Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przede wszystkim Folen jest płci żeńskiej, żeby nie było ;)

Pani owszem, z lekka nachalna była, bo od rana "atakowała" mnie telefonami i smsami, mailami również.. Napisałam jej długiego maila dziś o tym jak to jest z wystawianiem psiaków na allegro, bo chyba miała lekką pretensję o to, że wystawiam psiaka, na którego jest dużo chętnych..
Niemniej jednak może warto złapać kontakt i zaproponować innego husky, w końcu jest ich coraz więcej :shake:

A to, że mała znalazła domek jakoś przeoczyłam :oops:
Ale się cieszę, że się udało ;)
Właściciele zgłosili się z allegro czy gdzie indziej wypatrzyli malucha?

Link to comment
Share on other sites

ufff! mogę odetchnąć, że nikt nie będzie mnie chciał pozbawić życia lub coś w tym stylu :cool3:

Rozmawiałam z Panią Agnieszką, co mogę stwierdzić tak na już:
jest osobą bardzo, bardzo smutną i chyba nie ma żadnych nawet najmniejszych powodów do radości... I nie wydaje mi sie żeby kłamała z czymkolwiek.
chce małego pieska, ponieważ mają już jakiegoś (wcześniej pisałam), który trafił do nich jak miał 5 miesięcy, ale już wtedy miał przykre doświadczenia; teraz je tylko z ręki, boi się obcych, skomle; boi się, że większy psiak (Zarapi), miała złe przygody z ludźmi i kiedyś się to może odezwać.

Jeżeli ten, radomski domek nie będzie odpowiedni, pani Agnieszka czeka w kolejce. Jeżeli jednak psina tam trafi, obiecałam, że jeżeli psin huskypodobny trafi do schronu od razu dam jej znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folen']
A to, że mała znalazła domek jakoś przeoczyłam :oops:
Ale się cieszę, że się udało ;)
Właściciele zgłosili się z allegro czy gdzie indziej wypatrzyli malucha?[/quote]


Przepraszam za trochę zamieszania, ale wolałam Ją wyleczyć do końca i być pewną, że przeżyje. W między czasie mój mąż zapytał kolegi czy może nie chce psa? Kolega nie chciał, ale polecił szwagra. Ci państwo mieszkają w Cerekwi od kilku tygodni. Byli u nas oglądać małą w niedziele. Znamy się z Nimi tak z widzenia. Mają jednego syna około 10 lat, który się zakochała w małej. Nadali Jej imię Ajka. Tylko poprosiłam o kilka dni żeby dokończyć Jej leczenie. Dzisiaj jest szalona, biega, gryzie i apetyt dopisuje. Umówiona jestem na telefon środa-czwartek. Powiedzieli, że biorą na 100%. Więc czekamy do jutra i odrazu napiszemy. Mają bardzo duży wybieg, dużo lasu, gdzie może sobie kopać, a narazie będzie mieszkała w domku, bo jest jeszcze mała. Zawsze chętnie zapraszają. Rozmawiałam o sterylizacji i się godzą. Postaram to przypilnować wraz z Panem Doktorem Ostrachem. Najważniejsze żeby była blisko nas. ;)

Link to comment
Share on other sites

mam prośbę - czy ewentualnie tej pani ze Staszowa czy skądś jakby nie chciala Zarapi możecie zaproponowac tego malucha kieleckiego?

[IMG]http://img185.imageshack.us/img185/9070/pc302145ud7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4652/pc302148md9cy1.jpg[/IMG]

maly ma ok. 4 mies i ma dt tylko do 5 stycznia - potem dzialka i buda....

Link to comment
Share on other sites

Hm, ale Pani ma żal do mnie :mad: Takiego maila dziś dostałam...


Treść wiadomości:
WITAM. I CO MI TO DAŁO ŻE WYGRAŁAM TEGO SZCZENIACZKA NA AUKCJI JAK NIE WIEM CZY GO DOSTANE. TAK NIE POWINNO BYĆ. DZIECI W DOMU PŁACZĄ NIE POTRAFIA ZROZUMIEC ŻE JAK TO MOZLIWE ŻE WYGRAŁAM AUKCJE A NIE MOGE MIEC SZCZENIACZKA. PROSZE TEGO NIE ROBIĆ BO W TEJ CHWILI MAM W DOMU DWIE ROZŻALONE DZIEWCZYNKI KTÓRE PRZESTAJA WIERZYĆ W UCZCIWOŚC LUDZI. Z POWAŻANIEM AGNIESZKA PALIŚ



Nie powiem jak mnie wqrza jak ludzie nie rozumieją takich aukcji, wrrr :]
A małej życzę szczęścia w nowym domku ;)

Link to comment
Share on other sites

Folen - wytlumacz tej pani, że mala została wcześniej zaklepana zanim pani ją wylicytowala i podeślij im tego psiaka. Skoro zależy im na uratowaniu jakiegoś to przecież powinna się cieszyć, ze mala ma dom na miejscu - no chyba, że inne pobudki nią kierowaly.... Powiedz, że ten maluch jest jeszcze bliżej bo w Kielcach i też ma szansę na domek (choć jej nie ma), ale ponieważ szkoda ci jej dzieci to może zdecydują się na niego...

