMI SZELMAMI W POJEDYNKĘ NIC ZROBIĆ SIĘ NIE DA !!!!!! :):):):)
A w bieszczadach Wujkowie to można bal samców urządzić, więc strachy na lachy ..... Gdyby ktoś respektował Solinę ( być może i Canis Lupus uda mi się komuś pokazać ) , trochę żagli , piwko , ogniska i czerwone mięsiwo to zapraszam :):):)

Link to comment
Share on other sites

ejjjj nie złość się - budy nosicie pięknie :D ...... :D iiiiiiiiiiiiiiiiiii chyba tyle???

a tak na poważnie - czarownice potrafią docenić, lubimy Was nie ukrywamy ale szalony sabat też czasem by się przydał...... inna sprawa że rozmawiałam dzisiaj z Szpilką i narazie ma wyjęty maj z uwagi na swoją czworonożną dziecinę .....

Wyjazd do schronu narazie chyba trzeba będzie przełożyć tak więc najpewniej przyszła sobota u Orzeszków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafal StWola']DO WSZYSTKICH FACETÓW TERAZ PISZĘ ... NIE DAJCIE SIĘ CZAROWNICOM ...
ANI NA DOGO ANI W ŻYCIU !!!!!! APELUJĘ DO WASZEGO POCZUCIA GODNOŚCI !!!!! ŁACZMY SIĘ BO Z TYMI SZELMAMI W POJEDYNKĘ NIC ZROBIĆ SIĘ NIE DA !!!!!! :):):):)
[/quote]


w tej wypowiedzi jasno można wyczytać słabość autora i lęk przed uświadomieniem sobie że "czarownice" naprawdę są niezbędne często do szczęścia, chwili odpoczynku i radości nie tylko cielesnych.... :diabloti:
Apel powyższy chociaż tak donośny nie spotka odzewu, ponieważ lubicie nas i w swej dzielności potraficie się do tego przyznać - prawda? Rafale i Żabo? :) ... Żaba wczoraj mnie połechtałeś mam to na piśmie więc rakiem się nie wycofasz! :D

Szelma kłania się nisko przed próbą uświadomienia wszystkich "wujków" że - "przesolona zupa" - może powstać jedynie z ręki kobiety ..... :D - niekoniecznie .....

Zdrapa kochana Ty moja ..... :) trzymaj się tam ...... i nie daj!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bo my to w ogole nie myslimy :D moze zrobic tak wyjechac w piatek gdzies za Przemysl na goreczki, grila, piwko itp potem w sobote do schronu;]

TZtowie ulegli czarom i juz po nich :D zreszta moj to polska wersja "perfekcyjnej Pani domu" i nawet papuge uczy ze sie nie rozwala włączając jej muzyke z odgłosami dzungli:D

Zdrapka tez babka i sie napewno solidaryzuje

Link to comment
Share on other sites

TYLE ???? Słyszysz Żaba ???? A jak Żaba myje boksy ? a jak karmi , dogląda wszystkiego ??? o mnie nie chodzi bo ja tylko dwa razy w Orzeszkach ale ŻABA ???
Dostanie się Wam hehe ... Tylko nosimy ? Wsziądzie jeszcze która do Zdrapkowozu to zobaczy jak działa pewna butla z pewnym gazem ......

A tak na serio ... szkoda że ja też udupiony i do Orzeszków raczej nie dam rady w tym miesiącu .... Zdrapek ważniejszy niestety .... Jest lepiej z każdym dniem .... tfu tfu na urok na złe , co bym nie zapeszył .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...