Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

[quote name='~MaDaLeNa~']Ja też byłam wczoraj przy tym i naprawde, wcisnęła tylko dlatego że Błekit jest ładniejszy nmądrzejszy i młodszy.
A każdy pies jest piękny jakby nie wyglądał!! Ci ludzie specjalnie przyjechali po Zarapi, ale niestety nie myślaca wolontaruszka, że tak powiem musiała wwszytsko popsuć.
To co z tego , że Zarapi jest starsza, ale jest tak samo kochana!!:angryy:[/quote]

Ale Zarapi jest pieknym psem !!! Ja mialem 15 letniego Onka i tez byl sliczny i madry.
I co z tego ze mial problemy z dysplazja? co z tego ze zabki juz mial nie takie jak za szczeniaczka? co z tego ze ledwo lazil biedak?
Przeciez za kilka lat Blekit tez juz tak mlody nie bedzie!! i co wtedy ? wyrzucic i nowa zabaweczke do domku bo stara sie popsula????

To sa zywe stworzenia i bioroc Je do domu musimy zdawac sobie sprawe ze wyglad sie zmienia a oddanie naszego mniejszego Przyjaciela nigdy.
Biorac psa tylko dla wygladu robimy krzywde storzeniu.Ale to tylko moje, subiektywne zdanie.
Wolontariuszka .... szkoda slow Dziewczyny

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='~MaDaLeNa~']Eh....ale niektórzy myślą zupełnie tak jak nie trzeba. Cóż co się stało to się nie odstanie. Z jednej strony to dobrze, że Błekit ma domek, ale z drugiej......Zarapi:shake:[/quote]
A Zarapi bedzie miec dom. Nie wiem czy powinienem ale moze Makuuu mi glowy nie urwie jak powiem ....
Bedzie tez miala porzadne leczenie :) DZIEKI WIELKIE MAKUUU

Link to comment
Share on other sites

Tak to ja.
Propozycja nadal aktualna i myślę, że bardzo rozsądna.
Czekam na telefon, ustalmy kiedy i jak ją wyadoptujemy.
Ja mogę jechać do Radomia pkp ale ktoś musi po mnie wyjechać. Albo przywieźć mi sunie i od razu sprawdzić warunki jakie mogę mu zapewnić.
Tylko jeszcze raz ponawiam prośbę... Sprawdźcie czy ona nie jest kotożercą... bo jeżeli tak to będzie katasrofa!!
Do wiadomości wszytkich- jestem studentką weterynarii w Lublinie i biorę czasem na tymczas psy potrzebujące fachowej pomocy. A myślę, że Zarapi takim psem jest. Wcześniej chciałam wziąć Błękita żeby podleczyć mu łapę ale wiemy jak sprawa się skończyła...
Pozdrawiam sedecznie.

Link to comment
Share on other sites

Pati mysle, że zbiórka kasy dla Zarapi to całkiem dobry pomysł. Byc może udaloby sie zdobyc wiecej kasy i pomóc innym zwierzętom w schronisku. Ja bardzo chetnie dołacze sie do tej akcji. Poprostu może na konto schroniska bo pewnie ma, wpłacajmy kase z dopiskiem Zarapi. A i przy okazji inne psy znalazłyby pomoc weterynaryjna bo wiadomo że te wizyty niestety kosztują. Pati pomysl o tym. Aga

Link to comment
Share on other sites

Rafale, to nie ja zapewniłam DT... Od dłuższego czasu kombinowały DORKA i red ;).

czyli tak, żebyśmy się wszyscy zrozumieli:
Sunia jedzie na badania (i chwilowy tymczas) do Rybki a potem Rafał może ją wziąć na stałe i na ile tak mniej więcej będzie u Rybki?

Może dziś (ale wątpię, mam spr. z niem.), najpóźniej jutro zrobię bazarek i zmienię tytuł wątku, że robimy zbiórkę na psinkę. Ok?

Uch! Można lekko odetchnąć... jak się sprężymy będzie ok!

Link to comment
Share on other sites

że reakcje bywają różne, a nawet skrajne w tego typu przypadkach przekonaliśmy się przy okazji wystawiania aukcji ze zbiórką pięniędzy dla gwałconej Lonli, jedna kobieta była strasznie oburzona tym, jak możemy "siać takie zgorszenie, bo przecież dzieci też to czytają"..no comment.

Dobrze, że Ajka szczęśliwa w swoim domku, szybko klusek rośnie ;)
Kaya - Gratuluję Gaga maleńkiego przyjaciela na kilkanaście lat, sunia jest prześliczna.

A dla Zarapi widzę światełko w tunelu :multi: :D

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Wielkie dla Rybki , DORKI , RED... i Wszystkich ktorych nie wymienilem ...
Makuuu z Toba rozmawialem , od Ciebie mam wiadomosci .... Nie wiedzialem kto i jak oraz w jakim stopniu jest zaangazowany w sprawe Zarapi :oops:
Nie mialem zlych intencji Sorry.
Co do zbiorki to ja tez jestem chetny na wplaty .

Pozdrawiam
Rafal

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak.... ale Rafał po nią przyjedzie do Radomia do schroniska chyba w czwartek i zawiezie do Rybki do Lublina. Będziecie w kontakcie odn. Zarapi, dobrze, że oboje poznacie Zarapi i siebie również. Rybka i Rafał wymieńcie sobie telefony komórkowe na pw, żeby umówić się ew. w Lublinie z odbiorem suni.

Link to comment
Share on other sites

Super!
Ja tylko proszę o zważenie suni... bardzo przyda mi się ta informacja. Jakby ktoś ją odwiedził to może pstryknie fotkę tego kolana?
I będę potrzebowała informacji o ostatnich szczepieniach, odrobaczeniach i odpchleniach. W razie czego żeby jej podać odpowiednie specyfiki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...