Link to comment
Share on other sites

brrrrrrr...
kolejny e-mail:

WITAM SERDECZNIE. WIEM, ŻE DLA WAS ODLEGŁOŚC PIESKA JEST WAŻNA, ALE
OBIECUJE WYSYŁAC WAM CODZIENNIE KRÓTKIE FILMIKI Z ŻYCIA KAI BO TAKIE
IMIE
WYBRAŁY MOJE CÓRKI. A OD ZDJĘĆ SIE NIE OPEDZICIE. BARDZO PROSZĘ A
WRĘCZ
BŁAGAM O PRZYZNANIE MI DO ADOPCJI TEJ MAŁEJ KRUSZYNKI A NAPEWNO NIE
BĘDZIECIE TEGO ŻAŁOWAĆ.PATRZĘ NA NIA CALY CZAS BO JEST NA PULPICIE
KOMPUTERA W
JEJ PIEKNE BŁEKITNE OCZKA I AŻ MNIE SCISKA ŻE NIE MA JESZCZE
PRAWDZIWEGO
DOMU. DLA TAKIEGO MALUSZKA KAZDY DZIEŃ JEST WAZNY. MUSI OD MAŁEGO
CZUĆ ŻE
JEST KOCHANY I ŻE MA SWOJE MIEJSCE W STADZIE RODZINNYM. BARDZO PROSZE O
ROZWAŻENIE MOJEJ PROŚBY. BLISKOŚĆ MAŁEJ OD WAS WCALE NIE OZNACZA
ŻE TAM
BĘDZIE JEJ LEPIEJ. TYM BARDZIEJ, ŻE RASA TA JEST WYMAGAJACA I TRZEBA JEJ
POŚWIĘCIĆ BARDZO DUZO CZASU, PRACY W WYCHOWANIU,UŁOŻENIU. MY MAMY W
TYM JUZ
WPRAWE WYCHOWALIŚMY NA ŁAGODNEGO BARANKA ROTWAILERA ANI RAZ NIE PODNOSZĄC NA
NIEGO REKI. W NASZYM DOMU NIE STOSUJE SIE KAR CIELESNYCH DLA PIESKÓW.


niektórzy są bardzo uparci, ale cóż, ich prawo

Link to comment
Share on other sites

chyba jednak zależy...:shake:
mówiła, że można przyjechać, skontrolować...

przed chwilą kolejny telefon był...
smutek (może z tego wynikał mail do Folen), załamujący się głos..., mówiła, że zapewni jej veta, który jest dostępny 24h na dobę, duży wybieg, będzie można skontrolować (znienacek)

kurczaki... na allegro (bywam tam)... jest taka wzmianka, że jeżeli osoba zalicytuje i wygra to biorąc pod uwagę prawo i regulamin zalicytowana "rzecz" (bo nie zawsze to jest rzecz) należy do kupującego...

Hmm...
Teraz tylko przekazuję co pisze i mówi ta Pani, już nie uczestniczę emocjonalnie w dyskusji... suche fakty :/

Link to comment
Share on other sites

To może jednak warto zapytać się tej rodziny z Radomia, czy nie zdecydowaliby się na Zarapi.
Bo pani wydaje się być odpowiedzialną osobą, której BARDZO zależy na szczeniaku i nie bierze go tylko dlatego, że akurat ma taką zachciankę.
Gdyby tu ode mnie cokolwiek zależało z pewnością skontaktowałabym się z tą rodziną i przedstawiła sytuację.

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale pani mówiła także o codziennych, długich spacerach. A nie wiemy przecież, jakie warunki oferuje rodzina chętna na pieska. Może nie być nawet tego dużego wybiegu, więc w tym wypadku piesek nie powinien zostać oddany temu, kto pierwszy go sobie ,,zaklepał", ale temu, kto oferuje mu lepsze warunki.

Link to comment
Share on other sites

a dawalyście aukcję na allegro na "kup teraz"??? czy z licytacją?
ja nigdy nie daję na kup teraz - bo potem różne hocki wychodzą - kiedyś gość wylicytowal w ten sposob parę szczeniakow i kazal sobie paczką wyslać:angryy:
Dlatego zawsze daję wywolawczą i zaznaczam w regulaminie, że przed zalicytowaniem proszę najpierw o kontakt, bo inaczej usuwam ofertę

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że będzie nauczka na przyszłość.
Dałam w opcji "kup teraz", był dopisek o prawie wyboru właściciela..
Nie wiem, ale zaczyna mnie dopadać lekka irytacja.. nie cierpię takiej nachalności, nawet podyktowanej smutkiem, choć ten rozumiem nad wyraz dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kida i Olo']Aukcja [B]KUP TERAZ.[/B]



No, a tu widzisz, pani się kontaktuje i to baaardzo często :evil_lol:.[/quote]

tak - kontaktuje się bo wygrała aukcję! a gdyby byla cena wywolawcza - to nie może jej "wygrać" bo nawet jak wylicytuje to musi to być wczśniej potwierdzone kontaktem i sprawdzeniem domu, a jeśli ktoś nie przyjmuje tych warunkow, to usuwam ofertę i tyle! A w opcji kup teraz wygrywa tem kto "kupi teraz" i tyle - w tym wypadku jeśli nie dasz psa czeka cię negatyw, bo ktoś pewnych rzeczy moze nie zrozumieć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...